Автомобільні прибамбаси

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Олюська, 14 Жовтень 2009.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    для України ми маємо радар :shy:, який ловить сигнал Візира (не плутати з антирадаром, який створює перешкоди для Візира-грубо чажучи збиває його). Антирадари заборонені навіть в нас, а радари в нас можна, в Європі-ні.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    А мене навігатор дратує. Може тому, що мій чоловік карту не купляв, а десь скачав. Причому техніці він довіряє сліпо, всупереч здоровому глузду. Тому подорозі в Крим ми багато разів блудили на об"їзних. А найбільше заблукали в Євпаторії.Замість того, щоб спитати дорогу в таксистів, за підказкою навігатора крутили хвилин 40.Це в 10 годині вечора, темніло, дитина засипала в машині, а голос жіночки її весь час будив. А відпочивали ми в Саках і двері корпусу зачинялись о 23.00.
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2009
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    а у вас штатна (рідна) навігація чи плаг"ін"плай?
    жіочку можна попросити мовчати(виключити)
     
  4. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Модже хтось щось мені порадить толкове. Хочу чоловікові на ДН подарувати набір авточохлів і не знаю, чи треба обов'язково купувати спеціальні до марки авто, чи можна брати стандартні? На спеціаліальні я навряд чи натягнуся, в магазині назвали ціну від 500грн.:sad: А неспеціальні, казали, не ляжуть добре.
     
  5. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Запитала у чоловіка,то каже,що так і є.Радить піти на автобазар,сказати марку машини ,і якщо продавець хороший,то порадить,що ,як і скільки :girl_in_dreams:.
     
  6. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    а у вас штатна (рідна) навігація чи плаг"ін"плай?
    Чоловік каже,що - друге.
    А голос не виключав,бо він йому подобається :girl_crazy:
    Вірніше він не засипає по дорозі коли чує голос .
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2009
  7. Amira

    Amira New Member

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Як на мене, дуже малопотужний!!!
     
  8. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    А нас навагітор в Криму дуже виручав. Бували проколи, але в основному тому, що зле зорієнтувавшись, повертали не в ту вулицю (в основному в Ялті, бо там вулички маленькі, вузенькі і на вигляд, як другорядні і бічні, а виявляється, що по статусу - центральна вулиця міста).

    А ми нашу жіночку назвали "Наташа". :)
     
  9. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    я мрію про наступний автоприбамбас - функцію круїз-контроль (cruise-control).

    От часто їжджу по трасі Львів-Ужгород і мрію :girl_in_dreams: - виставлю швидкість на 5-10 км вищу ніж дозволена, зніму ногу з педалі газу і буду отримувати задоволення від краєвидів, не буду постійно контролювати швидкість і даішники мене за перевищення не зупинять...
    (звісно є й свої мінуси - на перевалах чи в місті з великою к-тю світлофорів та пробок та функція у вжитку не буде...)
     
  10. LookingIn

    LookingIn New Member

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    100 баксів і товариш/товаришка, що це добро привезе з-за океану - і маєте щастя

    Усім можу порекомендувати прибамбас - якщо в авто є будь-яка магнітола з радіо але без мп3 - купуєте програвача для флешок, який живиться від прикурювача, і передає сигнал на певній радіочастоті в ефір - відповідно ви його ловите на радіо і слухаєте улюблену музику без відволікання на зміну касети/диска.
     
  11. Аліса

    Аліса Well-Known Member

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Я доставляла партроніки і камеру заднього виду. Чоловікові дуже зручно, він по камері орієнтується, коли потрібно назад рухатися, а мені щось це не пішло, відключила і не користуюся )).
     
  12. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Я теж замовляла парктроніки і камеру заднього виду.Дуже задоволена-при паркуванні не переймаєшся ,що не розрахуєш і...Тільки трохи дратує,що парктроніки піщать навіть від трави,яка росте за машиною.:girl_wink:
     
  13. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Дівчата, зорінтуйте де є хороший вибір чохлів на машину-як на мене я б і по інтернету замовила, боя така лінива на базар їхати. Може якись нормальний магазин.
     
  14. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Найкращий партронік це фаркоп :) Моя перша машина була без парктроніка, то я так жартувала. А тепер то пищання мене тільки денервує.
     
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

     
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Дівчата, на Жовківській є магазин протестантів з різними християнськими наліпками на машину, а де ще є такі магазини?
     
  17. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Дівчата - власниці навігаторів! Порадьте, будь-ласка, на що звертати увагу при виборі цієї без сумніву корисної штукенції. Хочемо купити, а в голові "ні бум-бум, пузирі кока-коли":)
     
  18. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    терпіти не можу як пищать парктроніки:girl_cray:.
    коли сідаю в чужу машину і там парктронік-бррр, в чоловіковій машині легенький, чи то звикла:) а в мене його не має і потреби в ньому не бачу:)
    в нас новігатор Garmin, користувалась лише раз за кордоном, зараз віддала другу.
    Увагу варто звернути на актуальність карт (частоту оновлення,бо кожен виробник підтримує різні карти)
     
  19. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    щодо наві:
    пригляньте, яка картинка вам більше "на око" ляже-Гармін чи I-GO (вони мають різну картинку)
    не впевнена, але здається, за карти окремо дєнюжку платити треба, якщо помиляюся-на їх повноту і актуальність
    на діагональку зверніть увагу, щоб добре видно вам було
    на чутливість (може між висотками густими кепсько тягнути)

    шо шем?
     
  20. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    в мене ось такий

    задоволена на всі 100%

    нові карти скачала з нету, все показує і можна всі шляхи зберегти, а потім їх же загрузити