Багатодітна сім'я - коли їх більше ніж нас

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 Лютий 2010.

1. Orman

Orman Модератор-бомба

а то нічого, що в нас є окрема тема про післяпологову депресію. Буду казніть і міловать, может бить только казніть.

• Смішно Смішно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. flame

flame невгамовний експериментатор

Останнє редагування: 4 Жовтень 2018
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  3. AdFeja

AdFeja Добро, яке пожирає зло

@cjomcjomka , як на мене, то якийсь дурний стереотип, що багатодітна мама нічого більше не вміє і не знає. Хоча не всі так думають.
    Знаю одну даму, в якої в пріоритеті при прийомі на роботу є саме жінки з дітьми.

• Зе бест! Зе бест! x 2
  4. vanilia

vanilia Well-Known Member

О, мене то вічно питав свекор. І я йому те саме відповідала (прикол в тому, що то він в нас гроші якраз бере і продукти їм чоловік купляє). Але він і далі питав то саме. То, просто, він знову взяв авто в кредит, йому треба більше грошей. Він думає, що якщо я вийду на роботу і більше зароблятиму, то йому більше давати будуть. Про мою нову роботу він не знає, тому, можливо, невдовзі знову почую те запитання )))
    --- дописи об"єднано, 16 Жовтень 2018 ---
    Не всі, але більшість. Я ще поки-що таких не зустрічала.
    Всі кругом вважають, що вони моїх дітей годують; думають, що багатодітні мають повно допомог, пільг і то все з їхньої кишені.

5. Orman

Orman Модератор-бомба

а ще краще розлучені жінки з дітьми... Скажіть мені, що я помиляюсь.
    а насправді все не так (ну бо нема ніяких пільг, якщо хтось не в курсі). Зате багатодітні сім'ї фантастично стимулюють економіку, за що нам дякую. Про майбутніх платників податків писати в країні де половина пишається тим, що не платить, їх якось ніби непристойно, але мої діти таки будуть платити пенсію доброзичливцям. Не пишу доброзичливці в лапках, бо реакція на моїх дітей і їх кількість завжди дуже хороша, дехто буквально благословляє і мене і дітей. Інколи дуже дивуються, перепитують, але в кінці завжди кажуть, що ми молодці.

• Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. vanilia

vanilia Well-Known Member

Ну і такі теж є )) Котрі кажуть, що молодці.

7. cjomcjomka

cjomcjomka Content - fairy

Нас - часто благословляють тепер теж :) Такі світлі старенькі люди. І про слінг саме від стареньких багато хорошого чую.

про розлучених.
    знаєш, що можу з досвіду працевлаштування сказати? Колись знайома-роботодавиця не взяла розлучену жінку на роботу. В неї мікробізнес, всі один в одного на голові і всі постійно задіяні разом. І вона сказала мені: "розлучені - це ті, хто тікає з корабля. Жодна потреба в грошах не може змусити людину бути відповідальною. Я не можу мати в команді такої людини". Я була в шоці, навіть подумати не могла, що жінки можуть так дискримінувати.
    мене дуже болить, коли кажуть про "гроші від держави", дармоїдство тощо.
    Одного разу я вирішила все порахувати.
    І наступній же причиталиці відповіла правду: що коли я плачу податки, то оплачую і безкоштовний садок своєї дитини і навіть ще чийсь - ймовірно, її дитини :)
    А "гроші від держави" компенсують мені частину податкового навантаження. Не більшу :) І ото сказала - як таблетку випила. Попустило
    І так, я виховую платників. І захисників.

• Подобається Подобається x 3
  8. Orman

Orman Модератор-бомба

Про розлучених я зовсім не те мала на увазі. В мене є теорія (змови, як завжди).

Про пільги ніхто нічого мені не казав. Один раз спитали чи є пільги. Я відповіла.
    Рахувати і доводити нікому нічого не збираюся. І мені не гірко. Хай собі думають, я би хіба посміялась. Але чесно, я не уявляю навіть ситуації в якій мені можна щось таке казати. Просто йду вулицею, а мені в спину кидають?
    В громадському транспорті може би хтось щось казав, я не перевіряла, але там в принципі все сумно.
    --- дописи об"єднано, 17 Жовтень 2018 ---
    Благословляють всі вікові категорії: старі, молоді і бомжі. Але і я йду така в славі: я пишаюся своїми дітьми і їх кількістю. Ми вже про це з тобою говорили.

• Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  9. cjomcjomka

твої діти ходять в садочок?
    Варвара має безкоштовні обіди в школі?
    як багато разів на місяць ти ходиш в державні установи?

В мене відповіді - "так", "так", "регулярно". Звідси й основна різниця.
    А інша різниця - це внутрішній стан. Ти спокійна і крута. Я зараз ні. Тому і така різниця.

10. Orman

Orman Модератор-бомба

Я відповідь на три сторінки написала.

Внутрішній стан - визначальний. Формується не тобою. От такий парадокс.

11. cjomcjomka

З суспільного ще цікаво. Часом підштовхують ніби до дискусії. Типу "Он, в неї одна дитина і вона більше не хоче! Їй би з тобою поговорити". Мовляв, я мала би рекламувати багато_дітей і з насмішкою ставитись до всіх, хто не хоче чи хто "не справляється".
    А мені так все рівно. Ну от справді. Нема ніякого ставлення до людей в залежності від кількості дітей.
    Або "та в неї няня - і вона ще і втомлюється". Мовляв, я мала би сміятись. А мені шкода ту жінку. Яка втомлюється - незалежно від того, як це збоку виглядає.

Вчуся поділяти думки оточуючих на авторитетні і не дуже.
    Завідувачка садочка, яка трьох моїх дітей знає як облуплених, завжди мені свою повагу висловлює :) Оце, я вважаю, думка. а не якийсь ляп в густонаселеному громадському місці.

• Подобається Подобається x 1
  12. Oleksandrochka

Oleksandrochka Well-Known Member

Дуже мені імпонує ця мама, і її цінності. Я ясно не калькую на себе, бо в іншій ситуації знаходжуся в принципі, і не розглядаю для себе хоумскулінг дитини-дітей. Але багато цікавого можна подивитись і порадіти за гарну сім'ю.
    Jady A.

• Інформативно Інформативно x 1
  13. Orman

Orman Модератор-бомба

FD04DF53-B1D0-4D66-AF6B-FFF94F06CACA.jpeg
    Регочу.
    Михайлик так одного разу відкрив двері в поруч припаркований мерседес новенький.
    А я підглянула ідею в американських мам, що для великої сім‘ї двері слайдери - це чистий спокій з паркуванням і посадкою дітей. І таки-да, а то в машині в якій двері звично відкриваються мене було так приперли, що я не могла відчинити двері, щоб поставити карсіт з Петриком.

• Подобається Подобається x 2