Аутоімунний тиреоїдит

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Альона, 29 Травень 2014.

  1. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    На Огієнка чоловіка прийняла Ісаєва. Якщо чесно, то пішов в найближчу поліклініку, бо просто в шоці був. Ніяких відгуків про неї не можу знайти. Х
     
  2. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Не зовсім в цю тему, але запитаю тут. Якщо повністю відсутня (видалена) щитовидка і є замісна терапія, то це все одно сприймається як гіпофункція (якщо рівень ТТГ утримується на верхній межі норми) чи саме через замісну терапію можна вважати, що гіпофункції немає?
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Ще тут попитаю, в радіоізотопній лабораторії можна без направлення підійти?
     
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Так. Я підходила, сказала, які мені потрібні аналізи, по щитовидці здавала. Десь 70-90 грн один аналіз, дешевше, ніж у приватних.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Що на початок здавати ТТГ, Т4, Т3, АТТПО і АТТГ так??
    --- дописи об"єднано, 29 Травень 2017 ---
    Та от тому хочу туди. І ще підкажіть, де її знайти. То в корпусі, де пологовий на першому поверсі, вхід з права?
     
    Останнє редагування: 29 Травень 2017
  6. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Краще спочатку проконсультуйтеся в ендокринолога, щоб не здавати зайвого. Наскільки пригадую, то мені ендокринолог спочатку казав здавати тільки ТТГ (але то від симптомів залежало). Ще пам`ятаю, що ТТГ і Т3 взаємопов`язані, але Т3 швидше реагував на зміну дози лікування, то потім для контролю здавала його.
    Вже не пригадаю розсташування детально (здавала там тільки 1 раз), але, здається, то не в корпусі, а маленька окрема будівля.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    ні, то вхід з Некрасова, такий одноповерховий будинок, майже навпроти Медісу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Так, то маленька будівля. Я ходила зі сторони Мечнікова, то близько досить. Там запитаєте вже конкретніше в людей.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Здала ТТГ, вільні Т4, Т3, АТТПО і АТТГ. Які норми лабораторії? Бо в неті різні цифри, а до ендокринолога аж в кінці тижня попадаю.
    Маю результати ,все в нормі, крім АтТГ - 402 при нормі до 100, і Т3 - 5,2 при нормі 5,8, тобто ше вписалась. Ще треба тиреоглобулін доздати? На автоімунне не схоже.
     
    Останнє редагування: 30 Травень 2017
  10. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Саме це і є автоімунним процесом- ваш організм виробляє антитіла до щитовидної залози, тому вони збільшені.
    Вам запропонують або спостерігати або пити легкі гормони.
    Я з такими аналізами живу вже 8 років, роблю раз на рік узд щитовидки, бо маю там один вузол і здаю ці ж аналізи.
    Гормональний фон - це психологічно стан власної задоволеності себе як жінки, подумайте ще над цією стороною, бо лікувати таке не вміють.
    Ще слухала одну теорію, що автоімунний териоїдит спричиняє бактерія Єрсінія, я завала аналіз, вона в мене справді є , але жорстке лікування антибіотиками я щось поки не готова пробувати.
    якось так.
     
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Була в лікаря. Сказав, що автоімунки там не нема, бо всі гормони в нормі, а тиреоглбоулін дуже реагує на запальний процес в організмі. А я якраз є по запаленню легень. Аттпо в мене нормальне. Виписали йосен на півроку, бо маю вузол, і контрольне узд. Автоімунку має моя мама, певне мене то таки не омине.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Вони там, по-моєму, називають таке компенсованим або субкомпенсованим гіпотериозом,якось так
     
  13. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    ще підкажіть будь ласка, чи аналізи по щитовидці здавати можна будь коли, чи в певні дні циклу?
     
  14. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Завжди здавала незалежно від днів циклу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, сказала ендокринолог на медогляді здати ТТГ, на всяк випадок (по УЗД все добре). Куди краще?
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Радіоізотопна лабораторія або меду, або в лікарні навпроти польського посольства.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Скажіть, наскільки краще\корисніше коли ендокринолог сама дивиться щитовидку на УЗД? Здала аналізи - ТТГ підвищений, АТПО >600 . Тепер думаю чи іти в нашій поліклініці зробити узд (200 грн) чи в Медісі є консультація ендокринолога так би мовити біля апарату узд за 400 грн. Варто переплачувати тих 200 грн, чи в поліклініці лікар мені по виписці з узд те ж саме розкаже? Або куди ще можна звернутися?
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    Та те саме. Я робила безкоштовне узд в діагностичному по скеруванні сімейного лікаря. Два дні чекала по запису.
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. RomanivIra

    RomanivIra New Member

    З цією хворобою можна добре виносити і народити дитину) і чи впливає аутоімунний тереоїдит на здоров'я дитини?
     
  20. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Я виносила і народила здорову дитину. Але консультація ендокринолога обов'язкова, бо при вагітності збільшують дозу еутироксу. Якщо цим знехтувати - може вплинути на розвиток дитини.