Бальні танці:)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Pilipka, 26 Жовтень 2009.

  1. Pilipka

    Pilipka Well-Known Member

    Зіткнулась з проблемою. Маю сина 6.5 років, який другий рік відвідує клуб "Карменс", що на Сихові. І сину, і мені подобається дуже:) Але в Матвія немає партнерки! Всі дівчатка старші і вищі, а з двома маленькими не співпадає розклад шкільних занять:sad:
    Може якісь маленькій панні, яка згодна перейти в наш клуб і готуватися до конкурсу потрібний партнер?:)
    Вік дівчинки має бути 5-7 років і зріст не вище 117 см.
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2009
  2. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Бальні танці:)

    у нас зріст 115 см. але вік 4,5 роки. і ми ще ніде не танцювали, але дуже хочемо. ми вам такі недосвідчені не підійдемо?
     
  3. Pilipka

    Pilipka Well-Known Member

    Відповідь: Бальні танці:)

    При всій симпатиіі - Ви надто вже малесенькі:))
    Підростайте!:)
     
  4. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Бальні танці:)

    файно живуть в "Карменсі":haha: самі хлопці:haha: Мені б так:)))

    П.С. Приїжайте до нас, може якась партнерка і вирішить стати жоною, ой, партнеркою декабриста:)
     
  5. Pilipka

    Pilipka Well-Known Member

    Відповідь: Бальні танці:)

    А Ви де танцюєте?:)
    Ми ще не на тому рівні, щоб дівчатками перебирати:)) І їздити на оглядини:haha:) Ми початківці, на конкурсі жодного разу ще не були.
    А тренер дуже хвалить мого козака:)
     
  6. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Бальні танці:)

    А коли відбуваються заняття (день, година)? Можливо нам і підійшло.
     
  7. Pilipka

    Pilipka Well-Known Member

    Відповідь: Бальні танці:)

    понеділок, середа, п"ятниця з 15.30 по годині. Індивідуальні заняття нам найкраще в п"ятницю до групового, або в середу до групового. заняття коштують 120 грн.
    а ріст-вік Вашої дівчинки? Скільки займаєтесь?
     
  8. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Бальні танці:)

    Нам майже 6, займається кілька місяців, але нажаль час мені не підходить, надто рано для мене.
     
  9. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Бальні танці:)

    А там можна ще і індивідуальні? а скільки вони коштують?
     
  10. Pilipka

    Pilipka Well-Known Member

    Відповідь: Бальні танці:)

    60 гривень з пари за годину, тобто по 30 з дитини.
    Але наразі ми захворіли:sad: Поки що дорослі.
     
  11. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Бальні танці:)

    Ми також з "Карменсу",у нас самі дівчата на сучасних ;ь
     
  12. true

    true New Member

    Відповідь: Бальні танці:)

    Моя донечка займається танцями в студії бальних танців "Естет". Катастрофічно треба партнера. Їй 6 рочків, ріст 124 см .Бажаючі приходьте, бо в нас самі дівчатка. Їхня група була набрана у вересні, набір триває і зараз, але нажаль жодного хлопчика.
     
  13. окса

    окса Member

    Відповідь: Бальні танці:)

     
  14. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Бальні танці:)

    Тру:), Ви лише уточніть, в якому саме відділенні Естету Ви танцюєте, бо їх є декілька:)))

    А з партнерами дійсно проблема:sad:(((

    І якщо тут вже оголошення пішли, то шукаю здібного хлопця віком 10-11 років, ріст 145 - 155, який би СЕРЙОЗНО хотів займатис танцями для партнерки категорії початківці, або Е клас.
    Якщо хлопець ще не танцював, то не страшно --підтягнемо:haha:
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Бальні танці:)

    Дівчата! Маю хлопця!!! :girl_flag_of_truce: Вік - 5 років, ріст 1,04 см (маленький він у мене), на аватарі - він, але досвідупоки нема (але бажання купа)!!! Таке смішне вийшло повідомлення :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:
    Ми живемо біля Холму Слави, почали ходити на танці при церкві Покрови. Чула, що там є ще й бальні. Хтось туди ходить?!
     
  16. true

    true New Member

    Відповідь: Бальні танці:)

    Уточняю, Кульпарківська 131, ЛКП "Південне". Ми початківці, займаємось з вересня місяця. Хто має бажання, звертайтесь, ну дуже потрібно партнера, бо плануємо серйозно займатись.:girl_bye:
     
  17. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Бальні танці:)

    Недалеко від нас:)

    На жаль, в нас поки вільних партнерів нема:sad: але Ви можете пошукати на різних сторінках і групах колективів в вконтакті...
     
  18. Masha555

    Masha555 New Member

    Відповідь: Бальні танці:)

    шукаєм партнера (хлопчика)бальні танці в початкову групу (7-10)років. район Галицького перехрестя (пишіть листи )
     
  19. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    тільки почали займатись бальними танцями -- і вже 3 грудня будуть змагання. Які плаття для початківців? Де взяти? -- і бажано напрокат. Хоча якщо вони не дорогі, або в кого є б-у -- то я б спершу на виступ купила б, а потім хай на тренування у ньому ходить. І туфлі. Де взяти? Які? Секільки мають коштувати? Бо тренер казав від 500 до безкінечності, але за 500 не радить.... Може теж в кого є і вже виросли -- то я б купила
     
  20. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Привіт! Прокат бейсиків (80-100 грн. на добу) є на Костюшка,18, і продаж б/в суконь також є. Звертайтесь!