Багатодітна сім'я - коли їх більше ніж нас

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 Лютий 2010.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ха-ха три рази. Мені чоловік як сказав на яку суму він податків заплатив, в порівнянні з "допомогою" на дітей (решта пільг нам не положено, бо ми не малозабезпечені), то можуть собі ту допомогу забрати, а нам віддати податки - там величезна різниця.

    Ну і я дико вибачаюсь, але всі ображені платники податків досить скоро будуть пенсіонерами, в нашій вимираючий країні, діти з багатодітних сімей дуже пригодяться як майбутні платники податків.

    Я не закликаю всіх народжувати більше дітей, бо це питання зовсім іншої площини.
    Але для держави вигідні багатодітні. САМЕ ТОМУ були пільги, для стимулювання народжуваності, а не з жалощів, як собі хтось думає.
    --- дописи об"єднано, 1 Березень 2018 ---
    Про "головою треба думати" і вміння користуватись презервативами... Величезна частина регулювання кількості дітей з покоління моїх батьків і їх батьків здійснювалась не за рахунок голови і презервативів, а за рахунок серійних абортів.
    Зараз акцент змістився трохи в сторону ОК і спіралей, про абортивність яких або не знають, або не хочуть знати. Так що "думання головою" аргумент так собі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 1
  2. vanilia

    vanilia Miracles are real


    А що за допомога на дітей?
    и взагалі ніяких пільг не маємо, теж тому, що не малозабезпечені.
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну ота до трьох років. Яку при народженні видають (видавали?).
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я маю пільгу на садок :) ураураура :) З сумою податків навіть які я плачу, ця пільга не зрівняється :) ну але тільки дурний і лінивий мені про той садок не казали :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. vanilia

    vanilia Miracles are real


    Аааа.. ясненько )
    Є ще допомога для сімей, що мають 4 і більше дітей (від міськради). Минулого року це була 1 тис грн раз в рік. Зараз, казали, мали збільшити до 3 чи 5 тис раз в рік. Я ще документи не подала )))
    --- дописи об"єднано, 1 Березень 2018 ---
    А мені завідуюча садочком (я з молодшою 3 роки на черзі стояла) сказала, що немає ніяких пільг для багатодітних. Лише для дітей суддів, прокурорів і учасників АТО. Правда, я в той садок так малу і не дала. Не через це, звісно ))
     
    • Корисно Корисно x 2
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    може, ви не у Львові.
    У Львові мер багатодітний, і він таке запровадив
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  7. vanilia

    vanilia Miracles are real


    У Львові, у Львові :)
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    ой, а вам не зажирно така допомога?
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    У Львові багатодітні не сплачують за харчування в дитячих садках.
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну так хіба ж Ви не знаєте, ті багатодітні попрошайки тільки на дітях і розживаються :girl_crazy:
    От я неймовірно вдячна Порошенку, що зрівняв ті "загальні одноразові виплати". Мене правда вже задовбали тим "що ж ти тепер будеш робити як стотисяч не дають?" Але я записала пару варіантів цензурних відповідей - і зачитую :girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 2
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Взагалі - то був уряд Яценюка , криза була після Майдану з грошима. :girl_blum:
    Ну а чо, а ми з 2012 - третя дитина, досі цикають по 1 тис. з хвостиком. Тоді долар був по 8, тепер самі знаєте як. :girl_haha:.
    А якщо серйозно, то допомога при народженні будь-яка, то ж добре, але не вона ж спонукає адекватних батьків до народження дітей. Хоча були окремі випадки неблагополучних родин , які тільки і жили на ті виплати, паразитуючи на дітях і не надаючи їм нормального догляду...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  12. vanilia

    vanilia Miracles are real

    НУ, значить, залежить від садочка :) Або від завідуючої.
    --- дописи об"єднано, 1 Березень 2018 ---

    Неблагополучні сім'ї завжди були і будуть. Але чому всіх багатодітних рівняють під неблагополучних? Бо такі стереотипи.
    Бо раз багато дітей, то, значить, не вміють користуватися контрацепцією, то неблагополучні, які паразитують на дитячих грошах, то алкоголіки, то ще щось. В нас в суспільстві існує таке, як "має бути так", а інакше вже в голови більшості не вкладається :) І тоді шукають якісь "причини", чому в їх голову то не вклалося )))
     
    Останнє редагування: 1 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 3
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Смішно Смішно x 5
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ні, це у всіх садках -- просто треба принести копію посвідчення багатодітної сім"ї (і, вроді ще довідку із жеку про склад сім"ї)
    я не знаю -- мене за 3 і 4 вагітність тільки два рази про гроші спитали і то без дорікання. Чому до вас так чіпляються із тим? пошліть
    о, як збільшать -- я би подала (а які документи?) Бо про тисячу я чула, і ще якісь 80 гривень на школу дають, але то я на соляру більше витрачу, поки документи возити буду. але мені цікаво інше -- а куди йдуть ті гроші, які нам належать, але ми їх не беремо? От якщо 1000 гривень за 4 дітей -- то за три роки це 3 тисячі і ще 400 гривень на зошити. От де і в кого лежать мої 3400? І головне -- чому мені ніхто про ці гроші не зателефонував із відділу у справах багатодітних? чому я про це на ДП дізнаюсь?...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Так скрізь працює. Якщо вам гроші треба - ви їх і шукаєте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    я знаю цілком благополучну родину, яка на дитячі гроші зробила ремонт)
    і у школах - принаймні, в нашій школі так було і є
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    і чудово зробили. значить, їм було зручніше так використати цю першу виплату. Гроші в сім'ї - вони всі разом і всі для спільної справи.
    І якщо люди зберігають дитячі речі від попередніх дітей, щоб не мусити на "дитячі" купляти все нове - значить, вони теж молодці, таким чином подбали про все необхідне. А дитячі можуть використати на щось інше. Зрештою, ремонт в помешканні, де живуть ті самі діти, - це абсолютно цільове використання.
    під себе рівняють. Уявляють собі: от у мене було би зараз четверо - я би не впоралась. Ну і відповідно, - чим це "вона" "краще за мене, що справляється"? Треба шукати негатив, а то заздрісно буде :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 2
  18. vanilia

    vanilia Miracles are real

    А я вже не виясняла за садочок після розмови з завідуючою. Документи всі необхідні (в тому числі і і про склад сім.ї, і посвідчення багатодітних) я подала їй відразу. Я завідуючу не посилала, просто не можу говорити з фальшивою людиною :) Ми стояли в черзі (в електронній) три роки на той садочок, нарешті цього року прийшло смс, що ми прийняті. Я зібрала докменти, занесли і... "То смс нічог оне означає, бо ви 32 в списку, так що не попадаєте. Буде засідати комісія і вирішувати". Зрозуміло, що це був натяк ))) Комісія, видно, засіла і вирішила взяти доню. Але я потім передумала. Потім знайшла інший садочок, яким ми задоволені і який нам більше підходить.


    З документів не пригадаю зараз всіх, потім гляну і відредагую повідомлення, якщо що. Довідка про склад сім.ї (в нас з ОСББ), копії (і оригінали) свідоцтва про народження всіх дітей (неповнолітніх), копії (і оригінали) паспортів батьків, копія свідоцтва багатодітних, довідки зі школи дітей (про те, що діти дійсно навчаються в тій школі і що ніяких допомог там не отримують), довідка з банку з номером рахунку (для перераування допомоги), вроді, потрібно ідентифікаційні коди дітей (я точно не пригадую).

    За 80 грн на школу я й не знала :) Чесно кажучи, мені аби на Сихів поїхати за тими 80 грн, піде, напевно, більше )))

    Ніхто не буде видавати за минулі роки ті гроші. Кожного року видають поточно. А куди вони їх дівали? :) А хз.. Я теж лише цього року дізналася )))
    Я ще й поки ті документи подала, ходила по тому соцзабезі, посилали з кабінета в кабінет, всі вони мені казали, що такої допомоги немає. Аж потім я дізналася до якого конкретно кабінету іти :) Я про цю допомогу якраз тут на ДП і дізналася. Ніхто не говорить, не дзвонить і не скаже, хоч, наскільки я собі уявляю, та комісія в справах багатодітних (якщо їх не перейменували) якраз і мала би цим займатися.
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    однозначно :) я ото почитую тему і "всьо запісую", щоб зайвий раз туди не їхати - все спитаю при оформленні одноразової допомоги
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. vanilia

    vanilia Miracles are real


    От це точно, що по собі судять. :)
    І ще скільки лізуть мене повчати ))) Постійно сусіди в мене виясняють чи я вже вийшла на роботу з декрету, а яка зарплата і т.д. :)))
    А з роботою в мене дуже "прикольно" получилося. Бо коли я вийшла з декрету, на моєму місці була вже людина і не хотіли її забирати. Правда, мене перевели на пів ставки і на руки би получалося 1700 грн. :girl_impossible: Я поки була в декреті, працювала (і працюю) фрілансером. Також маю уроки в студіях. Чи варто мені лишати то все, йти на роботу, що знаходиться через ціле місто від мене і отримувати копійки? Я вирішила розрахуватися. Офіційної праці (для трудової) я поки що не знайшла (розрахувалася я в жовтні за згодою сторін). Так що працюю так, як можу і між тим мені якраз дуже добре, бо маю ще час для діток. Але скільки знайшлося доброзичливців, які ходили і виясняли, повчали, що жінка має працювати "нормально" (моя праця в їхнє "нормально" не вкладається :girl_crazy:). Аж поки я то все не стала ігнорити. Мої діти, моя сім'я, моя відповідальність і мені вирішувати.
     
    • Подобається Подобається x 2