Багатодітна сім'я - коли їх більше ніж нас

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 Лютий 2010.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А одна форумлянка, при спілкуванні, була здивована, коли почула, що в нас одна дитина). Чому? Відповіла, що на західній Україні(вона з іншого регіону), так би мовити, заведено мінімум двоє діток:).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  2. Merry

    Merry Well-Known Member

     
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    В американських фільмах так і є, в них і справді часто народжують двох-трьох і ще дуже поширене усиновлення:girl_yes2:. Там чуть не кожна друга сім"я має усиновлених дітей. І матеріальний стан там інакший, підхід держави то того всього. В нас влада заохочує "виплатами на дитину" коли спочатку платили на першу одну суму, на другу трохи більше, і на третю і наступних ще більше. Тоді дуже багато сімей вирішило народжувати ще дітей . Потім прийняли рішення всім не залежно від кількості дітей платити одинакому суму "на дитину". Ще пригадую, коли я оформляла ті кошти, то чула як жінки в соцзабезі жартувати що "та тих грошей на візок і на пологовий хіба вистачить", або "та ви половину тих грошей зразу потратите на речі і на роддом":girl_smile:. Потім, якщо ти в декреті і не виходиш на роботу, то наша держава платить на дитину аж 130 грн. на місяць. Ну а чьо, я після їх "споживчого кошика" вже не дивуюсь:girl_crazy: Добре як люди без державних допомог можуть все дати потрібне дитині.
     
    Останнє редагування: 22 Червень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 14
    • Смішно Смішно x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. lyubashka

    lyubashka Well-Known Member

    :lol:
    100%
    ставала на облік з 4 малям, то дільнича з жк запитала чи не відвідую я якусь релігійну секту:girl_curtsey:
     
    • Смішно Смішно x 4
  6. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А в моєї сестри на роботі одна жінка народила п"ятеро діток, сидить в постійному декреті, то каже що "всі там розказують вона заміж вийшла за якогось сектанта" :girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 22 Червень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Нє, такого мене не питали, бо по моєму яскраво-червоному манікюру видно, що я не з секти, але мене питали скільки у мене було чоловіків. нє, ну бо від одного, та ще й нормально, народити чотирьох?)...

    Корочє, в якійсь темі (не в цій вроді) писали, що бідні багатодітні сусіди..... Ну я вам (ну тій форумлянці, яка це писала) от що скажу: не там ви живе і хрінові у вас сусіди. Я живу у новобудові. Тут не один будинок, а цілий квартал на 1000 а може і більше квартир.

    Так от у нас чим більше дітей -- тим багатша сім"я. Да, реально) Нє, ну звісно, що є купа бездітних і навіть неодружених, які їздять на Поршах, БМВ за 100 тися доларів і інших ну дуже крутих тачках.

    Таки да -- в кого від 3 дітей машини за 100 тисяч не мають. І певно, мати не будуть. Бо розуміють, що їм треба:
    -- годувати своє чадо
    -- купити ділянку за містом і побудувати їм там дім
    -- мати машину і бус
    -- возити їх на море і в гори
    -- водити на різні гуртки і секції
    -- і ще трохи відкладати на освіту

    А от ті, хто мають одну дитину того списку не мають. А ще мають постійний страх завагітніти. і в той же час розуміння того, що треба нарешті наважитись, бо що то є 1 дитина...

    Корочє, я взагалі прошу адміністраторів чи модераторів цю тему закрити!!! Не прошу, а вимагаю.
    Бо вважаю, що жодна панночка, яка не народжувала, чи жіночка із одним бейбіком не має права обговрювати багатодітних. Раз ще не народила -- знач не допущенна до касти обраних)))) І нема чого тут трендіти
     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Та й ті в кого двоє дітей то теж до багатодітних не належать :girl_in_dreams:
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ну я вам скажу, що в кого парочка -- хлопчик і дівчинка -- то ще якось комфортно себе почувають, типу, програму-мінумум виконали.

    А якщо дві дівчинки, то теж десь тата сверлить -- хлопця хоче, а як два хлопця -- то мама про доцю мріє...
    І теж із двома одностатевими дітьми сім"я ще трохи дискомфортно почуванється, так би мовити, в очікуванні: чи треба, чи ні, але ж хочеться...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а з трьома одностатевими?)
    мені видається, що сімя дискомфортно почувається з направду хворими дітьми чи дитиною, а якщо комусь стать муляє, то від нєчєво дєлать
    ну а скілкьи мають платити??? чесно, то вже смішно)жінка не виходить на роботу і держава її має утримувати бо вона в анамнезі народила?
    от ви якісь такі речі собі говорити не подумавши на пару крапель глобальніше
    а в котрій країні держава утримує жінку по тій простій причині, що вона не вийшла ще на роботу?)))

    одне питання - наскільки реальний споживчий кошик, згідна
    друге - мають бути забезпечені мати і дитя до віку, з якого є садки, в нас з 2 років - от і прошу
    закордоном є декрети напр до 6 міс і тд, але є і садки з того віку (питання як краще для дитини то вже окремою темою)
    так само для дітей які по хворобі чи ін причині не можуть відвідувати садок - теж має бути соціальна підтримка
    ну ікласно звичайно було б, як в тій же Німеччині, додаткових 200 євро в місяць на дитину до 18 років, але там і податкове навантаження відповідне, не в кожній країні є такі виплати, бонус

    проблем є багато дуже в нас, але реально не розумію в чому проблема тих 130 грн
     
    Останнє редагування: 22 Червень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  11. jylanda

    jylanda занууууда

    Хе, та в деяких країнах взагалі нічого не платять - ні за одну, ні за дві :) От всі теми у нас зводяться до того, що влада паскудна :girl_crazy: Думаю, що сім'ї які народжують діток, не роблять це з розрахунком виплат.
    Форум існує для обміну думками, не думаю, що ви пишете лише в темах які мають до вас пряме відношення:girl_haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну, власне, в мене є багато знайомих, які маючи двох хлопців, вагітніли втретє заради дівчинки, і знову виходив хлопчик) Але вони чесно зізнавались (переважно ще під час вагітності) що якби мали парочку, то не наважились би на 3 пологи. Але тим хлопцям вже по 10 років -- тоді ще "багатодітна сім"я -- то дико"))), тепер, думаю, вони б без зайвих думок вагітніли втретє, бо 70 відсотків чоловікових друзів-знайомих знайомих мабють по 3 дітей (мої дівки ще так нге плодяться, бо все ж трохи молодша вікова категорія -- може, до 40 теж багатодітними стануть)

    А в сусідки було 2 хлопці, і вона дуже хотіла дівчинку -- і народила. А коли у мене вже четверта народилась, то вона не розуміла своїх почутів (у мене теж таке було, коли маючи троє дітей я, як чула, що хтось народжує в такій незрозумілій білій заздрості була. Типу розум із трьома не може чітко визнати, що він хоче ще дитину, а от тіло вимагало!). І у результаті через місяць після моїх пологів вона завагітніла -- і знову дівчинка)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та то щасливі люди просто, родити 3+дітей і думати далі за стать) дай їм всім Боже здоровя)
    в мене одна подруга хотіла собі суто дівчаток, чоловіку не принципово, він ітак виховує дітей по своїй манері, не здивуюся як всіх на карате віддасть чи самооборону якусь)
    так от завагітніла непланово вже хлопчиком, їй в голові не особо гуляла думка про стать, бо лікарі давали лиш 10% що вагітність збережеться
    особливих надій не покладали
    ну і так само знаю випадки що спочатку бігли за статтю, але життя зовсім на інші труднощі і проблеми перевело, деталі не описуватиму, але це власне їх слова про себе, а не мої висновки)
     
  14. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Я якраз про те саме думаю, що якщо жінка має змогу і не виходить на роботу то їй в принципі держава не повинна платити. Та держава і "на дітей" не повинна нічого платити)) Он раніше не платили нічого і що? Але то певно так заохочують, не знаю:girl_in_dreams:. Я власне про те що до часу коли жінка має бути біля дитини максимально, то добре якби підтримували в той час якось, а не тими копійками. І наприклад я вийшла у 6 міс. на роботу, мала змогу, а хто не має, то ходив і брав ті 130 грн. на місяць. Я оце маю на увазі:
    Ну якщо так думати, то всі хто не має різностатевих дітей "не виконавші плани":girl_smile: Це теж не так, бо є щасливі і задоволені батьки і з однією дитиною, і з двома дівчатками і з трьома хлопчиками:girl_yes2:. То вже як кому, хто про що мріяв. Комусь "до повного щастя" треба шість дітей, особняк і три собаки, комусь двох дітей і кота (якщо вже так думати):girl_spruce_up: Я теж думаю, що навіть не від кількості і статі дітей залежить щастя, головне - щоб всі були зродові:girl_yes2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ааааа, все чудесатее и чудесатее

    висновки з останніх сторінок. Дітей родять в основному неблагополучні сектанти, які ганяються за певною статтю дітей щоб був комплект. :dirol:

    А і ще держава в нас погана, бо .. ну взагалі погана, і тут теж.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Смішно Смішно x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а я знаю
    держава це не якась добра чи зла "велика мама", яка дає, заохочує чи карає, такий підхід може в радянські часи використовувався
    ми платимо податки, не тому що якісь кріпаки ,а тому що перебуваємо з державою в стосунках, де є взаємні права і обовязки, ідеологічно звісно
    і соціальні виплати не є подачкою, це цілком нормальне явище, звісно дуже різне залежно від держави і її розвитку
    соціальна сфера має вдосконалюватись, і йти до такої ідеальної мети, де всі нужденні отримали допомогу і підтримку по праву в більш вразливий період свого життя
    звичайно все залежить від менталітету, він політичного курсу конкретної країни і тд і тп, але думаю суть ясна

    бо отак казати, колись нічого не давали... ну та можна жити в лісі, там ти ні податків не платиш, ні держава тобі нічого не дає
    але ми ніби вже тисячі років як відійшли від такої схеми виживання
    --- дописи об"єднано, 22 Червень 2016 ---
    а який це час??? в Давній Спарті вважали що 7 років)
    зараз в Зх. Європі вважають що 3-4 міс. (може не всі, суджу по тих кого знаю і їх оточеннях)
    ну та ви собі так згадуєте, що то було
    моя родичка отримувала декретних 17 грн чи скільки
    а ще важко було олію купити, дефіцит, потім ще з чимось були проблеми, хоча ніби і союз вже розпався
    давайте будемо говорити про сучасний стан речей ,а не той період коли ви вийшли з декрету, бо то було не рік і не 2 тому)
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    як на мене, то до 2-х рочків, фактично до часу коли не беруть у садочки. Оцей період я б виділила. Але якби підтримували нормально хоч до року дитини, то вже суттєва допомога метерям.
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я теж не розумію змісту існування цієї теми. Про страхи другої вагітності тема ніби є, про хочу / не хочу вагітніти теж є. А що це за: "нормально чи дико?" Є різні батьки - нормальні або дикі. З нормальними все ясно, а от в тих "диких" чи одна дитина чи десятеро - то і так і так біда.
    А коли діток багато - це чудово, захоплююся такими сім'ями, хай Бог дасть здоров'ячка, терпіння і наснаги таким батькам.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Я пару років тому вийшла)) А що змінилось? Скільки зараз платять замість тих 130 грн.? Я знаю що виплати стали однаковими не залежно від кількості дітей, іншим не цікавилась. А як за союзу було з декретами то хіба старших родичів спитаю:girl_in_dreams:
     
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ніскільки не платять, кинули напризволяще...