Басейни Львова і як в них навчитися плавати

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Грильяжка, 7 Червень 2009.

?

А ви вмієте плавати?

  1. вмію, плаваю доволі часто

    17,9%
  2. вмію, але плаваю рідко

    44,1%
  3. не вмію, але вчуся

    5,5%
  4. не вмію, але мрію навчитися

    30,6%
  5. не вмію й не хочу вміти

    1,8%
  1. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    дівчата, шукаю хороший басейн, хто відвідував на площі Петрушевича, євроспорт чи як він правельно називається, як басейн , чи не холодно? як вода? і яка плата? одноразова чи потрібний абонемент ? чи не переповнений ?
     
  2. vodan

    vodan New Member

    Басейн "ВОДАН", м. Львів, вул. Пасічна, 87
    (07:00-22:00) без вихідних
    +38(068)617-54-94, +38(093)014-60-18
    Bodan | басейн Львів ціни водан львов цены
    Басейн "ВОДАН" спортивно-оздоровчий комплекс
    --- дописи об"єднано, 24 Березень 2016 ---
    Басейн "ВОДАН", м. Львів, вул. Пасічна, 87
    (07:00-22:00) без вихідних
    +38(068)617-54-94, +38(093)014-60-18
    Bodan | басейн Львів ціни водан львов цены
    Басейн "ВОДАН" спортивно-оздоровчий комплекс
    --- дописи об"єднано, 24 Березень 2016 ---
    Басейн "ВОДАН", м. Львів, вул. Пасічна, 87
    (07:00-22:00) без вихідних
    +38(068)617-54-94, +38(093)014-60-18
    Bodan | басейн Львів ціни водан львов цены
    Басейн "ВОДАН" спортивно-оздоровчий комплекс
     
  3. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    А нас тренували з берега :sad: Може це був вийняток? Типу в тренерів місячні чи як? Але в обох відразу?
     
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ми вже з 23 лютого ходимо (то з самого відкриття) -- то в нас вже теж із берега, бо діти звикли. Дехто (наприклад мій малий)

    вже навіть без пояса плаває.

    У воді був чоловік)

    А у вас двоє тренує? Бо в нас 4 -- дві жінки і два чоловіка
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    А через скільки занять без пояса?
    Ага.
     
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    В мене ходить син (7 р) і дочка (6 р.). То Артем більше року в Дельфіні займався, то він вже вмів трохи плавати, то десь на 3 заняття був без пояса, а доця раніше не ходила на плавання, то досі плаває в поясі.

    Але коли дитина пливе без пояса, то лише з нею займається один із тренерів: бере таку довгу палку і ходить біля нього
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Ari

    Ari Well-Known Member

    не факт, мій малий на 8 занятті поплив без пояса, то за ним не ходив тренер, сам собі шобовтався, правда нагляд був, але як звичайним. А от я з малого очей не зводила, трохи переживала.
     
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    трохи?) та мене так серце боліло, просто, якби його хто стискав: то в ті моменти, коли бачу, що тренер десь в інший бік дивиться. Мені вже так і хочеться всередину забігти і сказати: де, блін, головою крутиш?
    Ну не знаю, за моїм постійно ходить. Може він його якось активніше тренує -- в спортсмени готує? Іскру побачив. Бо Артем в "Дельфіні" на змаганнях хороші результати показував.

    Ну і ще трохи про басейн напишу. Всередині мені подобається все: тренери, вода.

    А от рецепція -- то якийсь ужас. Я майже кожен раз маю до них претензії. Понабирали тих дівчаток -- то перше б їх відвезли кудись: в "Дельфін" чи "Спортлайф", щоб подивились, досвіду набрались.

    1. Це тільки-но заходиш і до тебе відразу: ваша картка! Ну я ж до вас не посцяти прийшла, і не посидіти і навіть не кави із автомата попити (а якби і за цим?! -- то що). Ото вчора із 3 дітьми, дощ, все мокре, на мені: 2 їхні пакети на плавання, моя сумка в спортлайф, артема портфель і сумка із спортформою і ше й парасоля. Я прийшла і хочу ті свої торби якось розкласти, а вони мені: картка! куди діти йдуть (а вони на крісло, а не на сходи) картка!

    2. Це перезування. Чому діти мають перевзуватись внизу? для цього роздягалка є. Прошу тоді давати бахіли, як в спортлайфі, або мати прибиральницю, яка постійно миє -- як в Дельфіні
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  9. katykotjonok

    katykotjonok New Member

    Дівчата, привіт! А підкажіть,будь ласка, хто в Три Стихії ходить, як там з душовими жіночими, загальні чи є окремі, тобто закритися можна ? Ну напрягають мене загальні , стидаюсь страшенно
     
  10. Zlatka

    Zlatka New Member

    Не знаю чи то в мене тренер поганий,чи в мені справа,але я вже 9 місяців займаюсь індивідуально,плавати навчилась,але пливу тільки пів басейну там де дістаю ногами до дна,далі плисти не можу,як перебороти себе не знаю,брасом пливу,а кролем не можу повернути голову і дихнути,зразу починаю тонути
     
  11. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Я б поміняли тренера. 9 місяців то дуже довго щоб королем не навчитись.

    Sent from my SM-T560NU using Tapatalk
     
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, хто ходить з малюком в Китенятко(на Симоненка), напишіть як вам?
    і ще зорієнтуйте яку довідку треба мамі і дитині.
    сенькс :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Поділіться будь ласка відгуками про,, Водан,, :girl_smile:
     
  14. magic

    magic Well-Known Member

    Скажіть, а чи можна обрати певного тренера? може когось порекомендуєте? збираюсь туди малого літом поводити.
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Там три тренери, Олена, Рада і Ярослав. В кожного свій графік занять, відповідно ви обираєте той який вам більше підходить по часу ну і тоді тренер будке відповідний, чи навпаки. Ми займались в Олени, тричі на тиждень. Зараз тимчасово не ходим, лікуєм аденоіди, пізніше знов будем ходити.
    Якщо плануєте починати ходити, то мушу вам сказати що літом значно більше діток, і коли скажем восени туди ходять лише ті хто вже стабіильно займається, і діти плаваючі, і вона може достатньо часу приділити новачку, то літом там половина новачків , відповідно кожному неможливо приділити повністю увагу. І індивідуальні теж розписані так що немає де втиснутись. Восени і зимою з тим значно простіше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    читайте вище. там вже все, що можна про водан написано. станом на нині змін немає)
     
  17. Allo

    Allo Active Member

    Порадьте хорошу шапочку для довгого волосся. У мене звичайна резинова, то дуже псується волосся, ламається.
     
  18. Zlatka

    Zlatka New Member

    Є спеціальні шапочки для довгого волосся,пошукайте у спортивних магазинах,у мене Arena,задоволена
     
  19. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, збираюся у Водан "на розвідку" з старшою донею. які там нюанси разового відвідування? і який басейн для діток(нам 2.8р.) є?
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Там басейн один для всіх).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk