Атопічний дерматит у дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем JuicyFruit, 3 Грудень 2013.

  1. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Ligymunka, а Ви як харчуєтесь? Чи переглядали власний раціон?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я б тиждень їла рис і кабачок. і то якщо кабачок домашній.
    ну і його таки обсипає чи плями зявляються? десь читала думку що висипка дрібна як прищики -це гостра реакція, плями - тривала , хронічна..але це якась така маніпулятивна думка, хоча на моєму сину працювала
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @HOPIC, у малої ті дрібні прищики то роками, я вже на них не зважаю, коли не зудять. Я довший час не знала, що то, поки імунолог не звернув уваги на таку форму атопії.
     
  4. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я молочних продуктів практично не їм, трошки масла, чи сметани. Пробувала дієту 20 днів виключила шоколад, фрукти, випічку, лишила лише банани і яблука + каші + м'ясо...Поки мастила маззю, яку робили в аптеці з гормональним складником + ланолін + вітаміни А і Є + вазелін, то доти нема свербіння і все гарно заживає. Після мазі ще тиждень є спокій і знову є подразнення і починає розчухувати до крові ....Я просто вже дуже змучилася ...вночі годую 5-6 разів, вдень 5-6 разів , з прикорму їсть небагато по 2-3 ложки з тих продуктів , що я перераховувала ....
     
  5. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Ligymunka, я вас розумію, у мене у свій час теж був розпач: вагітна, у малої ніжки дуже були обсипані, а я всю ніч сиділа над нею і їх терла. Як згадаю.... Нам тоді допомогло море, ми їхали із дуже великими ранками, приїхали із гладенькою шкірою, на рік часу мали трохи спокою, не зовсім. Але епопея з алергією триває досі, 8-ий рік пішов, але у зовсім іншому форматі. Тримайтеся, це важко, але можливо.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    В нього починається зуд в складках на ногах і потім робляться такі ранки, які розчухує до крові і збоку ніг з'являються подразнення у вигляді плям з прищиками розміром 5 копійок , які розміщуються по внутрішній частині ніг і повзуть до попи, часом на попі висипає...Якщо тільки на грудному був, то висипка сходила без гормональної мазі, як тільки повністю забирала прикорм ...
    Нам ще дуже допомагали купелі в джерелі на Високому замку , там де являлася Богородиця, шкіра до ранку гоїлася , не було зуду....Купалися 12 разів в серпні. В нас нема машини, а без машини досить непросто є нашими маршрутками добиратися , бо переповнені, нема чим дихнути.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а спробуйте кипятити воду для купання. це примітивний метод помякшення води.
    я того в свій час зайнялася кремами і милами, бо хотіла малому щось підібрати. малому добре підходила мазь найпростіша віск+ какао масло+масло ши+ олія оливкова і абрикосових кісточок. на вогку шкіру нанести і воно добре підтримувало. ну і про вітаміни. чомусь, за останні роки, в мене стійка думка, що недостатньо жирів і холестерину в раціоні - не смалець, але всього по-трохи. не олією єдиною в сенсі) і все що пройшло термічну обробку - в звязаному вигляді, а значить важкостравніше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    До речі, нам допомагали крохмалеві та хвойні ванночки. Чередувала. Особливо хвойні, розводили на всю ванну ту хвою, після неї вже вночі менше зуділо. Але теж треба пробувати, щоб не було алергії.
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дивіться, з часом Ви зрозумієте, що дає найбільші загострення. Ну це навіть я зрозуміла, хоча ніколи не вела щоденників харчування і особливих дієт з дитиною не мала. Може то не дуже коректно висловлювати свої ненаукові теорії, але я собі зробила висновок, що а) це є хвороба шкіри і вона на все життя. Просто з віком прояви рідші і легші. Ну значить будемо з тим жити і не тужити. Маю коліжанку, яка навіть до кухонного плину не підходить, бо руки відразу в ранах. Нічо, посудомийка миє. б) В таких дітей кишківний реально дозріває тяжко. Тому треба робити йому добре: нову їжу вводити поступово, але й не забирати все підряд і їсти одну гречку. Тим більше, що гречка теж може "не зайти". В вас нормальний раціон. в) це вже я дивлюся назад. Якби в нас таке було на ГВ, я б давала фермент. Моїй дитині стало різко краще після відлучення, хоч це і не дуже приємно визнавати. Потім вона роки два не їла молочки взагалі і ніякої, а потім полюбила і каші на молоці, і сметану, і ніякого зв'язку я вже не бачила з молочкою. Моя скромна версія: їй реально тої лактази не вистачало, але з часом організм таки почав працювати краще і вже сам справляється з тими 100-150 мл молока, яке вона їсть раз чи два в тиждень. Материнське молоко теж містить лактозу, навіть, якщо мама не вживає коров'ячого. Подумайте над тим. Я хотіла знайти фото своєї дитини, щоб показати, я4ий реальний капець був в неї зі шкірою в 2 роки, але мабуть видалила всі, де то видно, щоб нн мозолили очі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    це цікаво.. а конкретні приклади, бо кожен по-своєму розуміє важкостравніше

    @Ligymunka я так і не зрозуміла який саме результат тесту був на лактозу СТ чи СС і чи є проблеми суто з траленням
    мені по опису виглядає більше на алергію, тому так - зволожуйте, мастіть, аналізуйте на що реакція і таки не давайте поки молочку
    в мого реакція не була логічною і я не змогла проаналізувати на що вона, ну бо висипи і зуд були постійними, якщо не брати до уваги періоди мастіння гормонами..
    але я зрозуміла що у всіх по-різному.. в мого як була з 3 місяців така, що я гіршої не бачила, ні в інтернеті, ніде,
    в рік бабусі забирали від мого дітей на майданчику, бо боялися заразитися)
    то після 2 років стало більш звично і полегшувалося з кожним роком... і зараз по знайомих - є діти що в рік-два почалася середня атопія, в 5-10 років не можуть зїсти купованого печива. мій може зїсти будь-що, і я не бачу сильних реакцій, але загалом шкіра в легкій атопії завжди і він раз в день десь почухається - точно.. я і здалека його бачу серед дітей по тому що чухає потилицю)))

    п.с. в мого не було полегшень після відлучення.. десь в 2 роки я почала розширяти свій раціон і йому було норм, а от сам ще багато з того не міг їсти...
    лактозна в нас вторинна і алергія на білок коровячого ( я не досліджувала детальніше)
    тобто переріс якісь основні нюанси будучи на грудному і жодних змін не було після відлучення (після 3 р.) мені хочетсья вірити що грудне йому дуже допомогло, але може така індивідуальна особливість алергії і дозрівання травного тракту
     
    Останнє редагування: 10 Жовтень 2018
    • Корисно Корисно x 1
  11. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    А який фермент ви б давали ? 'ї
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а це до гастроентеролога.
    бо фермент вам не поможе, якщо у малого вашого алергія на коровячий і курячий білок.
    фермент полегншує травлення лактози (вуглеводу з молока) в мами-дитини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Ligymunka, до речі, хто ваш гастроентеролог, алерголог? Можливо, потрібно у декількох проконсультуватись....
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В когось ще пішло загострення дерматиту? Як довго я не мала з тим проблем...ааа...тильна сторона долоні і йде до ліктя..малий репетує від молочка ля роше, пече йому, кокосова олія більше рятує. Чи це холод, чи нерви, чи хз що такий сюрприз дало, шкіра як наждак :girl_sad: але вже хоча б не червона...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у Вірусі стерпно, у Сергія весь фейс подразнений, в Лідії дупа червона і суха жахливо
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Цікаво, що в мене шкіра теж викидає сюрпризи, за тиждень почорнів срібний ланцюжок, який носила 12 років.
    На личко я їм щозими мащу крем на основі масел різних, бо завітрюється шкіра скоро, то якось ще нічого, але рука в малого мене просто винесла, як давно того не було
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене руки :sad: просто до ран
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    1-3-300x210.jpg Такий висип -- це що? Алергія? Атопічний дерматит? Грибок? п.с. То фото з нету, у нас втричі менше. Але так видно, що такий самісінький. Я спершу мастила левоміколем, стало менше, але не минуло. Помастила тримістином -- там окрім аб ще є гормон і протигрибкове. То після двох містінь сама висипка не минула, зате шкіра побіліла, точно так, як на пляжі під трусами: лице смугле, а місця, де була мазь -- білі. Тепер мащу судокремом. Воно вже не таке червоне як тут, (оці більші плямки проходять, а залишаються цятки, як на фото) якийсь загальний запальний процес зняло, але не минає, то мазі точно не від того. І ще -- в нас таке було в 1,5 роки, дуже червоне. То ми в шкірдиспансер їздили і вона тоді теж той тримістин нам виписувала (причому я вже вичитала в інструкції, що його дітям не дають...
    --- дописи об"єднано, 3 Грудень 2018 ---

    --- дописи об"єднано, 3 Грудень 2018 ---
    В мого чоловіка щороку на зиму до ран. Кров здавали, якісь шкрябки здавали. Ніякого толком ні діагнозу, ні лікування. Як на початку зими знехтує, бо ще не багато, то до Нового року рани будуть огого. Мазь "Бетасалік" допомагає із першого разу, але там дуже сильний гормон, її вже в крайньому разі призначають. Але яка особливість гормональних мазів -- мастити регулярно, щоб рана влікувалась до того, як огранізм звикне до гормону. А що робить мій чоловік? Раз в кілька днів помастить, рана заживає, не мастить, організм звикає до ліків -- і мусимо сильніші брати. Цього року я почала сама контролювати процес, і от 8 день лікування -- все минає. Протиалергічний Л-Цет на 10 днів, плюс крем для рук звичайний (два рази на день у нас дома скандал -- мастити руки кремом, а потім тримістин (то типу найлегше із гормональних, але якщо регулярно мастити то от 8 день, вже майже нічого немає). Причому таке вже років 5, але цього разу вперше я так то пильную, може реально отак комплексом приглушимо в взимку не буде
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    то зараз Ви без призначення лікаря використали цю мазь? Хм. Термоядерна вона, тепер навіть діагноз поставити буде важко...

    подібно на цей висип, тільки менше, в Сергія виглядає АД в опалювальний сезон
    Але ми мастимо фізіогелем, максимум - кремом для сухої шкіри від Зеленої аптеки. А як бачу,що він натре ті місця і починається запалення - мию йому лице пінкою для гоління і на ніч замащую маззю календули.
     
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    У нас висипка на ногах, якось дякувати Богові почали +- давати собі раду без гормональної мазі. Випадково натрапила на креми фірми Еліксир, то вони нам набагто кращі, як Ля-Рош ( малого пекло і дер постійно до крові ) . То я купила всі можливі дитячі ( з норковим жиром і борсуковим жиром , рідкий тальк ) та всі , які в них для проблем зі шкірою ( з натуральними компонентами, мумійо, софора японська, скипидар, нафталін) і чергую один закінчився, беру інший . Але ще в нас дерматит мав ділянки , які мокнули ( без гормональної не могла їх погоїти від вересня раз на десять днів мастила два-три дні гормональною ) , то тепер на них власне мені дуже підійшов рідкий тальк цієї ж фірми. Ще брала живицю сосни теж український виробник, теж нам добре підійшла. Вкотре переконуюся, що українські виробники таки найліпші ....