Багатодітна сім'я - коли їх більше ніж нас

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 Лютий 2010.

  1. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

     
  2. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    У моєї двохрідної сестрички родилася вчора восьма дитинка - дівчинка!! Тепер діток порвівно- чотири хлопчика і чотири дівчинки:girl_claping:
     
  3. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

     
  4. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

     
  5. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

     
  6. Gysochka

    Gysochka Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    Згідна.
    Шодо нашої сімї, ми з чоловіком вирішили , шо хочемо мати не меньше трьох діток. Мені здається, що просто в кожного поняття "поставти на ноги" різні одні бачать це як кожень день червона ікра на канапку,щоб відпочивати на Канарах і т.п., а інші будуть мазати собі на хлібчик маслом поливати смачненьким повидлом і будуть тішитись що у них є стільки братиків і сетричок.
    Головне, мені у цьому питанні, щоб дітки народжувались бажані, любимі.
    У мого батька було 5 братиків і сестричок незнаю як їм, але точно можу сказати шо маю купу двоюрідних братів і сестер, підримуємо з ними тісний контакт,і бардзо тішимось з того. Хтілось шоб і мої діти продовжували так дружити з своїми двоюрідними. А бабця як здідусем тішаться коли ми всі приходимо.А повірте, бути жінкою військового і народжувати дітей в Сібірі (де потрібно було йти кілька км з діткам по воду) не дуже й то було легко. Але пережила. І до останніх днів гарно виглядала,і діти всі пристроєні.
    Здається мені, що такі речі якраз і оціняться на старість років. Коли до тебе прийдуть діти з купою онуків і в хаті буде приємний щебет. Краща альтернатива аніж самотня вечеря.
    Недавно почула про рух "baby free" -учасники якого не хочуть мати взагалі дітей. Жити для себе,жінки зберігати свою красу (хоча те що ти родиш нічим її не псує , наприклад, мені всі говорять що роди пішли тільки на користь) Про цей рух розказував іноземець, і ось яка думка мені дуже сподобалась. ВІн намалював таку картину шо в будиночку пристарілих сидить жіночка в зморшках, нехай не з ідеальними формами, але оточена дітьми,а ви (він звертався до учасників цього руху) сидите такі без жодної зморшки,нігти ідеальні,форми ідеальні, але САМОТНІ і нікому непотрібні. І що ,що ви все життя жили для себе побачили цілий світ, як ви навіть не будете мати кому передати свій досвід і враження.
    Я б такого фіналу не хотіла
     
  7. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    абсолютно не згідна! ще в школі зі мною вчився хлопець, який був 3-й у сімї (дітей троє), але в нього старшими були дві сестри, а батьки хотіли хлопчика, і цілком забезпечена сімя.. тепер на роботі - троє дітей у співробітника, останню жінка народила у 42 роки - так сталось, але співробітник (йому 45) тішиться дитиною мабуть більше ніж двома старшими..
    а є такі мої ровесники які хочуть мінімум 3-х.. і таких немало, скажу Вам..

    можливо колись і був такий стереотип.. але ж стереотип повинен бути протилежний - троє і більше дітей можуть собі дозволити утримати заможні батьки, а от одне-двоє мають бідніші сімї )))

    і дуже серйозним кроком для підтримки молодих сімей було встановлення допомоги батькам при народженні дитини! в нас далеко не найкраща держава і розхвалювати нікого не збираюсь, але справді це і морально і досить таки матеріально підтримує сімю, хоч би спочатку!!
     
  8. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    ну тут можна посперечатись ;) Чим більший розмір допомоги, тим більша плата за послуг ПБ. Ну і навіть, якщо родити вдома або не заплатити/мало заплатити лікарю, скільки тої допомоги??? В кого перша дитина, допомога тільки на рік, а одяг треба весь, нема спадку від першої дитини, а ще візок/слінг, ліжечко, підгузники. А з другою дитиною, ніби все для дитини необхідне є, але дітей вже двоє. Старшій все одно тре щось купляти. Та й закінчиться допомога, а потім що робити?
    Я - за велику сім"ю, багато дітей (від трьох і більше), але ми з чоловіком ніколи не розраховуєм на допомогу держави, чи ще ще когось.
     
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    Так, але якраз ця допомога сприяє народжуванню дітей в дуже бідних батьків, для яких ця допомога - можливість жити. А допомога закінчиться і вивчити тих дітей не буде можливості. Боюся я трохи наслідків тої допомоги.
    Я теж думаю, що в забезпечених сім'ях мало б бути багато дітей, але як правило є навпаки, на дітей нема часу.
     
  10. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    моя мама вчителька. в неї зараз вчиться дівчинка, в якої 7 братиків і сестричок. Так, їм важко, бо мама не працює, за дітьми наглядає, батьки в тих діток правда 3 різних чоловіки, але всім допомагають. Вони слабкі в навчанні. але таких світлих і радісних дітей ще пошукати треба - всі завжди усміхнені, задоволені, завжди щось придумують, граються.
    здається, що ось воно - щастя - купка діток, яким разом добре
     
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    Як мені подобаються ці слова. Чесно.:girl_yes2:
     
  12. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    Ну я не знаю ким то треба бути, щоб народжувати дітей заради допомоги? Може такі і є, але це мають бути якісь ну дуже неблагополучні алкаші чи щось типу того.
    Троє дітей- це зараз модно. В нас дуже багато знайомих народили ще по третій дитинці і ні про яку допомогу там не йшлося.
    Я особисто не хочу більше дітей, маю двох і мені це нормально. Тільки вичухались з тих соплів і памперсів...так що баста:girl_bye:
    quote=Myzuk;1024431]7 братиків і сестричок[/quote]


    Да ужжжжжж, ідеал сімейного щастя...ттт.
     
  13. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    Власне про таких і говорю - є багато таких випадків, особливо на селах.
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    Багатодітна сім*я - нормально чи дико?
    чому нє? якщо діти бажані а не зальотні ....і потім не знають як собі дати раду. в мене подруга народила пару днів назад 5ту дитинку... в лікарні лікарі дивувались, на що? мама її теж була не в захваті...але жеве вона в великому особняку, має працьовитого чоловіка, відкрили свою справу. двоє старших вчаться в мед університеті (на державному) .харчуються добре, на море возить дітей кожен рік , вдягаються в секонді зате вся техніка дома є...в тому числі пару ноутів, смартфони, і тд. часами купувала шось б\у , часами нове.. але ніхто не обділений і старається для дітей.
     
  15. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    Я колись мріяла бути однією з багатьох діток мами і тата..не вийшло)))
    А якщо серйозно, то не бачу нічого поганого, коли в сім"ї є багато діток.. Для одних сенс життя, це кар'єра, нерухомість, купа одягу і т.д., для інших це діти. Я поважаю тих людей, які свідомо їх народжують, дають гарне виховання, помаленько ставлять на ноги. Ну, і зовсім не розумію тих, які перепрошую "штампують дітей", бо тоді держава їм буде зобов'язана дати більшу квартиру, пільги і утримувати матеріально. Але нажаль останні моменти часто трапляються в реальному житті(
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    ну це ващє, а їх яке діло? Вона шо їм їх лишила? Тьху. От вміють в нас люди чужих дітей і гроші рахувати...

    а видите :)
     
  17. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    нещодавно спорила з подругою стосовно дітей в сім*ї. вони з чоловіком живуть на з*йомній квартирі. квартира гарна, чиста. гарний ремонт. мають своє авто, магазин. на хліб з маслом і з сиром хватає. чоловік каже, що хоче дітей, а вона - нівкаку. каже, щоб мати дітей треба тільки свою квартиру, дітям - тільки найкращий садочок і школу і забезпечити їх усім-усім.
    моя думка, що дітям, де б вони не жили (ну я не про циганів, звісно), добре там, де їх мама з татом. їм добре. коли мама з татом не сваряться, коли всі разом гулити ходять, морозиво дітям теж всеодно яке їсти - чи за 1,5 чи за 15 грн...
    на квартиру все життя заробляти можна, а потім вона згорить, або ж згорять гроші в банку. тоді як? не мати дітей взагалі?
    я пам*ятаю, ми з батьками жили в гуртожитку (поки нам не виповнилось 15 і 10 років). мама згадує це, звісно, як пекло. а от за мене з братом не берусь говорити - нам там біля батьків було супер добре...
    і секонд не такий страшний. якщо прийти в день завозу - там такі маделі й фіфочки приходять гламурні - як на Південному іноді можна спостерігати...а діти... ІМХО - все, чого не змогли дітям дати батьки - вони зможуть добитись самі. вони матимуть на це кууууупу часу - все життя.
     
  18. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?

    Моя сусідка-мама 4 дітей, невдовзі в неї народиться 5 дитинка. Двом старшим дітям 14-15 років, молодшим 6 і 2. І діти від різних чоловіків, перші від її законного чоловіка, з яким вона потім розвелась,а другі молодші від її "ухажора", бо незнаю як це назвати,коли в людей спільні діти, а живуть вони порізно, їхній тато пару раз на тиждень до них приїжає, деколи ночує.
    Це все звичайно їхні проблеми, і в кожній сім"ї по різному. Просто дивлячись на цих сусідських дітей мені їх жалко, тому що в них не було справжнього дитинства, і як такого майбутнього їхня мама не може дати, бо вже енний рік сидить дома з молодшими.
    Просто мене дивує, невже вона сама на грам не задумується що чекає в майбутньому її дітей. А вона ще говорить що на зло всім родить ще 6-го. Тільки не розумію кому це "на зло".
     
  19. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?



    хоча я розумію ту сім"ю, яка, не маючи своєї хати, не наважується на дітей. Як довго можна жити на зйомній хаті? в господарів збільшиться сім"я, і скажуть квартирантам вимітатися - це ж для жінки стрес, капець.. Народжувати дітей заради чого тоді? щоб пожаліли господарі, і дозволили довше пожити?

    ми три роки живемо в свекрів - я боюся навіть за перебіг майбутньої вагітності, бо тут нічого мого нема.
     
  20. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім*я - нормально чи дико?


    чомусь мені здається що циганам, що кочуюють таки вшистко єдно. вони до цього звикли з народження і інпкше не знають.
    я не відповідаю за бездомних, жебраків, алкоголіків і ін. я про них ттт дуже мало знаю. якщо взагалі щось знаю.
    я про середньозабезпечених українців. на власне помешкання можна заробляти півжиття. тоді нам буде по 40-50 років. що ж тоді виходить?
    а батьки наші як жили? я пам*ятаю. як мої продали магнітофон з кімнати, де жили, щоб було поїсти за що... Ви не подумайте, звичайно, я ЗА те, щоб кожна сім*я мала своє помешкання. так має бути. але на жаль. не завжди є.
    мої батьки зважились тоді на 2 дітей. і було б класно, якби й на трьох. зараз ми всі живемо окремо. думаю, якби був хтось із нами ще - місця б йому хватило..