Аутоімунний тиреоїдит

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Альона, 29 Травень 2014.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Дівчата, по свіжих слідах. Щойно вийшла від лікарки. Моє ТГ 2.08, пила еутирокс 75, збільшила мені до 88. На узд вузлик далі є, такий як був рік тому, маленький, не небезпечний, але є. І лікарка каже, що він в мене може вже й давно є, і може він провокував оці всі моі проблеми з пролактином, з гестаційрим діабетом. Каже, що моє ТЬГ 3.12 ще перед першою вагітністю було зависоке і може тому той вузлик утворився. Бо постійно високий рівень ТТГ провокує.
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене в вузлах майже вся щитовидкиа, з пролактином все норм. Гестаційного діабету не було. Ттг в нормі. Це залежить певне від того, що автоімунка зачепила.
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та зрозуміло, що то індивідуально. Але конкретно у себе я таки підозрюю, що спочатку з'явився вузлик , а тоді ті всі проблеми, а не навпаки , як підозрювалось на початку- що післяпологове запалення щитовидки призвело до утворення вузлика
     
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я так по трохи кидала той гормон і вже місяць не п"ю. Ніякого серцебиття. Навіть у стані стресу чи ... похмілля) А так то при будь-якому хвилюванні вискакував. Тепер думаю, коли перездати аналіз? Якщо місяць не п"ю -- то таблетований гормон уже вивівся із організму? то вже будуть мої реальні показники?
    я думаю, що то не від щитовидки. В мене саме після других пологів так волосяя повипадало. Воно у мене густюще, а то буди соплі. Я думала, що вже не виросте. Причому після перших пологів ще не дуже випадало. А тут казали добрі люди: дівчинка всю мамину красу забрала))) Короче, виросло воно все назад. Я як те сонечко ходила -- коли воно зі всіх боків відростало
     
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Здала я аналізи. Ттг 8,5 (норма до 4) т4 0,937 (норма від 0,93). Тобто нижня межа. То що знову гормон? Чи пробувати які альфабісенени курс пропити? Симптомів гіпотиреозу немає, але воно і зрозуміло, бо оскільки т3 і т4 норма, то це безстмптомний субклінічний гіпотиреоз. Вузлів немає. Хтось без гормонів приводив ттг у норму? Ну і на УЗД мені казали, що звісно ж аіт, що щитовидка нещасненька, але кровоплин хороший і чисто теоретично вона б мала працювати. Ендокринологи тільки на гормони наполягають
     
  6. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Я без жодних гормонів привела ттг у норму
     
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    як і чи є у вас аіт
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Так , в мене аіт. Пила лиш нутрієнти і трошки дієти, перездала аналізи і ттг , і антитіла опустились .
    омега 3 + D3 + селен (200) + цинк(50) + зобофіт + комплекс віт В
    зменшила споживання глютену, кофеїну, менше картоплі і ніякою хіматури
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Bublikk

    Bublikk Member

    Доброго дня!
    Можете порадити спеціаліста, хто вам порекомендував таке лікування?
    Бо гормони перестала вживати, але ТТГ росте, вага теж, від глютену недавно теж відмовилась. Гормони не хочу пити принципово.
     
  10. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    не можна різко відмовитись від гормону, а поступово, з таким лікуванням як я написала. Таке лікування я , спочатку, призначила собі сама (після ретельного вивчення і читання) , пізніше тут по відгуках обрала лікаря Гельнер Надію, то вона тільки відкорегувала мені дози, бо я трохи замало пила і призначила ще додатково Зобофіт
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    скільки часу ви пили цей комплекс? скільки часу до того пили гормон? і яку дозу? ну і яке у вас ТТГ та скільки часу маєте АІТ? Бо я все ж із своїм ТТГ 8, 5 знову почала пити гормон 0,25 (я не дуже вірю в таку дозу) плюс на три місяці мені виписали "Олісід". Я просила "Альфабіселен", але мені сказала лікуар, щор цей кращий
    --- дописи об"єднано, 18 Січень 2019 ---
    у тому альфабіселені цинку 25, а селену 75. Якщо за вашою схемою -- то його там дуже мало....
    --- дописи об"єднано, 18 Січень 2019 ---
    То власне той "Зобофіт" як мій "Олісід" -- бадотрави із схожими діючими речовинами.
     
  12. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Гормони я не вживала взагалі, не знаю скільки часу в мене АІТ , бо нічого про це не знала , коли вже стало зовсім хижо і я була практично лиса, почала читати про щитовидку. Той комплекс почала пити сама, в малих дозах ще навіть без аналізів, бо ми якраз їхали на море на місяць, не було як тим займатись. Приїхавши , шукала по форумах лікаря підходящого і які аналізи слід здати, так пройшов ще місяць. Тобто після двох місяців прийому я здала аналізи, ТТГ вже був 4,38. Підкорегували дози і так ще три місяці лікування і ттг вже 1,6. Антитіла були досить високі, вже не памятаю, після лікування чуть вище норми
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Bublikk

    Bublikk Member

    Дякую за відповідь!
    А як стан волосся? Покращився?
     
    • Креативно Креативно x 1
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а хижо -- це стан волосся? чи були ще якісь симптоми? Ну і навряд чи ви тим комплексом знизили ТТГ до 4 з копійками -- напевно воно таке і було. І це не 8,5... А по друге, підозрюю ваіш симтоми -- це була слабість притаманна гіпотиреозу (або просто втома по життю), яку ви успішно ліквідували на морі, також комплекс вітаміну В допоміг привести самопочуття в норму. Тому я схильна думати, що у вас був просто якийсь тимчасовий збій-загострення, і покращення стану із тими ліками, які ви пили, я би не пов"язувала (хіба що на волосся допомогло).

    Не думайте, я не прискіпуюсь, я просто шукаю приклад, прецедент, щоб самій гормони кинути. Але ваші симптоми і ваше лікування , так само як і ТТГ на верхній межі норми нічого спільного між собою не мають. І у вашому випадку гормони і не потрібно було пити. Тому у вашому випадку я б не казала, що ви "без гормонів привели щитовидку в норму". Ви просто розслабились на морі і вона сама прийшла в норму)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Я не буду описувати свої симптоми, не бачу потреби, адже ви краще знаєте як мені було і як стало. Я ходила не до одного лікаря, просто тільки одна підтримала мій метод лікування, інші призначали гормони не в маленьких дозах. Кожен тут вирішує сам як допомогти свому організму.
    --- дописи об"єднано, 18 Січень 2019 ---
    Не покращився, бо організм був занадто виснажений.Воно намагалось відростати, але ніяк. Були вже лисі острівки. То я зараз проходжу курс плазмоліфтингу і втираю міноксидил. Не хочу робити попередніх висновків, але це працює
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В мене питання на рахунок вагітності і АТ. Ендокринолог каже, що додатково йод не потрібно вживати, Еутероксу достатньо, щоб у дитини не було проблем з щитовидкою. Тому п'ю тільки Елевіт, в якому немає йоду. Гінеколог каже, що потрібно додатково вживати йод, 150, не більше (типу Внутрімама) :scratch_one-s_head:
     
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    То таке дуже сумнівне питання (далі при ГВ та ж історія), всі по-різному кажуть. Але мамі з АІТ йод шкідлиіий, дитині в принципі потрібний. Я не пила йодомарин, але то кожен, певно, собі вирішує, бо думки лікарів розділяються. Можна налягати на продукти з підвищеним вмістом йоду - можливо, трохи менше шкоди буде ніж від таблеток...
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    А можна докладніше чому?
     
  19. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Знач звітуюсь. При ТТГ поза 8 я вирішила пити 0,250л тироксину. Лікар була не у захваті, але на місяць погодилась, плюс п'ю якийсь бад. На форумах і в обговоренням в дозу 0,25 багато хто не вірить. Але в мене з 8 Ттг впав до 4,65 . Але Т4 став 0,926 (при нормі 0,93, а був 0,937). А при ТТГ понад 8 був на нижній межі, але все ж норми. Чесно кажучи я теж хочу не вірити у дозу 0,25. Це ж краще було б якби на зниження Ттг повпливав не гормон, а вітаміни , здорове харчування я і спорт, якими я місяць як захопилася. Дозу поки не буду збільшувати, але піду в лікаря спитаю чому Т4 впав (хоча там питання в одну соту, може то допустима похибка?)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Юля, це супер!!! В мене ось ТТГ впав до норми, але лікар всеодно сказав лишити дозу Еутероксу 125 :sad: