Багатодітна сім'я - коли їх більше ніж нас

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 Лютий 2010.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В нас мітсубісі оутлкндер 7-місний і величезний багажник зверху). А мені все мало))). Вже навіть якось задумались про купівлю причепа 1-вісного.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в нас завжди задіяний третій ряд, достатньо місткий багажник і ще пес в салоні )))
    і! в нас ще є багажник на дах, але поки ми ним не користувались.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Сьогодні прийшла «одноразова» щорічна допомога від міської ради сім’ям, де 4 і більше дітей. Може, хто не знав/забув/не подав документи через карантин - ще є час)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    і його мало. Мені сказали, що дуже рекомендовано подати до кінця жовтня, бо пізніше можна і не отримати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @cjomcjomka @Havronia я прописана в іншому місті то для тієї допомоги їм ж напевно треба довідку, що я не отримую таку допомогу в Франківську? І як то вона має виглядати? Ясно що в Франківську я Львівську допомогу не отримую, але як вони це мають написати?
    --- дописи об"єднано, 26 Жовтень 2020 ---
    І картка має бути ота соціальна, си будь-яка підійде?
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я знайшла хоч якийсь документ про цю допомогу (на одноразову для чотирьох і більше дітей). Це від міськради.

    Рішення №1347
     
  7. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Не знаю, думаю, треба у соцзахисті уточнити; цього разу в мене не просили довідку про склад сім’ї - сказали, що самі «стягнуть з бази»
    Картку давала соціальну, так як вона в мене ще є
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене цього разу спробували попросити, але я сказала, що знаю, що вони можуть самі :) І вірю, що в них получиться
    ггг, получилось.
    будь-яка насправді, аби фізичної особи
    В мене взагалі поточний рахунок, не картка
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    М
    Ми ще не подавали на цю допомогу, хоча точно їм довідку про склад сім‘ї колись носили.

    І куди з тим всім йти? Там де звично всі допомоги на дітей дають? Соцзабез чи як його там.
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    управління соцзахисту свого району.
    а ще краще - подзвонити до них і спитати, як приймають. Може, треба записатись. Бо з тим карантином в них, зазвичай, дурдом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Багатодітні матусі, приєднуйтеся до спілки багатодітних сімей Львівщини "Щаслива родина" :), дуже класна спілка, багато курсів, майстер-класів, поїздок та ще багато чого. Нові знайомства )).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    наштовхнули мене на запитання.

    А ви (не лише Тетянка, всі багатодітні) любите спілкування саме з багатодітними?
    Мене просто часто питають, чи я маю компанію багатодітних матерів, чи є членкинею якоїсь "партії багатодітних", ггг, тощо.
    Я минулоріч випадково потрапила на "тусовку багатодітних" на благодійному концерті, і почувалась там досить дискомфортно. Тому тримаюсь осторонь всяких організацій. Хіба би треба було якусь ініціативу для багатодітних розвинути, якісь права допомогти відстояти тощо.

    В моєму колі спілкування порозуміння маю з тими багатодітними, кого знаю і з ким мала це порозуміння до більшої кількості дітей.
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну я так людей не ділю на багатодітних і просто дітних чи бездітних в плані подружити. Але з багатодітними часто легше. Багато чого не треба пояснювати. І багато чого вони автоматоматично не пропонують, бо знають, що з такою кількістю дітей це не вийде.
    Коротше економія часу і сил на пояснення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Залежно, що вкладати в «спілкування з багатодітними».
    Якщо спілкування сім’ями з дітьми - ні. Якщо з батьками - це не залежить від кількості дітей, а від потреб і інтересів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Дякую за відповіді. Відгукаються :)

     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    от теж хочу до них записатись, та не знаю куди іти, розкажіть!
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Спільні теми і «битовуха» - то таки різні речі). Якщо люди з дітьми можуть з розумінням віднеслись до тупотіння, то людям без дітей то може не лише заважати, але й сильно дратувати). Маю брата 30+ без сім’ї, то він у нас витримує пару годин і з радістю тікає до себе).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1