Автоштраф

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Panadolka, 5 Березень 2009.

  1. traviata

    traviata New Member

    Відповідь: Автоштраф

    підкажіть будьласка де можна самому прочитати цей закон дякую
     
  2. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Автоштраф

    Кодекс України про адміністративні правопорушення
    Стаття 307. Строки і порядок виконання постанови про накладення штрафу
     
  3. sani

    sani New Member

    Відповідь: Автоштраф

    в мене питання, для себе цікаво:
    1. документи (права, тех. паспорт і тп) з поля зору випускали? тобто ДАЇст взяв права і пішов в свою машину ви залишились у своїй?
    2. На протоколі і постанові виписаній ДАЇстом ваш підпис є?
    3. тож яке таке порушення, що ДАЇсти самі в суд подали, а не винесли постанову на місці? тоді який суд, суддя і тп.

    даремно...
     
  4. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Автоштраф

    Потрібна порада!!! Може хто знає, що можна зробити?

    Чоловіка сьогодні вранці зупинили гаїшники (їх було троє) і взяли права+техпаспорт. Обвинувачували в тому, що він п'яний. Запропонували поїхати на експертизу. Чоловік погодився, бо він взагалі не п'є. Гаїшник сів за кермо нашої машини і вони поїхали. Всю дорогу гаїшник натякав, що можна "порішать на місці". Але чоловік не погоджувався. Приїхали на Наукову (там, казав гаїшник, проводиться експертиза). Гаїшник вийшов з машини і сказав, що чоловік може їхати собі. Сів у сусідню машину і поїхав! Чоловік навіть не встиг вийти. Гаїшник документи йому не повернув! Тоді чоловік швидко сів у машину і повернувся на те місце, де його зупинили. Там вже нікого не було!

    Ми подзвонили в диспетчерську ДАЇ, але там нічого не знають. Прізвище гаїшника чоловік не розчув. Номера їх машини не запам'ятовував. Хто стояв на тій вулиці - вони не знають. :sad: :sad: :sad:

    Як же нам знайти наші документи????
     
  5. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Автоштраф

    думаю вам через кілька днів передзвонять і попросять їх викупити. А вам би радила звернутись із заяву до відділку міліції про викрадення документів.
    а такого працівники ДАІ не мають права робити-сідати за кермо чужого автомобіля. В першу чергу мав бути складений протокол. А перевірити свої підозри-інспектор має на місці з допомогою спеціального приладу і підозри мають бути хоч чимось обгрунтовані.
    Думаю Ваш чоловік натрапив на якихось аферистів. А патрульний автомобіль був?
    Все таки б радила писати заяву в міліцію і не зволікати.
    Дякую що поділились -думаю багатьом водіям буде корисно прочитати.
     
  6. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Автоштраф

    трохи пізно, але може знадобиться
    напевно найперше, що треба було зробити, викликати міліцію і написати на місці заяву про викрадення документів
     
  7. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Автоштраф

    не мав права 100%. то 99% не гаіїшники. а якісь аферисти.

    я так собі думаю, що в такій ситуацію працівники ДАІ мали би посадити підозрюваного в нетверезому стані водія у свою патрульну (!) машину і везти водія на експертизу, а ваша машина мала би залишитися на місці, де її зупинили, ну, чи там на обочині.
     
  8. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Автоштраф

    Дівчата, дякую всім!
    Ми змогли забрати наші документи! :girl_dance:

    Це були справжні гаїшники. І ми їх виловили ввечері на Городоцькій (нам теж один знайомий саме це порадив).

    Я думаю, документи вони забрали спеціально, щоб "провчити" за небажання дати в кишеню. Хоча, коли віддавав, то сказав, що "ой, просто забув". :girl_nea:
     
  9. ryslana

    ryslana миється в бані

    Відповідь: Автоштраф

    Хто знає, чи мають право ДАЇшники перевіряти страхівку просто так?
     
  10. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Автоштраф

    Страхівка перевіряється при реєстрації/перереєстреації, ДТП і порушенні ПДР.

    ---------- Додано в 08:53 ---------- Попередній допис був написаний в 08:48 ----------

    Стосовно вашої ситуації, Aster, по-перше, була порушена процедура медосвідчення на предмет алкогольного спяніння, по-друге, відбулося незаконне заволодіння ТЗ вашого чоловіка (що впринципі підпадає під статтю кримінального кодексу). В цій ситуації з документами однозначно треба було писати заяву про злочин в прокуратуру (оскільки саме прокуратура відповідальна за розслідування справ за участі посадових осіб).
     
  11. landscape

    landscape New Member

    Відповідь: Автоштраф

    Дівчатка, я вважаю що усі проблеми із даїшниками треба вирішати по можливості на місті. Бо коли прийде час проходити техогляд ніхто не буде розбиратись чи погодились ви із протоколом, штраф потрібно буде сплатити в обов'язковому порядку.
     
  12. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Автоштраф

    Не погоджусь, якщо Ви впевнені ,що нічого не порушили, право на Вашій стороні, а на таку реакцію, як Ви описали, ДАЇшники саме і розраховують. Воювати з ними треба!
     
  13. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Автоштраф

    оштрафували, написали протокол. Як той штраф сплатити? В ощадкасі по зразку заповнити квитанцію? Квитанцію про сплату штрафу тре кудись показувати?
     
  14. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Автоштраф

    Саме так, ідете в ощадкасу, там вам все пояснять і оплачуєте. Потім бажано поїхати в МРЕО віддати копію протоколу і копію сплати, бо потім може виникнути ситуація, що ви штраф оплатили, а вони по комп'ютеру його не закрили і якщо не буде квитанції доведеться сплачувати повторно. Такі нюанси вилазять при проходженні ТО.
     
  15. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Автоштраф

    Ох, хочу розказати одну історію з нашими даішниками...Приїжджали до нас знайомі поляки-пара: дівчина з хлопцем. Відпочивали у Славську (ми тут бронювали, вони мали тиждень відпустки, захотіли провести на Україні), ну то не до теми, але опишу з чого почалося... Відпочинок -супер, все сподобалось-люди, відношення і т.д. Але от даішники відзначились, подробиць не знаю, бо особисто не спілкувалась з ними, вже майже в ост. день, штрафанули їх на -УВАГА: 2000 грн!!! Хлопець там такий трохи був - не (як би сказати)- бойовий чи як, не вмів випитати в чому справа, коротше, навішали йому лапші на вуха, розвели пацана як... так і заплатили... і поїхали розстроєні додому!!!
    Прикро, шо так склалося, а їм на комусь, та й треба заробляти, наші вже люди розумні, знають шо до чого, не ведуться, а тут - поляки, от і все!!!
     
  16. orestpr

    orestpr New Member

    Відповідь: Автоштраф

    Можете переглянути короткий урок як правильно вибрати стиль спілкування з інспектором на дорозі щоб апріорі бути у виграші :tanksmile: :http://www.youtube.com/watch?v=BShEch2GuLA&feature=player_embedded
     
  17. sani

    sani New Member

    Відповідь: Автоштраф

    тут ще варто мати закордонні права(перміс де контуіре :) ) :) на українськи наврядчи поведеться :)
     
  18. orestpr

    orestpr New Member

    Відповідь: Автоштраф

    у мене мої українські права -фраза французькою присутня :)
     
  19. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Автоштраф

    в кінці квітня їхала з дітьми і чоловіком вночі з Києва до Львова
    в с.Ситне (кордон Рівненської і Львівської обл) мене зупинив ДАІшник за перевищення швидкості (там траса, але перед посом ДАІ обмеження 50км/год, а я їхала 79 км/год)
    то була приблизно 2 год ночі
    діти з стоматітом (температура вище 39), чоловік після безсонної ночі на роботі теж спав на заддньому сидінні, тому я тихенько вилізла з машини і пішла складати протокол (я принципово не даю хабарі)
    завів мене той даішник в якусь кімнатку в їхній споруді і почав оформляти
    я попросила його швидше це все робити, бо ж діти прокинуться і т.п.
    він тоді з посмішкою сказав мені порозписуватися і що він сам все заповнить
    сказав щоби я більше так не їздила і що напише мені порушення без штрафу
    я втішилася і пішла в машину

    сьогодні приходить штраф на 500 грн
    що я порушилатоді в квітні, і вже ніби протермінований і тому ціна виросла в 2 рази...
    (я зараз в києів, той лист у мами у Львові, а тому ніхто по адвокатах бігати з тим немає часу)

    але питання: як можна бути такою ТВАРЮКОЮ? я ж його навіть не просила писати мені попередження, мені було всерівно, лиш би швидше...
     
  20. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Відповідь: Автоштраф

    Оленка, ти така доросла , а в казки віриш:girl_cray:
    Вже про підписані порожні протоколи писано-переписано історій...