Багатодітна сім'я - коли їх більше ніж нас

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 Лютий 2010.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Коли приходять друзі, в яких теж троє майже таких як наші, то ми в тому всьому хаосі чудово спілкуємось і морально))) відпочиваємо. Брат не звик до того, що паралельно з ним може ще троє людей говорити, плакати, кричати. Його то напружує і виснажує.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну вот да.
    І я про це. Багатодітні люди не чекають «коли стане тихо», бо знають що це марна затія. І з ними можна говорити як є.

    Якщо що, мене виснажує і нервує безкінечний шум теж. І в міру росту і розвитку я намагаюс дітей привчити не влізати і не мамкати. Ну але поки як є. Я не можу не спілкуватись зовсім ще років вісім.

    І інколи більше дітей - менше шуму )))

    І ще багатодітні знайомі не смикаються чого мої діти босі чи майже голі бігають по вулиці, і не підриваються розрулювати кожен дрібний конфлікт між дітьми з усіма знаннями модної дитячої психології. Отак пишу і бачу, що все ж свої люди )))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Пишіть в пп, розкажу, направду - дуже хороша спілка. Я тут тільки рік, бо відносно недавно дізналася, хоч могла ще після 3 дитини "вступити". Про неї розказав син, а йому бібліотекарка, яка розговорилася з малим, коли той прийшов оформляти абонемент. Я тут знайшла нових друзів, однодумців. Це не секта якась))). Завдяки цьому знайомству я ще й почала на krav maga на Сихові ходити - мені дуже подобається.
    Так, люблю, бо як пише @Orman
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Ripka

    Ripka Well-Known Member

  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Що там чути по виплатах «від Зеленського»? Чи то тільки для малозабезпечених багатодітних?
     
  8. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Для малозабезпечених багатодітних лише.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Як завжди


    Мене недавно жаліли дві циганки білоруські. Кажуть в них на 4 дітей квартиру видають безкоштовно, а на 3 тільки якийсь невеликий відсоток за квартиру платиш. «У нас всє дєвочкі палучілі». Я б зараз теж не відмовилась щось палучіти.
     
    • Смішно Смішно x 2
  10. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    В Білорусі там свої печалі..
    Ми он за 60 грн п'ятеро в зоопарк зато сходили)) Не квартира, звісно, ну хоч щось)))

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 10 Серпень 2021
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Тобто? Щось не зрозуміла))
     
  12. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Що саме, про Білорусь? Я про події останнього року. Не про життя білоруських багатодітних, а про життя там взагалі.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Є тут хто живий?

    комусь прийшли вже гроші ті що урядові на багатодітних?
     
  14. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Не було ще. Минулого року, здається, 19 числа приходили.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1