Багатодітна сім'я - коли їх більше ніж нас

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 Лютий 2010.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Моя основна думка була про те, що благополучність не вимірюється матеріальним становищем (якщо не брати екстремальні випадки).

    Конкретно сім'я Єгорової мене не дуже цікавить.

    А ще я знаю як робляться телевізійні передачі з попередньо узгодженими запитаннями.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Мені Єгорова завжди видавалась якоюсь екзальтованою. Дещо на грані. Я таких остерігаюсь.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Власне там мало інформації для загальної картини. Вона розумна жінка. Купу років в професії, підкована і з гарно підвішеним язиком. Не сумніваюсь,що вона знає що казати для правильного враження.
    --- дописи об"єднано, 11 Жовтень 2017 ---
    Благополучність не вимірюється матеріальним становищем. То чудовий бонус благополучним сім`ям, не більше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А що то за соціальні показники такі, цікаво?
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    І мені цікаво.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    От навіть не знаю як реагувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Божечки, в нас і таке пропонують? В нас що Китай і проблема з перенаселенням?
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну от до речі за 25 років нас стало менше на 20 мільйонів. І ще війна. Скоро не буде кому податки платити на пенсіонерів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 17 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Загалом обговорення питання дітей в сім"ї (чи взагалі вони є, скільки їх) вважаю дуже некоректним. Це майже як про релігію чи політику. Ну яка справа тої цьоці чи лікарки скільки у тебе дітей і чи є вони взагалі? А може людина хвора, чи біда яка в сім"ї, чи просто з власних міркувань дітей не має. І чому я маю перед кимось відчитуватись?

    Про контрацепцію і репродукцію може говорити тільки лікар який бачить реальні проблеми у здоров"ї жінки і може рекомендувати якесь додаткове обстеження, утримання від вагітності певний час, тощо. Але наголошую рекомендувати а не нав"язувати якісь дії.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Пр "соціальні показники" . Корм я в далекому 91 народжувала в районі на Рівненщині, то акушерка обговорювали між собою ситуацію про багатодітну маму. Вона належала до релігійної течії з тих, що ходять не в церкви, а в молільні будинки, носять такі капронові хусточки назад зав'язані постійно. З релігійних мотивів взагалі не практикують жодних методів планування - народжують скільки Бог дає. Кожний має право , Нє? А тепер про суть розмови. Лікарі рекомендували схаменутися, типу організм і матка просто не витримують. Після 5 пологів з "соціальних мотивів" своїм коштом лікар втіхаря поставив жінці ВМС. (Вони тоді недорогі були). Без її відома. І що ви думаєте - охкали акушерки. Через рік прийшла знову родити. Чи сама дістала, кажуть, чи випала... Ото була ще совецька медицина, а ви кажете пропонують стерилізацію :girl_devil:. То певно в тему "забилам би"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    те, що не використовують контрацепції, не значить, що не використовують методів планування.
    Я вірю, що Ви знаєте різницю, але я наголошу.
    бо це просто аааа! "Якщо не використовують контрацепцію - значить, постійно планують вагітність."
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    та навіть коли нічого не використовують, яке кому діло? Ці жінки в капронових хустках не просять в мене грошей на своїх дітей, ані не просять бавити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я некоректно виразилась і наголос допису не про планування. А власне про якісь міфічні соціальні показники .
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в капронових хустках мені діла нема
    є діло до того, що складається враження, що варіантів цілих два: контрацепція, або родити щороку
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я тебе розумію, чому ти так кажеш.

    А в мене чи то старість, чи то мудрість настала, можуть собі думати, що хочуть.

    90% все одно не повірять, що четверта дитина може бути бажана, а що планована, то ще більше.

    це такий самий абзац як і казати комусь, що забагато.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я кажу так тому, що про природний метод була жорстко дезінформована :) І для мене був переворот мозгів дізнатись, як є насправді. Передшлюбні науки про це сприйнялись досить скептично, бо ж "фундамент" був залитий з дитинства.
    А тепер - найбільша різниця між дітьми у нас спланована з допомогою ПМРП, ми ще досі не насміялись з того факту. В того методу є море підводних каменів, але ж він є,
    --- дописи об"єднано, 17 Жовтень 2017 ---
    старість, точно
    (жарт!) Просто вік, в якому ти оточуєш себе тими 10%, яких достатньо, щоб забити на всіх інших ... дзен :)
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Мені теж нема діла ні до чиїх переконань. Я була зрозуміла що там реально було щороку. Я просто розказала як чула. Я про те, що як Бог захотів, то і спіраль не допомогла і про варварські радянські методи лікарів, хай навіть з ніби-то найкращих намірів. І різницю між плануванням і контрацепцією я знаю. Таке враження, дівчата, що до будь-чого можна вчепитись. Деколи себе прямо якоюсь зайвою тут відчуваєш. Я ж не давала якихось оцінок ні тій жінці, ні її переконанням. Я не вмію так коротко і гарно як цьомцьомка донести, ну то розказала, як могла, щоб було зрозуміло.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2