Атопічний дерматит у дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем JuicyFruit, 3 Грудень 2013.

  1. MissO

    MissO Well-Known Member

    В донечки з'явився якийсь висип. Це плями, яких не дуже видно, але відчуваються на дотик, так ніби дрібненькі прищики. Вони є на зовнішній стороні ніжок, на зап'ясті, але теж зверху, на спинці в районі памперсу і на грудях. Ще є на шийці ззаду, якраз там, де горловина. Вчора мусила одягнути кофту з більшим вирізом, бо почала чухати те місце, але то тільки зранку, після сну. Вдень не зачіпала те місце. Одна чи дві плямки на ніжках були вже давно, а ось кілька днів, як з'явились і в інших місцях. Це АД? Відразу до лікаря, чи можна якось самому спочатку? Думаю, може то реакція на печиво куповане, бо бувають дні, що майже нічого окрім ГВ не їсть, але печиво на прогулянці то святе.
    Читала тут, що дівчата дають і пробіотики і проти алегрії. Якщо свербить, то чим полегшити? Може щось порадите для початку, бо розумію, що наша педіатр зараз список протиалергічних дасть, так аби призначити.
     
  2. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    З опису ніби схоже на АД. Провокувати може не лише їжа, а одяг, пральний порошок і т.п.
    Якщо дитину не особливо турбує, то поспостерігайте певний час. В Ані (майже 4 р.) останні 2 роки загострення самі минали. Без лікаря і жодних ліків взагалі. Якщо дуже сильно шершавіло - я мастила Драполеном (але він більшості діток не допомагає, саме моїй дитині підходить).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. MissO

    MissO Well-Known Member

    @buhgaltersha, дякую. Буду спостерігати. Сьогодні шийка не турбує, тобто є прищики, та й все. Обмежила печиво магазинне, буду бачити.
     
  4. Fantazy

    Fantazy Member

    Приєднуємось і ми до ваших рядів. Розкажу нашу історію, спостерігання, думки і звісно питання-поради від вас. Пост буде довгим, тому якщо нудно читати просто дайте поради на мої питання знизу, защо наперед вдячна.

    І так, ми на ГВ, до 5-ти місяців все було гуд (зараз на 1,2), звісно старалась притримуватись дієти, часом дозволяла собі зїсти навіть клубніки, ніяких проблем. Вся родина не схильна до алергії. В 5 місяців коли в синочка почали лізти зуби появилось пятно на лобку (над пісьою), лишай виключили в дерматолога (сказала контактний дерматит), ну думала почав повзати натер. Пятно то світліло, то червоніло. Через місяць появились на ногах, на колінах дрібні прищики, такі шаршаві, але не плями - теж спихнула на повзання.

    Ще через деякий час появлялись поодинокі прищі, як укуси комарів які швидко сходили (на колінах і пісі стабільно не змінювалось нічого). З часом і на щічках появились дрібненькі прищики, які є, але червоніють на свіжі фрукти (банан, яблуко).

    Сходили до алерголога. Стандартна тема - антигістамінні, смекта (від неї почались запори), бактерії, звісно дієта - нічого не допомогло.

    Перепробувала і дуже-дуже строгу дієту обом, і зміна квартири на місяць без квітів, тварин, пилу,...зволоження і забирали по одному продукту, без глютену, ну коротче все що вичитала. Щоб повністю вилікувати, то нічого не допомогло, воно як хвилі.

    Мої спостереження такі:

    1. Як писала одна із форумчанок вище, про інформацію з американських джерел, АД це хвороба шкіри яка може провокуватись різними факторами (харчовими в тому числі), але не навпаки.

    2. Дієти підтримуватись слід, на пісі пятно ми вилікували на певний час (на 4 місяці) строгою дієтою.

    3. Зволожувати шкіру різними емолетнами (великого значення немає якими) - вони не лікують, але шаршавість знімають.

    4. В критичних ситуаціях вже гормональні мазі - але то крайній випадок. Ми обійшлись без них (див пунк 2), хоч виписували.

    Був перерив на 4 місяці, залишились тільки прищики на колінах, при тому їли ми багато чого, навіть сметану, сирну запіканку, різне мясо і нічого. В дієті нічого нового не вводили і ось одного дня, знову прищики на шиї ззаду і так далі. Знову строга дієта,....На цей момент причиною вважаю знову зуби (з чого і почалось), лізуть ікла. Яйця, рибу не їмо, пробував лише сирник в момент ремісії.

    Питання:

    1. Прививки. Як бути з ними? Нам вже рік, крім роддомівського Гепатиту нічого нема, дерматолог сказала поки не буде повністю чистої шкіри ніяких прививок. Поки робити не збираємось, одне діло надіятись що пронесе з тими хворобами (може і дійсно пронесе), а інше діло свідомо йти на ризик і все життя мучитись дитині з дерматитом, алергіями, бронхітами. Я не противник прививок (старшому робили всі). Проте молодшому все частіше ловлю себе на думці, що робити не хочу (страшно). Ось і постійно думаю про це.

    2. Чим замінити ГВ, якщо молочне повністю обмежене, щоб не провокувати дерматит? Планую годувати хоча б до 1,5 року, звісно можна довше, але з тими дієтами і обмеженнями важу вже 48 кг при рості 170 см, хоч їм багато, голодна не ходжу. Молочне, кальцій дитині треба, але суміш вже такій дитині мабуть не дають, ніколи немала з нею справи. Шукати щось соєве, козяче? Чи без молочного взагалі можна обійтись? Порадьте щось зі свого меню

    3. Мабуть мами в яких вже все добре сюди не заходят, але дійсно цікаво коли той дерматит реально може пройти (більшість ніби переростає), щоб не труситись над кожним продуктом і думати чи не спровокує він нові висипання?

    4. Що ще кому допомагає не провокувати (підлікувати його) крім дієт, оточення (квіти, тварини, пил), морська вода (цікаво як на морі такі діти себе почувають - бо плануємо літом спробувати)?

    З радістю відповім і на ваші питання, якщо появляться :)
     
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    щоб побачити результат, по перше - треба дієту довго тримати, місяць два, і я сумніваюся що всерівно ви виключили весь глютен, він є в молочних продуктах майже всіх, бо додають пшеничний крохмаль і подібне і навіть не думають писати про це в складі продукту, в кашах також, бо на складах не тримають пшеницю окремо, навіть в дитячих фруктових пюрешках - якщо не пише "нема глютену" то він там є
    щодо глютену має бути багато симптомів щоб його підозрювати, але якщо підозра є то найкращий шлях здати аналіз (не в Синево) і забути
    а от дріжджі - інше питання, вони можуть викликати алергію і атопію
    бо коли лізуть зуби то імунітет послаблюється, а АД і алергії це збій імунки, тому воно можливо повязано
    а ви не думайте, дивіться в майбутнє з оптимізмом, чи вірою в Бога, як вам ліпше
    прививки це завжди! компроміс між боязню тих болячок і побічних дій, і рішення батьки приймають залежно від того чого більше бояться
    від болячок ми не застраховані, але на ризики від прививок ми зважуємось планово і власноручно
    найперше ГВ захищає від нових проявів алергії, годуйте так довго як можете
    не факт що соєве чи козяче не дасть вам алергії,
    не факт що суміш не дасть, вони всі захімозені
    старайтесь адаптувати харчування своє, проаналізуйте меню, пробуйте ввести щось з менш алергічних продуктів, ті ж ягоди мають різний ступінь алергічності, по опису у вас не є щось таке страшне, до моменту як зберетеся відлучати то може і переростете, як ні, то трохи пізніше
    наберіться терпіння і дійте інтуїтивно
    п.с. я зі своїм сиділа на дуже строгій повністю безмолочній дієті 2 роки, потім якщо я їла продукт його не висипало, а якщо він сам - ну то так, ще досі бувають реакції і ще досі не їсть всього
    відлучила місяць тому, прояви алергії погіршилися, але висипань в нас зараз мало, проявляється алергічними нежитями і кашлями
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Нам лікар в свій час порадив море, тоді було 2 роки доні, їздили, нам дууууже допомогло, ну і літо само-собою, шкіра зволожена, позиживали наші ранки, бо ми мали під очками та колінками потріскану до крові шкірку, ну і ноги теж, але не до такої степені. Після трьох років переросли. Зараз нам в липні буде 6, вже 1 рік боремося із кропив’янкою( ще маю чоловіка, теж кропив’янкою страждає, вже вити хочеться від того всього часом(
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Mylnyk

    Mylnyk Member

    тліьки море, але блін наше Українське море таке г..но :sad: що навіть не знаю , що краще їхати на те море в Україні чи не їхати. Я думаю що море то добре , але не в Україні , а там ед у вас стане грошей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    1. Прививки робили всі, щоправда не по графіку - це раз; і ще був у доступі Інфанрікс Гекса - це два. Не помітила погіршень/загострень. Останню робили десь перед садочком (у 2,2-2,3), на той час вже АД проявлявся максимум 2 плямами за рік, які самі щезали.
    2. Для моєї дитини дієта була неефективна, були інші провокуючі фактори. Молочку вживає, я вживала також під час ГВ. Тому не можу Вам порадити.
    3. Заходять. У темі тут згадувалися 3 можливі вікові межі, коли може настати полегшення: 3, 7 та 14 років. А може і не настати.
    4. На морі не були, але сонячне світло, засмага нам дуже допомагають. І мені, і Ані.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Fantazy

    Fantazy Member

    Мабуть ви праві, в наш час дуже важко виключити його зі всього. Ми просто старались виключити ті явні продукти, як хліб, каші, печиво. А аналізи не рекомендують до 3 років, бо не інформативно, тай не факт, що дійсно він провокатор.

    От власне, від них навіть не застраховані привиті діти, бо ніхто не провіряє чи виробився імунітет до хвороби після прививка і діє вона 5-7 років максимум в кращому випадку (перелопатила купу інформації по цьому).

    В порівнянні зі станами які бувають, дійсно не так страшн, не чухає, і вчасна дієте не дає розповсюджуватись.
    А скільки дитині?
    --- дописи об"єднано, 14 Травень 2017 ---
    Дуже надіюсь на це, плануємо на 2 тижні зїздити, побачимо.
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну воно могло позитивно вплинути, враховуючи що перестали поступати дріжджі і всякі добавки з печива
    то власне, в нас були рани струпи, по всьому тілі, воно жахливо зуділо, малий чухався і ридав від того, не міг спати ні ми ні він, просто місяцями, дієти забирали на 40-70%, тому на них і сиділи
    ви підбирайте харчування залежно від ситуації. оптимально
    3,9 р.
    не планувала стільки годувати,
    навіть незважаючти на алергію десь з 2,5 років вже хотіла відлучити (десь тоді і лікарі дали добро відлучати, до того активно не радили цього робити враховуючи нашу специфічну ситуацію)
    план був відлучити в 3,2, але не склалося
    не жалію про жоден день нашого тривалого ГВ, навіть думаю що незважаючи на позицію суспільства і свою власну, могла б і далі годувати
    тому що медицина просто безсила щодо алергії і атопії, може забрати симптоми шкідливими для здоровя засобами, і все
    ви самі відчуєте оптимальний момент для вас, думаю він буде швидше)) але ті причини які вас хвилюють щодо свого здоровя чи ваги не мають достатніх підстав переживати, навпаки, постарайтесь в час ремісії спробувати різні продукти (з корисних), щоб дитячий організм ознайомився з ними через грудне молоко
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Fantazy

    Fantazy Member

    Ну ви велика молодець. Недаремно кажуть годування на вимогу, значить стільки часу вам було комфортно обом. Я старшого годувала до 2, хоч проблем з алергією не було. Почала відлучати, бо в садочок віддавати готувались. А як переїхали на нову квартиру, то і сам забувся про ціцю на основі нових емоцій.
    Ваш приклад надихнув мене переглянути свої переконання на рахунок терміну годування, мабуть 1,5 року дійсно ще рано в нашій ситуації (ще встигну поправитись :) )
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. Mylnyk

    Mylnyk Member

    Люди якщо є реальні проблеми вам треба реально на море і там жити при тому вкрай бажано щоб це було тепле море і теплий клімат, до прикладу море в Україні дає користь тільки літом в сезон коли реально літо. До прикладу якщо реально проблеми купіть собі квартиру десь де завжди тепло...наприклад найдоступніший варіант це продати квартиру у Львові і все продати у Львові і переїхати на ПМЖ в Грузію на берег моря,
    Не патріотично прозвучить але та ж Педерація анапа сочі, ну Ідеально звісно Ізраїль ...Єгипет але то і фантастично . Навіть та ж Алупка буде хорошим вибором але в літні місяці ну там до вересня включно. Але 2 місяці моря в принципі навіть в Україні дадуть вам запасу на пів року.
    Вирватися в теплі краї в міжсезоння на 14+ днів - теж не погано. Все просто чим південніше ви знаходитиметеся і чим довше - тим краще.
    Серйозні проблеми вимагають серйозних кардинальних рішень ... або можете далі гнити у Львові в прямому і переносному.
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    купіть слона)
    звичайно, якщо це наприклад астма важкого ступеню, то так і є, знаю людей що переїжджали
    а вплив моря на АД і висипання відносний... комусь дуже помагає, іншим частково або й взагалі мізерно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  14. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Малий був на ГВ до 2,2 Почервоніння легеньке і шелушіння шкіри в малого почалось в три місяці. На дієті я не була жодного дня. Харчувалась як завжди. Єдине від чого відмовилась це гриби. Ну і звичайно, майонез/чіпси/фанти і т.д. фрукти не в сезон не вживаю. Дивлюсь я на таку шершаву і суху шкіру малого і думаю, що то робити. Але якщо шкіра суха це означає, що її потрібно зволожувати. Був в мене дуже хороший зволожуючий крем (моїй мамі на замовлення роблять) я ним і почала мастити. І до місяця часу ідеальна гладенька шкіра. Один раз малого після купелю (десь в два місяці може. Точно сказати не можу) зволожила тіло олійкою від джонсон. Малий отримав алергію. Це я тепер на склад товару дивлюсь/читаю. А тоді я цього не робила. Хоч ту олійку і не купляла. Подарили. Але склад в неї явно не для дитинки. Маленьку свою також мащу тим кремом. З народження. То в неї і не має дерматиту. Окремо не варю. Їсть те, що і ми. На дієті не сижу. Донечці (9місяців) Грудьми також годую.
    В мене висновок один. Добре зволожувати шкіру, якісними продуктами.
    Це моя історія. Нікому нічого не нав'язую))

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    це не від навязування залежить, у вас просто було АД легкого ступеню і все
    ніхто не буде сидіти на дієті без серйозної потреби
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Що за крем?
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    І де роблять? В малої після скарлатини повний ппц.
     
  18. neidn

    neidn Member

    Сестра нарешті поборола атопічний дерматит у донечки 2 р. хоча здавали дорогі аналізи в Синево, всі ті креми і мазанки Ойлатум і т. інше, а лікарства і все подібне, на що пішли гроші, словами не передати ( вночі дитина стабільно всі ті подразнення розчухувала і нічого не допомагало ). Тепер все позаду, а вилікували за допомогою американського препарату. Сама б не повірила , якби не бачила племінницю та ті всі лікарства. Сподіваюсь прочитають ті, в кого такі ж проблеми , знаю що препарат натуральний(можна приймати діткам) і лікує зсередини шкірні хвороби (в тому числі і псоріаз), допомагав підтримати опірність організму при простуді, очистити при отруєнні, прикладів багато, якби не рідний приклад , сам б не повірила. Кого цікавить , звертайтесь, розповім, або передам сестрі. Якби я колись знала про це, не вчивала б сильні ліки і не давала б дитині не спробувавши альтернативу спочатку.
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2017
  19. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    І що ж то? Напишіть.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. neidn

    neidn Member