Атопічний дерматит у дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем JuicyFruit, 3 Грудень 2013.

  1. domino

    domino Well-Known Member

    Ой на яйця, молоко і всю молочку алергії в нас якраз нема, а м'яса малий не їсть. Точно на печиво, бублики іт.д але якщо забагато їсть, а якщо 1-2 то ок. Але нам креми допомагають дуже, А дерма і Аveeno, ойламут нам нічого не поміг. Ягоди даю різні, на то ніколи нічого не було. Вашій дитині скільки рочків? З якого віку АД?
     
  2. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Моїй малій 2,4р, АД з 1,8р.
     
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В нас теж, схоже АД.
    На 99% впевнена, що виліз після прийому АБ (відразу на другий день). Щоб це було пов'язано з моїм харчуванням - сумніваюсь, бо їм все з кінця першого місяця.
    Дільнича прописала рецепт якоїсь мазюканки (на вапно схожа), але вже два тижні мастимо і ефекту немає. Тим більше нові ділянки утворились.
    Як все-таки лікувати (зовнішньо чи внутрішньо?) і до кого краще звернутись?
     
  4. domino

    domino Well-Known Member

    Моєму буде два за три тижні, АД з 8 місяців. Все почалося після прикорму
     
  5. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    А скажіть, при АД можна давати жовтий болгарський перець, жовтий домашній помідор, мала хоче, п ми на строгій дієті, перець давала, помідор ще не пробувала. І ще персик, диню, виноград?

    Надіслано від мого Lenovo A536, використовуючи Tapatalk
     
  6. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Ніхто вам однозначно не скаже, чи можна чи ні. Бо алерген, подразник при АД у кожноі дитини різний. Пробуйте потрошки впродовж кількох днів і побачите.
     
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    У Ані було затишшя. Місяців три точно. Моя дієта плюс мінімальний контакт шкіри з водою.
    Я розслабилась. І останніх тижнів три їм все. Дозволила собі випічку. Шоколад. Найгірше те, що Аню сипе не одразу після появи алергену. А так, ніби, накопичується і бах.
    Так от. Маємо якісь зовсім інші прояви. В місці де застібається памперс з'явились пару прищів. Які за тиждень часу утворили пляму, що збільшується. А тепер бачу такі ж прищі на задній частині бедер. Раніше наш ад буа по всій спині у вигляді кропивниці. А ці прищики крупніші, і не поверхневі, а так ніби з глибини шкіри підлазять догори. То такий АД?
     
  8. invisible

    invisible Well-Known Member

    Підкажіть, чи дасть якесь практичне діагностичне значення аналіз на імуноглобулін Е? Наша епопея з АД триває майже рік. Наразі алерген не виявили, дивним є той факт, що вперше вилізло аж в 3 роки, а також що з червня по жовтень все було чисто, аж тут раптом за останні пару тижнів жахливе погіршення, руки до ліктя в великих червоних плямах. Харчування, побут, хім засоби не міняли. Перепробували за цей час різні креми, антигістамінні, пробіотики... Були вже в 3 алергологів.
    Варто здати той імуноглобулін? Скажімо, якщо він буде завищений, то я точно знатиму, що це не глисти, не реакція на холод і тд?
    А як щодо отих алергопанелей різних, варто? Малій скоро 4 роки. Не хочеться дитину на авось виснажувати дієтами, бо ніяк не можу виявити причину...

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    При глистах IgE також підвищений.
    Реагує мабуть на опалення+ сезонне (осінь-весна) загострення.

    Надіслано від мого X9180, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Саме тому. В моїх хлопців, також поки не було опалення, було чисто. В опалювальний сезон проблема загострювалась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    мене також цікавить чи здавати той імуноглобулін чи зразу здавати панель алергопроб?
    досі також все було ок, цього тижня вже 3 нові плямки, але і сезон мандаринок/цукерок почався
     
  12. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Наша історія з АД вже трошки прояснилась для мене. Пішли до гастоентеролога (незнаю чому раніше цього не зробили, мабуть тому, що проблем з травленням не було жодних), до того були тільки в алергологів і дерматологів, відповідно лікували нас тільки кремами і дієтами, не раз я питалась чи можемо ми здати проби на алергени, мені відповідали, що до 4-х він не інформативний, а на питання чи може в дитини бути непереносимість глютену чи лактози, казали що врядчи, так як проблем з травленням нема, і копрограмма в нормі. Але все ж пішли до гастро, розповіли всі наші безрезультатні лікування по дерматологах і алергологах, і дитину зразу направили на аналіз на глютен, лактозу, казеїн, білок молока. І яким було моє здивування, коли в малої виявили непереносимість лактози! Додам, що молока я і так не давала, але кисломолочне давала. Зараз, приблизно тиждень, не даю взагалі нічого молочного, то результат зразу є, ручки стали гладкіші, не чухає вже. Емолентами, звичайно, ми і надалі будем мазати, бо шкіра в загальному є сухою, також дієта на одному кисломолочному не закінчилась для малої, заборонили річкову рибу, (а морську рибу дорогих сортів треба їсти мало не щодня, також додатково призначили рибячий жир Омега3 - це також має значно краще покращити вигляд шкіри), свинину і телятину теж заборонили, свіжий хліб (через вміст дріжжів), цитрусові, шоколад і т.п. Своїм дописом хочу поділитись нашою історію, можливо в когось є щось схоже і наш досвід може допомогти в пошуках причини.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    В кого були? можете когось порадити?
     
  14. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Були в Нагурської на Топольній, в дит. поліклініці. Як лікар непогана, поки нею задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. invisible

    invisible Well-Known Member

    От я теж підозрюю, що причина нашого АД глибша... Тим паче, що одна лікарка вже нам рекомендувала здати аналізи на непереносимість, але було тимчасове покращення, тож я розслабилась.
    А можете точніше підказати, які саме аналізи на лактозу ви здавали? І якщо є непереносимість, чи покаже його алергопроба на білок молока чи все таки треба отой дорогий генетичний аналіз на ЛН.
     
  16. invisible

    invisible Well-Known Member

    Власне відносно опалення я не знаю, бо в нас вдома індивідуальне, включаємо на кілька годин в день, у кімнаті взагалі батареї скрутили, температура 19-20 в середньому.

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
  17. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    ми здавали такі : 1)Казеїн, антитіла IgE, 2)Молоко коров'яче, антитіла IgE, 3)ПЛР. Генетика. Лактозна непереносимість (кров). Треба здавати генетичний аналіз на ЛН, всі інші, наприклад, показали норму в нас. Але ми ще маємо тепер здавати аналіз на толерантність до лактози, щоб визначити ск того ферменту є в дитини, і тоді вже нам будуть коригувати дієту і можливо дитина буде їсти деякі молочні продукти, в залежності від того показника. До речі, я чула, що на ЛН можна здати слину, але ще не цікавилась цією інформацією.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    До речі так, Мирося, в мене суха щкіра, гіперкератоз, то осінь то капець - оляг шарами, і шкіра свербить, лушиться..брр. Для атопіків сезон опалення - то капець. В нас зволожувач постійно працює, плюс пити багато, багато гуляти. На мою думку, той ім-н багато не дає, панель на проби варто робити десь в 5-6, ще є фадіотоп, почитай, але він не у всіх лабораторіях. У нас от наприклад трохи алергічного плану риніт, хотіли перевірити чи алергічний, а алерголог по суті не радила, бо шкіра то алергічна, відповідно той ІгЕ і так вилізе, і таке. Ще є алерголог на чупринки в дитячій, не знаю точно прізвища, попитай за неї.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    До речі так, Мирося, в мене суха щкіра, гіперкератоз, то осінь то капець - одяг шарами, і шкіра свербить, лушиться..брр. Для атопіків сезон опалення - то капець. В нас зволожувач постійно працює, плюс пити багато, багато гуляти. На мою думку, той ім-н багато не дає, панель на проби варто робити десь в 5-6, ще є фадіотоп, почитай, але він не у всіх лабораторіях. У нас от наприклад трохи алергічного плану риніт, хотіли перевірити чи алергічний, а алерголог по суті не радила, бо шкіра то алергічна, відповідно той ІгЕ і так вилізе, і таке. Ще є алерголог на чупринки в дитячій, не знаю точно прізвища, попитай за неї.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Алерголог-пульмонолог Плашенко Світлана Іванівна