Авто на іноземній реєстрації

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем zkate, 22 Листопад 2016.

  1. zkate

    zkate Well-Known Member

    Дуже багато зараз авто на іноземній реєстрації. Хто має, поділіться досвідом. Як купувати, нюанси, що треба знати? На скільки це легально?
     
  2. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Фактично,майже у всіх випадках зовсім не легально, або напівлегально. Дуже багато проблем - особливо зараз. Чоловік сестри працює в польській фірмі і мав службове авто на польських номер. За останні кілька місяців відмовився від його використання - поліція часто зупиняє. За 2 таі зупинки втратив купу часу. Кажуть, в них зараз спец програма - їх забов'язали зупиняти кожну зустрічну машину на іноземних номер для перевірки законності її перебування на території України.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а чому купу часу, якщо документи впорядку?
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Нічого подібного. Зупиняють хіба тих, в кого закінчився термін дії довіреності.Кажуть вони якось по базі можуть вираховувати такі авто. В кого все гаразд з доками- без проблем.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    чому такі черги на кордоні були? бо ті. що на польських бляхах мають перетинати кордон що 5 днів. зараз інше нововведення, правда не пам)ятаю яке. пошукайте в гуглі.. і ще чула що Москаль Генадій пропонує платити раз в рік якусь суму і не перетинати кордон що5 днів.. (пропонує. але це не прийнято ще)
     
  6. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    То вигідно лише якшо шось возити. А так то кожні 5 днів їздити і годинами стояти на кордоні то смішно. Та й ті машини то одні шроти. А як шось нормальне то і коштує не стільки, скільки хотілось би.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Не тільки якщо щось возити і не тільки на 5 днів.))
    п.с. про бляхишрот etc -без коментарів.
    (меньше Варту читайте)

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  8. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @NataliaFed,
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ви написали дуже узагальнено. В мене рідні/знайомі і мало не половина народу в селі на таких авто їздить. Є п'ятиденки(в основному люди, що заробляють гроші так), і не тільки. Із свого досвіду- якраз те, що приганяють до нас на продаж на таких умовах, то і є певно мінімум 80% шрот. А хто хоче авто для себе/сім'ї і просто комфортної їзди- самі їдуть і ретельно під себе вибирають/шукають хороший автомобіль або є люди, які приганяють під покупця.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @NataliaFed, нічого поганого не хотіла Вам сказати
    Таке авто вважаю виправданим хіба якщо жити близько від кордону. В якшо зі Львова спеціально какатись кожні 5 днів, то логіки не бачу. Про схеми шо не 5 днів чула, але деталей незнаю, тому писала суто за 5.

    А старі авто з Європи рідко добрими бувають. Європейці багато їздять, пробіг бере своє незважаючи на всіх плюси (дороги, бензин і т.п.).А пятирічне авто можна розмитнити по новому закону. То оптимальніше як на мене.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. Siania

    Siania Love Life

    Ще є схема оформити на підприємця в Польщі, для тих хто цікавиться - попитайте у людей, що приганяють машини з Польщі, є ще купа інформації в неті.
    Я собі шукала, але зрозуміла що то багато нюансів, і вирішила брати тут. Вигідно, якщо їздити кожних 5 днів закордон, інакше треба мати знайомих в Польщі і щось крутити з документами :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. zkate

    zkate Well-Known Member

    Я вже цікавилась. Так, є варіанти оформити на поляка і раз в рік поновлювати документи. Але я не знаю всіх нюансів, страхування, тех. огляд і т.п. Можливу тут є ті, хто їздить на таких авто по такій схемі.
    --- дописи об"єднано, 25 Листопад 2016 ---
    Теж чула, і чесно надіюсь на такий закон. Тоді можна купувати і не хвилюватися чи все норм
     
  13. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Особисто знаю кількох людей у яких з документами все в порядку і їздять на хороших авто не старше 5-6-ти років і яких протягом останніх місяців зупиняли для того, щоб перевірити документи - законність підстав перебування на території України. За термін дії довіреності не чула, а як пояснила поліція цим моїм знайомим - з наступного року вже всі екіпажі будуть мати єдину базу, по якій зможуть відслітковувати авто, які в'їхали на територію нашої держави і не виїхали у встановлений термін.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Такі в наих зараз інструкції - перевіряють, чи все законно, а в такому випадку мають право зв'язатися з митнецею для уточнення інформації, а поки отримають відповідь, кілька годин може пройти. Чула, що протягом останніх місяців забрали кілька десятків авто на штраф майданчик. Наскільки я зрозуміла, зараз будуть відбуватися зміни в законодавстві - і на митниці - щоб припинити потік нерозмитнених авто в країну і в поліції - щоб мали миттєвий доступ до інформації про автомобілі які не легально знаходяться в Україні.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Я коли останній раз була на кордоні - на Шигині - чула, як дівчина-прикордонник сварилась з кимось по телефону. Так зрозуміла, що їм, власне, з поліції телефонували щодо інформації по якомусь авто на іноземній реєстрації. Його затримали у Львові для перевірки документів - він в'їхав через Шегині і по їх інформації відразу виїхав через Шегині. а що воно робить у Львові - не відомо....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Megan

    Megan Well-Known Member

    Це коли поляк власник заїжджає на територію України, і ви цілий рік на ній їздите (але тут теж є нюанси), через рік той поляк приїжджає в Україну і виїжджає на тому авто туди і назад. Єдине, що той поляк може ввезти лише одне авто лише раз в рік. Але ті поляки, які тим заробляють, чамто ввозять не одну машину і тоді у вас з'являється купа проблем...
    Якщо стосовно тех огляду і страхівки - то все в Польщі і коштує бл. 400злотих на рік.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Тема про те, як намахати державу і не платити податки. От молодці.

    Що таке завезене ліваком авто? Це відсутність відповідальності, як мінімум. На такому авто просто втікають з місця ДТП і ніхто ніколи не знайде водія, бо воно завезене поляком хз для кого і коли. В кращому випадку це пошкоджене чиєсь авто, а в гіршому - скалічене життя.

    Це несплачені податки за ввезене авто. А з цих коштів ремонтують дороги, по яких їздять "лохи" на українській реєстрації.

    Це вічні черги на кордоні. І контрабанда.

    Купляйте-купляйте авто на іноземній реєстрації. Підробляйте документи, доручення. Платіть хабарі за невчасний перетин кордону. І не забудьте хвилинку помовчати в річницю Майдану. Фу. Гидко.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Маю якусь таку м'яко кажучи неприязнь до таких автомобілів. По-перше враження склались після кордону, коли вони ведуть себе, як свині хамовиті і плюють на всіх неподібних до них. По-друге, що через них я знову ж таки змушена вистоювати в довжелезних чергах, маючи візу, оплативши зелену карту. Ну і на дорогах Львова ведуть себе зверхньо, думаючи, що вони такі хитромудрі маючи дешеве авто, а я тупа, бо розмитнила пригнане авто. Про цивільну відповідальність на дорогах всі знають- нульова!
    Тому я проти таких автомобілів на дорогах України! Аж трясе мене, як пишу про це :girl_devil:
    Вони ще страйкувати вирішили! Повбивала би! Як приганяти на 5 днів знали, а тепер траси перекривають, бо давай їм 1рік. Якщо це приймуть, то того брухту стане ще більше.
    Сумно, що ми не шукаємо шляхів, як жити краще чи заробляти більше, а і дальше намагаємось надурити свій народ і свою країну...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    Це до мене?
    Якщо так, то я просто відповіла людині на питання, в якому щось знаю. Знаю не тому, що їжджу намахуючи державу, а в силу своєї роботи.
    Якщо що, маю авто на українській реєстрації.
    І якби хто ще питав моєї думки - не всі купують машину в Польщі для того, аби лиш купити брухт і вести себе зверхньо на дорозі. Не всі, але багато.

    І я теж купую зелену карту за 700грн і стою в черзі разом з "сектою п'ятиденників". Але повірте не всі возять контру на польських бляхах((

    Дякую, що дочитали...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. zkate

    zkate Well-Known Member

    Теж помітила, що багато вони порушують правила. От на днях мене з малим у візочку мало не збив саме такий їздок, бо в першій смузі зупинився водій, а він тупо валив. Але!!! Я бачу і багато жінок за кермом таких авто.
    @Seshat, скажу чесно, що заробити дуже хочу на нормальне авто, з нашою реєстрацією, але ж Ви самі бачите курс долара. Тут і на нормальне польське ще довго прийдеться працювати. А питання намахування держави... так, щось в тому є... держава нас, ми її. Це любов!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1