Продам Бандаж (до- та після-), лактаційні прокладки, післяпологові прокладки, силіконові насадки для грудей

Тема у розділі 'Товари для вагітних', створена користувачем EgoMusicus, 17 Лютий 2015.

  1. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Продаю речі, які були для мене корисними, але які вже не використовую. Можливо комусь пригодяться, послужать.

    1. До- і після-родовий бандаж "Герда" TONUS ELAST, в-во Латвія. Розмір 2 (S).
    Стан користованого, трошки покуйовджений від тих ліпучок, але свою роль виконує. Тим паче, під одягом не видно.
    Добре підтримує живіт під час вагітності, зменшує навантаження на спину. І стягнув мені живіт моментально після пологів, буквально за кілька днів! Незамінна річ після пологів, якщо лишився трошки обвислий животик!

    20150216_105828.jpg 20150216_105935.jpg 2021.png
    Ціна - 90,00 грн.

    2. Лактаційі прокладки для грудей Johnson`s Baby (30шт.). Пачка запакована, купувала більше пачок, бо підійшли мені саме ці прокладки для грудей! Одна виявилась лишньою (молочко не підтікало вже після 4-ох місяців ГВ):girl_yes2:.
    Добре вбирають, не натирають, зручно, що кріпляться на ліпучку до бюстгалтера.
    02c7707a8ff35ae755c023edcb2f806e.jpg

    Ціна - 40,00 грн.

    3. Післяпологові прокладки Seni Lady plus. Розпакована пачка, залишилось 11 шт. з 15-ти. Використовувала в перші 2 дні після пологі, а потім добре справлялись з задачею Натурелла, тому маю залишок!
    Після пологів мала шви, та прокладки не приносили надто сильного дискомфорту.


    seni_lady_plus-1200x1200.jpg
    Ціна -30,00 грн.


    4. Силіконові накладки для грудей Philips AVENT (найменші) і Canpol babies (розмір S).
    Мені накладки дуже допомогли, але не при тріщинах. А саме при втягнутих сосках. Бо синочок мав слабовиражений смоктальний рефлекс, тому мені було дуже важко запхати груди з відсутнім втягнутим соском йому в ротик.:girl_impossible: А накладка, оскільки вона твердіша, це прекрасно зробила.:girl_yes: І за допомогою накладок ми навчились смоктати груди, а соски в мене витягнулись.
    Купувала різні, бо одна має довшу форму (Авент), а Канпол - більш округлу. Канпол були добрі з перших днів, а Авент вже десь через тиждень добре пішли нам.
    Авент 20150216_144459.jpg 20150216_144507.jpg

    Канпол 20150216_144537.jpg 20150216_144612.jpg

    Ціна - по 25,00 грн. кожна, або 40,00 грн. за обидві.

    Дивитись/забирати - р-н Метро на Городоцькій, або по домовленості (чоловік часто їздить по роботі по місту).

     
  2. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    2. Лактаційі прокладки для грудей Johnson`s Baby (30шт.). - продано!
     
  3. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

  4. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Позиція 1 - до- та після-пологовий бандаж, знижую ціну до 80 грн.
     
  5. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Нова ціна, до- та після-пологовий бандаж 50 грн.
    Чудово стягує живіт після пологів, а під час вагітності підтримує животик і полегшує навантаження на спину.