Атопічний дерматит у дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем JuicyFruit, 3 Грудень 2013.

 1. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  В моєї зараз (7 років), якщо буває загострення, то саме так і виглядає. Думаю, все ж таки розчухав. Ви ж не 24 години на добу спостерігаєте. Моя шкрябає в основному біля півночі, я вже то давно просікла і часом ходжу будити і мастити чимось.
  --- дописи об"єднано, 3 Липень 2018 ---
  Якщо лише ноги, то ще могли комарі кусати і це такий вид алергії. Воно наклалося на слабку шкіру. Моя, Богу дякувати, алергіями на укуси не страждає. Але молодша шалено реагує на комарів (в неї ад немає). Останній раз мало того, що отак розчухала, то ще й руки поспухали, як боксерські рукавички(
   
  • Інформативно Інформативно x 1
  • Корисно Корисно x 1
 2. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  а чим маститесь і загалом як рятуєтесь? з чим пов'язуєте загострення? я от бачу тенденцію....почали їсти йогурт Растішка(магнітики, йолки-палки) і знов дерматит поліз. Як тільки забираємо молочну продукцію(молоко, йогурт, сирочки всякі) - покращення. На домашнє масло так не реагує. І загалом бачу, що молочне дуже на його поведінку впливає.
  є таке трошки. Але на місці укусу переважно гуля появляється. А тут немає. І ще ті плямки атопічні появились чогось на пальчиках ніг, ледь помітні, вчора ледве розгледіла їх. Поки без червоної плівки. Раніше в нас вся висипка була дрібна, навіть як розчухував то просто червоніло і все. А тут такими плямками-кляксами.[/QUOTE]
   
 3. Zaychenya

  Zaychenya Пухнастик-гризун

   
  • Подобається Подобається x 1
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 4. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  [/QUOTE]

  Я вже купу років маю Aveeno для екземної шкіри, беру на Айхербі. Він не є якийсь екстра, але свербіж трохи знімає і добре зволожує. А естетичні дефекти зараз вже не дуже виражені та й не хвилюють мене чи дитину поки що. Загострення не знаю на що. Колись вона загалом зле реагувала на солодке, але тепер я її не обмежую надто і переважно шкіра в нормальному стані. Мені більше схоже, що їй гіршає на фоні перевтоми чи вірусу, бо останній раз було якраз після грипу (ліків не приймали, тому цей фактор виключений) і в кінці навчального року. Але як Ви бачите, що реагує зле на молочку, то краще справді забрати ті растішки. Бо я думаю, що то не на саму лактозу, а на ті консерванти і додатки. Згадала, що моя відразу реагує на кіндер-шоколад. Рошенівського може пів плитки втоптати і хоч би що, а від половинки яйця кіндера відразу червоніє під колінами і на згинах рук. Тому тут стараюся не попускати на "ну маааам, ну один раааз".
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
  • Корисно Корисно x 1
 5. Mansikat

  Mansikat Well-Known Member

  Мені теж схоже на версію @Haidee про укуси комарів - у мого сина от прям така ж картина, як Ви описуєте, і я точно знаю, що то комарі і ще якісь комахи - такі розчухані ранки, переважно на ногах, і теж має схильність до дерматиту, то фоном тих ранок - коліна в таких дрібних безколірних прищиках. Має сильно виражену реакцію на укуси, проте я помітила, що таки не після кожного укусу утворюється гуля, тож може і у Вас якось вийшло непоміченим.
  А розміри ранок "підходять" під укуси чи більші? Всі однакові?

  Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
   
  • Корисно Корисно x 1
 6. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  та я знаю, що то "фу"...Але в мене малий і так обмежений в продуктах. Те, що він їсть, включно зі смаколиками, можна перерахувати на 10 пальцях. То я часом "даю слабину", на жаль, і купую щось такого плану.
  в малого теж є такі прищики. Але на руках, особливо ближче до згинів. І трохи на личку.
  Більш-менш однакові всі. От в нього на литці був укус комара, то там всередині набрякло і стало тверде. То я зразу зрозуміла, що то укус. А решта ранок плоскі, якщо можна так сказати...
  Вчора ввечері побачила нові ранки - на п'ятці три штуки і на подушечці пальчиків ніг. Але то вже пухирці(волдирі) якісь...Може й укус. От цікаво. Якщо таки комарі - то чого тільки ноги? От личко-руки постійно ж відкриті, то там все чисто. А ноги всі в "красоті". І то в таких важкодоступних місцях.
   
 7. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Такс...Ті пухирці і ранки - то Коксакі, скоріше за все(((( Переходжу в іншу темку...
   
 8. HappyViki

  HappyViki Well-Known Member

  А наш атопічний дерматит нас не відпускає. Трішки легше стало, коли виключили білок коров’ячого молока. Каже лікар мінімум на 3 роки. Пролікували аскаридоз. Дуже важко шукали. Дякуючи пані Заставній, котра, попри свій нелегкий характер, таки змусила нас здати кал 12 разів по протоколу 2-3 рази в тиждень. І знайшли-таки аскариду запліднену. Вдячна їй за це безмежно. Ну і дитина в мене на кетотифені вже практично рік. Будемо помалу з нього виходити. Дуже переживаю, як даватиму раду у школі. Вона, наче і знає, що їй не можна їсти. І ніколи того не з’їсть. Але оте харчування мене добиває. Кожного дня вигадувати нові страви, бо весь час голодна. Але у нашому випадку, зв’язок із їжею очевидний. Плюс погані аналізи калу. Кальпротектин перевищує норму(( Кишківник запалений. Коли потрапляє алерген йде реакція діареєю(((((
   
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 9. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  То парвовірус. Я хотіла Вам вчора писати, але подумала, що не варто зі своїми теоріями))) в нас всі троє хворіли, нічого страшного. Шкірка потім так прикольно на пальцях злізає.
   
 10. Ligymunka

  Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

  Малому поставили атопічний дерматит... І так мені то є непрсто прийняти... Виліз він нам як тільки почали прикорм в 6 місяців... Забрала прикорм , залишила тільки ГВ до 8 місяців і всеодно не проходив... Священник раз в тиждень приходив додому молитися над синочком всі два місяці, і одного дня мали чудо зцілення до ранку всі подразнення зникли і до липня мали спокій ... В липні малий перехворів на кір в легкій формі, як звичайна віруска, два дні температури , висипало і на третю добу вже висипка спала ... Після того відразу почали формуватися чотири зуби ікла ... і дерматит виліз знову і дав загострення....
   
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 11. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Я вас розумію! Налаштуйтеся, що будуть періодичні загострення, але це не є щочь дуже страшне. Так, воно гіршає на фоні стресів і певних харчових подразників, але це можна контролювати. Моя пішла до школи і знов шкряб-шкряб. Але зовсім трохи, не до порівняння з тим, що було 4-5 років тому.