Балачки рукодільниць

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Листопад 2006.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Хочу малій "зробити-купити" костюм феї. От якщо не знайду все що треба, то певно буду купувати. А шукаю я це, і не знаю як називається, допоможіть хто є знаючішим :). Як називається той матеріал з якого зроблені ті метелики і де то щастя купити?

    ny240.jpg
     
  2. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    @Gorda ті крила обтянуті капроном, каркас з дроту (можна в будматеріалах глянути, він там міцніший), і кріпляться до дитинки, на звичайних гумках, як наплічник. Розмалювати можна звичайними глітерними фарбами з блискітками, або клей такий є в тюбіках з блискітками, або окремо нанести ПВА і по мокрому насипати звичайні блискітки продаються у магазинах для скрапу.
    Але, зважаюи на їхню ціну, думаю зараз в супермаркетах буде їх валом, то я б купила і не парилась ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    То рожеві капронові колготи :girl_crazy:, але вони тепер стільки коштують що і правда
    бо ті всі китайські готові цяцьки значно дешевше вийдуть як матеріал + блискітки + дріт.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    захопилась я фетровими іграшками. Хочу малій зшити піцу, пальчиковий театр, але де купити фетр? Щоб якісний і дешевий? І ще цікавить який клей гарно клеїть липучки до фетру?
     
  5. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    по відгуках від двох рукодільниць зі стажем :) я замовляю тут
    Клей маю різний, але найнадійніше - це пришити. А от з липучками та, хоч вони і на клейкій основі, але доціних ігор не витримали. Прийшлось клеїти суперклеєм. Але він проходить через декілька шарів.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Дозріла і я до вишивання, але враховуючи, що у всіх рукодільних нюансах я чайник, прийшла радитись
    Прохання сильно голосно з мене не сміятись:blush:
    Є я, є картинка, яку хочу вишити. Все
    Перечитала десятки сторінок в неті, але бачу, що азів я таки не доганяю
    1. з чого вишивати? (замовляти готову схему з нитками-голками і т.д. чи краще підбирати самій?)
    2. на чому вишивати (познаходила якісь панами-льон і купу незнайомих слів). Яка тканина до чого краще надається і скільки її купувати?
    3. розграфити тканину обов"язково? це щоб не путатись з кольорами?
    Може є якісь сайти, де від *А* до *Я* розписаний процес для таких, як я? На що варто звернути увагу? Ну бо є сотні моментів, які для профі як 2+2, а для мене -темний ліс
    Буду вдячна за поради:kisss:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    ну на мою думку,краще починати з якогось невеличкого наборчика
    Однозначно на Аіді,найкраще на Цвайгарт,але можете для початку взяти венгерську
    Панаму ні в якому разі не купляйте,в хрестики довші,аніж ширші
    необовязково,але якщо надумайте то беріть перевірений маркер,в жодному разі не звичайний олівець чи китайські різнокольорові стержні
    залежно від розміру в інтернеті є спеціальні онлайн-калькулятори в яких вводите розмір картинки в хрестиках і вам видає скільки вам треба тканини
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    дякую за допомогу, киньте, будь ласочка, посилання на такі калькулятори, бо я поняття не маю, що це таке

    який порадите?
     
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Не треба Вам тих калькуляторів зараз. На кожній схемі як правило є розміри картини, а якщо нема, то можна самому глянути на схему. В магазині кажете розмір в хрестиках і Вам порахують.

    Надіслано від мого Lenovo S90-A, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. terezka

    terezka котяка-вишивака

    я би вам радила розпочати з простого наборчику, придбати його особисто у рукодільному магазині, повідомивши продавця, що ви починаєте перші кроки в тому.
    дизайн має бути невеличкий, в наборі матимете все - від канви до ниток і схеми. для навчання - це те, що треба, насправді.
    бо підбирати схемку, нитки, голки і канву - то ще тре мати певні навички і досвід. А не всі продавці відповідально радять (іноді, будьмо чесними, відверто обдурюють про "надто необхідні девайси без яких взагалі ніяк". а для того щоб зрозуміти подобається вам вишивати чи ні, не особливо й треба купу додаткових аксесуарів)

    і, ще дуже раджу перечитати ось цю темку, для початківців у вишивці: http://posydenky.com/threads/vishivalnicjam-pochatkivcjam.44972/
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    То точно, як я колись починала вишивати, то хотіла підібрати хорошу тканину для ікони а мені продавець дала панаму при тому рекомендувавши її як найкращу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    @terezka, дякую за посилання, я щось не могла тої теми знайти
    Скоріше всього, замовляти все для вишивки буду через нет, тому мушу зорієнтуватись трохи сама
    Картинка, яку хочу вишити має 144 х 292 хрестики, то скільки приблизно тканини мало би бути? Замовлю з запасом, хай краще залишиться, ніж бракне
    Останній раз вишивала років 15 тому:girl_blush2:, але то були прості серветки під маминим керівництвом
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    На перший раз візьміть набір. Дорожче - але все необхідне вже Є в наборі: тканина, нитки, голка, інструкція. Тоді вам не треба думати, скільки треба тканини чи моточків ниток.
    І вибрний рлзмір картинки явно завеликий, якщо там все зашито. Якщо ж фон залишається не зашитим - то може бути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Добре дивіться на схему - вона куплена чи скачана з нету? Бо є ще таке поняття як "прогон" - коротко кажучи неякісна схема, замучитеся і сплюєтеся поки вишиєте :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    скачана
    Короче, певно, одна мені дорога - замовити готовий набір(((
    Поки дочитую темку для початківців, може ще розвидниться
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    @arushka а Ви смілива! як для початку картина на
    то гігантська робота;)

    Ви сюди киньте скачану схемку, форумні вишивальниці порадять
     
  17. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    бачили б ви, якого я півня вишила в 9 класі!
    Враховуючи, що вишивала я його на мішковині, вийшов просто півень-гігант, ггг, бабця його потім на перину собі нашила))
    Так що по гігантських картинах я спєц:girl_crazy:
    --- дописи об"єднано, 21 Січень 2016 ---
    000h2r2x.jpg 000h3e23.jpg 000h4fp5.jpg це перший варіант
    big (1).jpeg big (2).jpeg big.jpeg це з іншого джерела скачала ту саму схему
    Має вийти отаке
    Dimensions_13666_Victorian_Charm.jpg
     
  18. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Ой. Це ж дімівський дизайн, ще й на темносиній канві. Його складно вишивати і тим, хто давно вишиває (темна канва).
    І по діму все ж краще з набору починати. Бо там свої власні нитки йдуть, окремо фарбовані

    Надіслано від мого Lenovo S580, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    а в другому варіанті, що я виставила? там здається підбирали інші нитки чи я помиляюсь?
    як не буде виходу, буду замовляти, шо поробиш:girl_in_dreams:
     
  20. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Питання в тому хто підбирав, як підбирав і чи відшиви того підібраного відповідають тим заявленим ниткам. О, ще ж важливо коли робили підбір в DMC, бо там деякі нитки змінювались по номерам і кольору

    Надіслано від мого Lenovo S580, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1