Багатодітна сім'я - коли їх більше ніж нас

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 Лютий 2010.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я вже досить "залізна" в тому плані, але деякі речі "пробивають". Особливо коли вагітна.
    Мене не цікавить, хто що вважає, якщо вважають тихо. А от коли починаються висловлювання - то я стараюсь припинити спілкування з цими людьми і йду написати про них на форумі :girl_crazy: Мені допомагає.
    Я дуже помічаю одну річ. Люди хочуть, щоб ми сказали їм, що не вважаємо себе кращими за них. Спробую пояснити. Це в чомусь нормально - міряти на себе чужі ситуації. І от людина, яка має двоє дітей, і їй важко з ними в якихось аспектах, бачить, що в когось більше. І думає собі приблизно так: "Блін, ну от як вони справляються? Невже я гірше, що не даю ради?" Коли я кажу, що в нас нема няні і допомагаючих родичів, то мені одразу: "Ну але в тебе старший вже самостійний", "Ну але в тебе робота така, що ти не весь час в офісі", "Ну але в тебе чоловік час від часу ввечері підстраховує" - тобто, всім важливо пояснити СОБІ, як нам це вдається. Щоб ніхто часом не подумав, що їм вдається менше або гірше.
    Я не вигадую, я нерідко з таким стикаюсь. Багато кому важко повірити, що мені все одно, в кого скільки дітей, хто вийшов заміж по зальоту і в кого чоловік "багатенький" :)
    Відповідальність за своє життя - це стиль життя, в якому нема місця обговорюванню і засуджуванню життя інших.
    але з тою відповідальністю в наших співвітчизників напряжонка в усіх сферах, катастрофічна причім
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    100%, оправдовують свою лінь і невміння організовуватися. Це я про себе зараз
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @cjomcjomka та я во з одною зараз і з животом не розумію, ну як такі сім'і з кількома дітьми дають собі раду. Але я дуже добре розумію і усвідомлюю, що то я лузер і нию.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    ну не треба так категорично:)
    є моменти в житті різні, і деколи дійсно потрібно бути "лінивим", а не всестигаючою " мамочкою, яка рано чи пізно все рівно скаже, все стоп, я загинаюся. Є межі, в усьому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Vittoriya@svoybox ви що думаєте багатодітні відкрили таємниці всесвіту? Ми так само ниємо, часом встигаємо, часом не встигаємо, в нас буває (часто) рейвах в хаті, і бажання втекти теж часом навідує.
    Вільного часу в мене зараз стільки ж як було з однією дитиною (не знаю як воно так вдається), є незручності з тим що взяти одну дитину на манікюр нормально, а трьох вже важче, багато нюансів, насправді.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    ну так, ) відповісти щось в стилі "ну так, він вже сам готує їсти і забирає малу з садка, а ткож минулого місяця зробив ремонт в ванні, переклав плитку.!
    "легка придуркуватість робить людину практично невразливою", чи як там десь писали.
     
    • Смішно Смішно x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 2
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    сили треба завжди розраховувати з будь-якою кількістю дітей (та й без них теж).
    Але діти теж є джерелом звідки беруться сили. Як вони всі поприходять цілують і гладять молодшу, влаштовують якісь розчуливі ігри, це дуже окрилює.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Orman та нє, я розумію, то просто таке ниття :girl_haha:
     
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в нас або няню шукати або Рому на шнурочок прив)язати...
    відео на фб гуляє.. що коли одна дитина -то не відходить від мами. а коли троє-то вони бавляться між собою. старші з меншими гуляють, трохи ідеалізовано. але десь так є..
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Звісно, вони граються разом, а ще разом б'ються ))) можуть разом прибирати, а можуть розкидати.
    Я з Варварою ходила на манікюр. А з трьома я не уявляю цю картину. Є місця, в які одну дитину привести нормально, а трьох (чи навіть двох) буде занадто. При чому занадто для мами.

    Але я не того прийшла. Я поділитися. Головне з дітьми (не дуже залежно від кількості) визначити скільки вам на що потрібно часу, і не гратися в "а може встигну швидше". Не встигнете. Хтось перед виходом за хоче в туалет (може й ви), хтось захоче терміново одягнути іншу шапку, чи взяти "ватану масінку". Планування - наше все. Якщо треба кудись дуже точно прийти, то ще 20хв треба накинути на форсмажори. І ще не планувати кілька видів зовнішньої діяльності на один день (прогулянка туди не входить). Спростити все що спрощується - приготування сніданку, і викинути все що можна викинути (в основному власні уявлення про ідеальність).
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Йооой , бідні там жінки! Мусять чекати поки хтось 4 вродить щоб попліткувати)))
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Не факт, не факт... Я колись думала, що дитина надворі у візочку гарно і довго спить. Тепер я розумію, що реальність часто шокує, тому вже й не вибудовую планів і очікувань.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ай, @Vittoriya ну що Ви на себе кажете. Ви щодня супергерой, бо доношуєте вагітність за складних умов.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    ахаха:girl_haha:
    Та що там пояснювати. Просто повезло. З дітьми, бо самостійні. З чоловіком, бо підстраховує. З роботою, бо не повний день. А ще з фігурою, зовнішністю, самоорганізацією .... просто повезло
    Ггггг
    --- дописи об"єднано, 18 Жовтень 2017 ---
    Це тому, що з животом. Мені вагітною було ну дуууууже важко з малим. Особливо останні місяць-півтора. А зараз нормально. Навіть можна сказати як гуляю з двома, то відпочиваю :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    а ще з освітою, з тим, що пощастило здати на права без грошей, - я Вам кажу, не життя, а джекпотище! :)
    ні, ну я не заперечую, що маю багато. І життя своє люблю. Але це не значить, що я не витрачаю зусиль, щоб мати те, що маю
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Я теж хочу багато діток,
    а поки так в нас одна і теж нию що буває тяжко)))
    І таки розумію за що раніше багатодітним мамочкам давали орден «мать героїня» (зараз дають?)

    Зауважувала, що зазвичай хто критично обговорює сім»ї де багато малюків, то Якщо не дуже дають раду з одним двома, то там думають мабуть супер допомога і мажорство, а ще якщо є «2+ » то взагалі ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    В далеких знайомих була ситуація одна. Меншу малявку 8 міс поклали спати, залишили з найстаршою ( тоді десь молодша школа). І мама кудись побігла. Щось сталося з телефоном, що не могла нікуди подзвонити. І досить сильно затримувалася. Мала проснулася, старша їі посадила на ковдру на підлогу, накидала іграшок, включила телевізор. І зорієнтувалася, що мама затримується, побігла поряд в садок забрати середню дитину. Так що "майже плитку поклала" :) ( не кажу, що це добре, але вже як їм вийшло).
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Для мене в чому самостійність.
    Вдягнутись. Зібрати портфель. Купити молоко(овочі). Перевдягнутись до айкідо та після. Самому прийти зі школи. Частину уроків зробити зовсім без моєї участі.
    Коли ці речі почали траплятись, в мене почалось нове життя. А коли стали нормою, - мені аж очі відкрились.
    Але це вже не стільки до багатодітності, скільки до тайм-менеджменту.
     
    • Подобається Подобається x 1