Аутоімунний тиреоїдит

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Альона, 29 Травень 2014.

  1. RomanivIra

    RomanivIra New Member

    Можете порадити якогось хорошого ендокринолога ?
     
  2. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Мені сподобалася Винарович в Параскеві і радили Гнатів, як дружню до ГВ.)
    Обидві приймають ще десь, крім Параскеви, але я не знаю, де саме.
     
  3. RomanivIra

    RomanivIra New Member

    Вдячна за пораду))
     
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    В Медінституті в поліклініці приймає
     
  5. Bublikk

    Bublikk Member

    От і дочекалась, ТТГ вже 6,22. А ще у червні був 2,7:girl_cray:
    Отож виписали мені Еутирокс 25 і Біфрен, щоб спокійнішою була і не брала дурного до голови))
    І ще, побувала у вашому місті у клініці Леодерм, бо говорила раніше, що на фоні АІТу та полікістозу яєчників у мене сильне випадіння. Діагноз - андрогенна алопеція:girl_sad: І не знаю як і кому, я консультацією і оглядом задоволена. Єдине, чого боюсь, виписали мені Міноксидил 5%, ніяк не можу наважитись купити і почати користуватись ним, начиталась відгуків, і нічого хорошого ніхто не пише...Якщо хтось має досвід - відгукніться в пп. Дякую:girl_smile:
    Ох і ж "назбирала" я собі болячок, треба тепер помаленько позбуватись їх..
     
  6. Sollomia

    Sollomia New Member

    Привіт,дівчата. Тут я новачок, але хочу поділитися своєю історією. Маю підозру, що в мене гіпотиреоз (дуже багато симптомів : і ком в горлі, і проблеми із ШКТ, роздратованість ,сонливість і тд, зараз ще почала міряти температуру зранку, то поки вище,ніж 36.3 не було.) Вага не йде зовсім. Хоч ти цілий день воду пий, хоч тиждень на воді сиди - по нулям. І так вже рік.(я про вагу). Що тут щось не так помітила ще тоді,коли менше ніж за 8 місяців набрала + 20 кг. Але через юний вік та необізнаність не додумалася звернутися до лікаря(зараз мені 20 р). Минулого року в січні здавала ТТГ то там показник 1,71. Сказали що все в нормі. Зараз не розумію, що зі мною взагалі робиться. Вага і далі не йде, тримається на одній позначці. Ні заняття в залі ( займаюся регулярно з тренером) , ні ПП не допомагає. Буду повторно здавати аналізи і зроблю УЗД. Хто мав справу з таким - радо прийму Ваші поради
     
  7. Bublikk

    Bublikk Member

    Зверніться до ендокринолога, він вже вам і скаже, які саме аналізи потрібно здавати і в чому ваша проблема. Самому собі ставити аналізи не варто, тим паче у такому молодому віці і на фоні прочитаного у інтернеті на форумах. Не зволікайте і не тягніть час, ви ж ще така молода. Чому одразу не знайшли спеціаліста? Зверніться до одного, другого, третього...Можливо у вас інші гормони не в нормі, можливо тестостерон...тут причин може бути безліч. А ви на одному ТТГ зациклились.
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Слухайте, я в дикому шоці.. Історія моя така, на початку вагітності, другої, мій ттг був 3,12. Лікар дав еутирокс 25, але ттг не падав, а навіть підріс до 3,64 десь.
    Дойшла я до дози 62,5 і так була до пологів. В кінці вагітності ттг був десь 1.74 здається.
    А після пологів мені сказали лишити 25 дозу. Ну я так і лишила і все збиралась до ендокринолога, але важко підлаштувати з чоловіком, і так все відкладаю. Пішла до гінеколога свого, він сказав здати ттг і написати йому, щоб вирішити щодо дальшого прийому еутироксу. Нині здала, а результат 0.01 :facepalm::sad:
    ft3 7.8, ft4 3.51... Все вище норми
    Чи то мені грозить? До лікаря зе записалась, завтра ще маю здати ANty-tpo i anty -tg
     
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Може просто зайвим був прийом тироксину, а може бути післяпологовий тиреоїдит. У мене ось після других пологів якраз таке з'явилось. ТТГ - 0,006. Але вже мабуть піднявся, бо почуваюсь краще. Це перша стадія - гіпертиреозу, проявляється близько 3 міс після пологів (для годуючих є сумісна терапія, але з контролем гормонів дитини, хоч то такий стан, який може організм врегулювати сам, я не прихильниця втручатися без наглої потреби (дуже вираженої симптоматики), дитині на гв гіпертиреоз мами не шкодить). Потім - стадія гіпотиреозу.
    Прогнози - може відновитися функція самостійно з будь-якої стадії, може перейти в хроніку з будь-якої стадії, я звісно, сподіваюсь на перший варіант)

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  10. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Я до вагітності пила еутирокс, при вагітності більшу дозу, бо при ній він росте, а після пологів мені казали взагалі не пити. Я здавала аналізи в місяць після пологів, то ттг був майже 0 ( то добре, шо казали не пити його - і так низький). А вже десь в півроку дитини почала знову приймати.
     
  11. phobika

    phobika Well-Known Member

    В мене при вагітності ттг теж був зависокий, приймала еутирркс 25. Після пологів перездавала і - бац! - занижений. Я теж в шоці була. Але пішла до лікаря і вона мені пояснила, що це варіант норми після пологів. Я ще доздавала 1 аналіз, щоб це підтвердити. Десь за 6 місяців від пологів все внормувалось. Я можу подивитись, як точно називався цей синдром і аналіз, якщо вам цікаво.
    Так що не переживайте, йдіть до лікаря. Думаю, що все буде добре.
    Ага, і на прийомі перше, що мене спитали - чи приймаю ще Еутирокс (я не приймала з 36 тижня вагітності) і сказали, що в такій дозі він би не нашкодив.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Anty tpo 34, а от any tg 296 о_О
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Каже мій лікар, що це може бути післяпологове запалення щитовидки...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    в мене він 910 :girl_in_dreams:
    Причому лікар мені сказала, щоб я той аналіз більше ніколи не здавала,
    бо "самий зайвий аналіз на гормони, які тільки можна здавати" :girl_impossible:
    Що це означає, не в курсі.
    Перепитаю цього тижня, як буду її бачити.
    Перездала Пролактин, джьомс :girl_in_dreams:
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Можливо, тому що він не лікується і не корегується ліками, на відміну від ТТГ і Т4. Мені нічого не казали з приводу його непотрібності поки, наразі здаю. Влітку здавала в медісі, вони малюють просто "більше 600", восени був десь 2500, потім в грудні 1330, зараз от ще раз треба дотопати і, може, нарешті і до ендокринолога попаду :girl_in_dreams:(хоч в рамках переддекретного медогляду :) ).
    Тут були десь вище запитання з приводу можливості вагітності на фоні АІТ. Так от, виявляється, я завагітніла навіть на фоні дууууже високих антитіл до пероксидази.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я з таким фоном 4 рази вагітніла)

    У мене як -- у мене десь в 20 років випадало волосся (не загалом, а лисини по як 10 чи навіть 5 копійок), тахікардія, худюща... Ну от тоді здала гормони, зробила УЗД і місяць лікувалась. Все стало Ок -- волосся виросло, тахікардія минула, вагу почала набирати. Після того вже й не перездавала гормони. Але коли ВСД (ну там в діагнозі астеноз-невротичний синдром) із госпіталізацією -- в 24 роки, то здавала на гормони і все ок було, хоча щитовидка не альо -- тобто вже відтоді був автоімунний тиреоїдид. Під час вагітності теж робила УЗД і гормони здавала, трохи-трохи занизькі, тобто гіпотиреоз, але оці АНТИ ТПО -- вище норми. Виписали мені щось там (ельтироксин чи що -- я місяць попила за всі 4 вагітності і все). що мені одна лікарка сказала: якщо щитовидка хріновінька, але якось ті гормони робить (нехай не зовсім добре, але дуже близько до норми), то поки немає жодних інших симптомів -- краще її не рухати, щитовидку, не провокувати.

    Два тижні тому мене почало дусити горло. Пішла до лора -- все ок, каже: невротичний ком. Ой, ті нерви. Так, розшатані, але теж не можна все на них списувати. Ото в п"ятницю пішла на узд щитовидки. Нічим від минулорічної не відрізняється (принаймні протокол), тільки є реактивні вузли 8 мм. Ну типу далі діагноз тиреоїдид і сказала здати гормони, ну класичний набір Т3, т4, ттг І АНТИ ТПО (причому минулого року мені казли не здавати то АНТИ ТПО). Завтра піду здавати. Хоча в мене єдиний симптом -- то те, що дусить. І от читаю, що ви тут пролактин ще здаєте. Може мені його здати? Чи то мають бути на то якісь покази? І оце АНТИ ТПО здавати чи ні? в мене було 233 торік
     
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ті антитіла зберігаються високими тривалий час, навіть після того, як інші показники увійдуть в норму. В мене підвищена функція, то я тепер не здаю комплекс, де входить атпо, а суто ттг і т4. Того досить, щоб коригувати дозу, а та фігня постійно більше 600, то толку з неї, тільки гроші зайві, а здаю я що півтора - два місяці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а Т3? І пролактин? для чого його взагалі здавати?
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В мене минулого року власне все було в нормі окрім УЗД (аутоімунний процес) і АТПО. Виписали Л-тироксин в мін. дозі (0,25), я щось одну пластинку випила та й закинула, а навесні здала аналіз, а там вже і громони трохи зсунулися :girl_cray:. Знову почала таблетки, але наступного разу здала аналіз вже під час вагітності, то гормони більш-менш в нормі, лише АТПО і далі шкалить :girl_in_dreams:Як там далі буде - побачу...
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Про те я не знаю, може для плануючих і при недостатній функції. В мене гіпертеріоз, то т4 і ттг то мої показники для контролю.
     
    Останнє редагування: 25 Лютий 2018