Аутоімунний тиреоїдит

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Альона, 29 Травень 2014.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Переписуюсь з однією дівчиною, яка т мала то запалення щитовидки. Вона пила ліки. По яких 4 години не можна годувати ... Це якийсь капець
     
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ттг 8, при нормі 4, т4 - нижня межа норми, анти тпо 153 рік тому т4 було нижче норми, анти тпо 250, але Ттг в нормі було, тому тоді лише йод-селен в писали. Цього разу л-тироксин 50, плюс вітаміни альфа біселен. То правильне лікування, чи ще до когось піти? Чому питаю - бо із симптомів гіпотеріозу у мене нічого немає. Тільки шия дусе, але я не впевнена, що то щитовидка. Швидше за все нерви. Тому чи пити той гормон, якщо мене нічого не турбувати, окрім чисел на аналізі

    Надіслано від мого SLA-L22, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Треба УЗД і консультація ендокринолога. Навряд чи за одними аналізами можна приймати рішення. Знаю, я - капітан Очевидність.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Так а хто мені лікування призначив? І гормони здавала, бо узд не дуже. Я питаю у тих, хто п'є гормони - які симптоми і аналізи були?

    Надіслано від мого SLA-L22, використовуючи Tapatalk
     
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    бо антитіла - не перешкода, порушення гормональної функції - перешкода. І вони між собою не аж так дуже корелюються. В мене теж були зашкальні антитіла при нормальній функції (гормонах).
    Вас турбують симптоми гіпертиреозу?
    У мене були помірно виражені, терпимо, ось за кілька місяців вже краще. То я вирішила нічого не приймати, та і лікар не радив. Бо, фактично, прийом препаратів на цій стадії потрібен лише для зняття симптомів. Хоча ці ліки дозволені при гв, за перерву в 4 години не зустрічала інформації. На e-lactancia вони "very low risk".
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Mansikat так, я теж читала на елактаціі про низький ризик. А чи турбують симптоми..
    Та важко сказати, а які можуть бутт? Сильна втома є, але в мене двоє дітей малих, це якби нормально .. Роздратованість, зміна настрою, є, я взагалі як оголений нерв остатньо, з тим дуже важко порадити собі, але пологи, стрес з малим, то все наклалось... Волосся лізе, бо малому стукнуло три місяці, якраз час.
     
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    В мене дуже серцебиття пришвидшилось (часами до 120), тремор рук, і, відповідно, через це було відчуття тривожності. Я, власне, тому і пішла аналізи здавати. Волосся теж полізло, я теж спочатку сприйняла як післяпологову норму. Втома, настрій, то все як Ви пишете - важко відрізнити від просто життя) а, ще на сон може впливати - безсоння. У мене не було.
    Якби серцебиття весь час було дуже високим, чи наростало, то довелось би приймати ліки, але мені було терпимо, тому вирішила нічого не приймати. Думаю, цей стан - це щось таке, не норма, звісно, але така умовна патологія, маю надію, організм врегулює сам, тому дуже хочу обійтись без ліків, щоб нічого там не збивати. Десь до року, пишуть, це може тривати.


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    був 108, став 95 :sad:
     
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Воно то можна чекати, але на пульс треба вважати. Довгий час не можна тримати пульс 100-120, зношується серце, так мені пояснювали. Я не могла нічого робити, а найменший стрес спричиняв таке серцебиття, що дихати не давало.
     
  10. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @SoloGalka


    йдіть в 8 лікарню, там було дешевше і кажуть лікарі, що якісно роблять
     
  11. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Вона мені сказала, що на Топольній (приватна клініка) роблять один раз і якісно
    Щоб не робити по декілька разів, десь так :girl_in_dreams:
    Поспитаю і у 8-мій лікарні, дякую
     
  12. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Мене також, робила МРТ з контрастом. Теж налякали, але в мене аденоми гіпофізу не виявили, тобто порушення гіпофізу функціональне. З одного боку це добре, з іншого - зле, бо вилікувати раз і назавжди не можливо і пролактин потрібно періодично збивати до нормального рівня.
    З серпня місяця приймаю достинекс, хижо мені від побічних дій і регулюється рівень пролактину важко (коли зменшую дозу, то пролактин підвищується). Ціни на достинекс теж лякають.:girl_sad:
    --- дописи об"єднано, 28 Лютий 2018 ---
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    якщо то мова про НОВО то чула негативні відгуки, але де та НОВО не знаю, десь в тих краях
     
  14. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Щойно розмовляла, там недостатньо сильний апартат, та й ціна майже та сама
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я би теж хотіла. І теж читала, що власне до року може все врегулюватись само. Але цікаво, чи то від лікаря залежить, чи від рівня поганих аналізів. В суботу йду до ендокринологв, вже все взнаю
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Та звичайно, якщо постійно 120, то дуже не витримаєш. Але в мене було періодично, і я слідкую за розвитком подій;)

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Маєте на увазі, чи призначають ліки? В цій ситуації, думаю, більше від лікаря. Далеко не кожен скаже, що ось тут можна обійтись без нічого. Дуже ціную таких лікарів. Для більшості, це прям моветон, нічого не виписати. А ти вже масти голову, чи то "для важності", чи таки справді треба...
    Та це і зрозуміло, бо і більшість пацієнтів не оцінять лікаря, який не дав рецепт, вирішать, що недостатньо розумний(((
    P.S.: мій показник був гірший за Ваш, цікаво, що Вам скажуть.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Mansikat я буду питати лікаря, чи можна без ліків обійтись. Не хотілось би отак одразу ковтати гормони.. Тим більше явних признаків в мене нема. Жити як то кажуть можна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    У вас показує підвищену функцію? Тоді не дають гормони, а тіамазол. То теж, звичайно, зовсім не цукерки. Якщо не загрозливе становище і вперше виявлено, може можна і поспостерігати? Звичайно ж, будете радитись з лікарем.
     
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member