Багатодітна сім'я - коли їх більше ніж нас

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 Лютий 2010.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    З приводу виживання - нажаль, буває і так, що виживати доводиться коли двоє заробляють. Це Україна.

    Мені легше від того, що сама можу забезпечити себе і дітей всім необхідним. І досвід "бути деякий час самій" на диво заспокоїв, що я даю собі раду, хоча їх значно більше ніж мене.

    це прикол, а офіційний статус мами, яка народила і виховала 5 дітей в Україні.
    а от

    також не розумію
    --- дописи об"єднано, 6 Червень 2018 ---
    так щоб зовсім по темі - завтра місяць Лідді. Я ще не звикла до кількості :) але розрулюю вже значно більше ситуацій
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А я не ведусь. Там інколи якісь просто дурні ситуації - видно, що скільки не дадуть, все спустять. Бо знаєте чого бідні...
    --- дописи об"єднано, 6 Червень 2018 ---
    Я, я супермама! ))) сама присвоїла, сама повірила.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 3
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Це так.

    А це вже як вийде. Виховати - це не просто нагодувати і більш-менш тримати в порядку.

    Я чула пару випадків, коли четверта дитина в сім'ї ставала переломною. Може просто співпадіння, але там чоловіки переживали якийсь криз на тему "ну всьооо, не можу-не буду-кінець світа". Потім попускало і в тих сім'ях щасливо народжувалися ще пару дітей. Загалом я нічого не знаю, бо в такій ситуації не була, але схиляюся до того, що я б не змогла вибачити чоловіка, якщо б він дозволив мені побути в ролі "все сама". Незалежно від того, "кто прав, а кто виноват". Тому коли десь в якійсь темі заходить мова про "народжую стільки, скільки зможу сама потягнути", мене пересмикує по всіх фронтах. Хоча то є виключно мої емоції з приводу. Допускаю, що люди надто різні, щоб однаково проживати такі складні обставини.

    Мені б твою впевненість. Я мама досить "притомна" і адекватна (самп присвоїла - сама повірила), але не супер.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy



    Для мене четверта дитина - це наразі таке щось іншопланетне і незвичне :) Троє є вже у багатьох знайомих, а от четверо - в дуже мало кого.
    І мені вже не раз кажуть малознайомі люди, що я молодець, що вирішила не робити аборт. Що потім вона підросте і я не буду шкодувати. Паралельно з тим розпитують, скільки ж грошей мені заплатить держава і чи дасть мені якийсь особливий статус чи пільги - ну щось же мало змусити мене народжувати :)
    А з несмішного - коли Ліді було два тижні, я ледь не зійшла з розуму, бо декілька знайомих (теж - малознайомих) розповідали мені свої історії - як вони вагались, робити чи не робити переривання. Чому вони вирішили розповідати це саме тоді і саме мені - уявлення не маю, але я ледве впоралась з тим, щоби і їх не образити і себе не загрузити.


     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ну хоч я обі присвою статус - мені не шкода )))
    --- дописи об"єднано, 7 Червень 2018 ---
    ну піжди, а чим докажеш що не супер?
     
    • Смішно Смішно x 3
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Взагалі не з тої опери. Ніякого "втримати", спільне рішення, спільне бачення дітонародження. А чоловіка клинить по факту.

    Я про те й говорю. Для мене не має значення, яка ситуація в батьків. Винен хтось чи ні, є претензії чи ні. Батько несе таку ж відповідальність, як і мама. Діти мають бути нагодовані, одягнуті, навчання заплачене. А дорослі вже собі хай хоч повбиваються зі своїми ситуаціями. Тому я не відчуваю потреби знати, що зможу все сама "в разі чого".

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в Сатьї Даса (чи як там він відміняється) було колись відео, де казав хтось, що жінка мусить працювати, бо що буде як чоловік помре. Він каже "уявляєте як жити в сім'ї, де всі чекають коли ти?" Ну і за такою ж логікою: мама теж може померти, давайте тато не буде заробляти, а буде сидіти дітей бавити "щоб звикали", чи там яку іншу маму найде "бо буває всіляке".
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а, то я ще неправильніше зрозуміла :)
    та знаю, тому секретів і не розповідаю :)
     
  9. Merry

    Merry Well-Known Member

     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    Тема про забезпечення починалась з того, що хтось може боятись більшої кількості дітей через те, що чоловік може залишити.
     
    Останнє редагування: 7 Червень 2018
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Смішно Смішно x 6
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. littlebird

    littlebird Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. littlebird

    littlebird Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member


    Оптимістично тут у вас...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Смішно Смішно x 3
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    нещодавно каже мені продавчиня: четверо??? та я би здуріла! А я їй "Так я ж і не кажу, що я не здуріла" :)
    Власне, не до кінця здуріла саме завдяки різниці у віці. Все-таки, різниця між Вірусею і мікроледі ближча до 5 років, і це не лафа, але принаймні Ву сама їсть, одягається, вмивається тощо. Цілком реально вийти з ними всіма надвір.
    Дмитро вже сам робить чай.
    Чудять теж, звісно. Але оця відносна самостійність - це добре для мене.
     
    • Подобається x 3
    • Зе бест! x 2
    • мімімі x 2
    • Погоджуюся x 1
    • Смішно x 1
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    А коли почався? Щось мусило спричинити той страх. Обдумайте, порахуйте їмовірність, помоліться і відпустіть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. littlebird

    littlebird Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 7 Червень 2018 ---
    Народження сина. Дуже за нього хвилююсь. Але панікершою я завжди була, особливо що стосується хвороб, часто надуманих.
     
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами


     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @vanilia а яка у вас різниця у віці між дітками?