Багатодітна сім'я - коли їх більше ніж нас

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 Лютий 2010.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене веселіше :) "Як це - працюєш?" "А в тебе що, якась освіта є?" "А ти хоч школу закінчила" :) Останнє сприймаю за комплімент, ггг
     
    • Смішно Смішно x 8
  2. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Значить, виглядаєте класно :)
    :girl_crazy: Хехе... знайома ситуація. Доня раз розповіла, як сусіди на лавочці виясняли скільки мені років, де працюю і скільки знаю мов.
    Між іншим, якось, видно, в мене щось не так з тими освітами. Після двох вищих хотіла ще на курси йти. Але не так склалося, як гадалося.
    Всі кругом вважають, що мені не треба було офіційну працю лишати з їх 1700 грн, бо "те, шо ти зараз маєш, то неофіційне і пенсію не отримаєш" :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: Ну з новими законами хто зна. Маю 15 років стажу, але зараз того вже замало.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ні, я апріорі ніде працювати не можу і мови знати не можу жодної, бо ж по зальоту в школі вийшла заміж :) це "комісія постановила" без мене, і ніхто нікого не перепитує :)
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. vanilia

    vanilia Miracles are real


    Ця комісія все сама встановлює. При чому, вони знають про вас краще, ніж ви самі :girl_crazy:


    Моя старша народилася через рік і 3 місяці після нашого весілля, то "добрі люди" стали говорити, що ми одружились по зальоту. :girl_crazy: Напевно, вважають, що я слон, який виношує вагітність 22 місяці.
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 2
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І в школах. Здається. Бо ми ліниві, все ніяк ті посвідчення не заберемо.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    мені потрібна порада. І напевно не одна. Є тут хто три-чотиридітний без садків-шкіл-няньок-бабусь? Як ви справляєтесь? Бо я здається вже перестаю.
    Для протоколу: я не проти бабусь і няньок, але нема. Хто знає де є, зразу пишіть телефони.
     
  7. Merry

    Merry Well-Known Member

    спробуйте на сайті Наша няня.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    пробувала неодноразово, не допомогло.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я щороку по пару місяців без школи і садочка
    коли є садочок, то це 4 години на день.
    Питай, що цікавить.
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Все цікавить. Розклад. Куди впихається прибирання? Куди діваються діти якщо мамі треба до Сповіді? (Зараз дуже актуально.)
    І головне - де на це брати сили?

    Я як дивлюсь дописи в ІГ з тегом "подорож_удвох", в людей в яких точно є діти, в мене перше, друге і третє питання "з ким діти?".
    --- дописи об"єднано, 29 Березень 2018 ---
    Конкретно зараз я пишу з телефону тримаючи ногою шухляду з побутовою хімією в яку лізе Ядвіга. Михайло розмальовує фломастером книжку. Варвара ніби нічого не псує (вже).
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Те, що Варвара не псує, - тішить :) бо про Сергія я так сказати не можу.
    До Сповіді ходила з Вірусею у слінгу, Сергієм під ногами. Він сідав на ту "підніжку" сповідальниці.
    В останні 2 тижні Посту не ходила, йшла раніше і на короткі служби (ранкова за померлих або вечірня на всяку потребу).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Orman, у вас так, бо маленька різниця між діточками. У мене подруга має 4-ро. Без бабусів-няньок виростила. Але між усіма у неї різниця у 5 років. То каже, що легко було. Але відпустки удвох - то мрією так і залишились. Поки що. Хіба що няню на кілька годин по потребі....
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Розклад бути мусить. В нас з обіднім сном і з ляганням спати о 22
    Встаю я до 6 переважно. Все, що "встигаю", - встигаю саме від 05:30 до 07:00
    Прибирання мінімальне дуже
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    "Вже" малося на увазі останні 20 хв, а не період життя )))

    Все решта знайомо. Я думала може є якісь лайфхаки.

    Ти писала, що ввечері працюєш поза домом, хто з дітьми тоді?
    --- дописи об"єднано, 29 Березень 2018 ---
    Питання не було в його наявності, а в тому який конкретно. Може я чогось не бачу для себе.
    --- дописи об"єднано, 29 Березень 2018 ---
    Так, треба було раніше "починати" ))) Але маємо те що маємо.
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ну, "Вже" йдемо до Сповіді всі, кагалом. Цієї неділі були.
    Який саме розклад - я можу сказати найважливіше для мене: обідній сон дітей. Без цього я би не могла брати частину роботи додому.
    Якщо вечірня робота - це не щодня, переважно діти зі своїм татом в цю годину-півтори. Або і зі мною були, коли були менші. Я брала інтерв'ю, виступала на заходах і проводила консультації з дитиною в слінгу, а деякі - з трьома дітьми.
    Просто зараз все ж у мене неспівмірний з твоїм розклад, бо діти більші і трохи інші потреби. Але все одно, ганяю як віник. "Секрет успіху"зараз - позичання машини і позичання ноута.
    Знову ж, буде більш інформативно згадати як було колись, ніж як зараз.
    Бо зараз в мене хлопці самі у дворі гуляють час від часу, приміром. Чи самі на тренуваннях годину-півтори півтори. І нікого не треба одягати.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Повір, я жодним чином не хочу сказати, що тобі легше, чи щось таке. (Як читаю як ти з своїм здоров'ям по роботАх скачеш+логістика дітей, то я захоплююсь.)
    Я описую свої обставини не щоб прибіднятися, а щоб було ясно від якої пічки танцювати.
    --- дописи об"єднано, 29 Березень 2018 ---
    Обідній сон є тільки у Ядвіги. В старших він закінчився в два роки в обох. А Ядвіга тільки зі мною спить, нічого не можу "свого" робити.
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я Вуцьку носила за спиною, коли вона не спала без мене

    Ну тут мені пощастило, справді бо вони з Сергієм дуже класно спали поряд донедавна. До 3 годин. В рідкісні дні, коли цього не було, або зараз - коли Ву хворіла, - я як побита.
    --- дописи об"єднано, 29 Березень 2018 ---
    Ну мені реально в чомусь легше, бо Дмитрика можна відправити по молоко чи овочі, попросити почитати з Сергієм.
    А одягання і взування самостійне (теж всяке буває, але ж переважно) - це також полегшення
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Orman
    Я зараз дивлюсь на Вірусю і думаю, от як це було - коли такою була НАЙСТАРША дитина з 3х... А було ж :)
    І в ЖК я вагітна Вірусею ходила тільки з Сергієм, або і з двома. А після пологів - з трьома.
     
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    З бабусями-дідусями. Інакше ніяк :)
    Ну і не забувайте, що інстаграм то така переважно неправдива картинка, щоб в інших розвинулись комплекси :)

    Я в фб читаю Олександру Нестеренко, вона мама 4 діток. В неї, правда, діти старші, ніж Ваші. Але вона завжди така на позитиві і ділиться своїми лайфхаками прибирання/готування/організація часу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Orman, мені колись подобалась ідея скооперуватися з подругою,чи сусідкою і її дітьми. Але це при умові ,що діти без плачу залишаються без мами.