Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Shpunka, 10 Вересень 2012.

  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Чесно кажучи я в шоці... Отримала ось такий лист на пошту
    Ну якби я хоть якесь мінімальне відношення до права мала, якісь публікації по цій тематиці...
     
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Hermi, як є попит - є і пропозиція:girl_smile:Не секрет, що зара велики відсоток дисертацій робляться з різними "допомогами". І якби то було людям не цікаво, то таких виконавців б не було. А тут ще й "ненавязчіво" рекламують свої послуги:d23: До речі, з отими "перевірками на плагіат", я теж не зовсім розумію, це схоже на взаємовигідну співпрацю між тими перевіряючими конторами і ще кимось. Бо дисертант платить круглу суму, в якійсь конторі типу дисер перевіряють на співпадіння, і все)) Далі наче маєш все поправити. Але ні разу не чула щоб той "плагіат" щось давав. Як хто хоче такі роботи і подає, хіба буде довідка що робота пройшла перевірка. От нащо це?
     
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Сама пропозиція мене не здивувала, навіть в нас на дп хваляться що купили написану роботу. Купляти\не купляти то справа індивідуальна. Мене здивувало для чого особисто мені таке слати і чому таке "діло" отак відкрито пропонують кому попало. Вся моя наукова діяльність немає жодного відношення до права.
     
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Дівчата, зараз всюди пишуть про реформи в освіті і про нові вимоги до кандитатських та докторських дисертацій.
    Ось тут, наприклад є Новий Порядок присудження наукових ступенів (проект 08/07/16)
    Міносвіти скасує "спеціалістів" і "кандидатів наук" Все, що потрібно знати про скасування спеціаліста
    А хтось з захищених кандидатів наук вже цікавився як тепер підтвердити що ви PHD? Це в Київ треба їхати, чи який взагалі порядок, може хтось знає?
     
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    також цікавить, вже багато про це говорять, але реальних історій ще не чула. Чи так само буде як з дипломом магістра міжнародного зразка...
     
  6. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    А для чого це підтверджувати? Щоб було? Реформи, що помножують кількість чиновників, кількість папірців і підтримують українську залізницю.
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    для того, щоб не було плутанини з документами, коли хочете працювати закордоном
     
  8. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    перший раз таке чую
    купа знайомого народу в Європі працюють спокійно з кандидатськими дипломами
    а яка плутанина може бути, ваш диплом або визнають або не визнають. третього не дано
    що за інститут такий?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    @Radistka я не пишу що нікого не приймуть на роботу без PhD, просто мене вже декілька разів питали що буде написано в дипломі і чи є можливість щоб там писало PhD
     
  10. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    @Hermi
    моє скромне імхо

    досвід показує, що круті універи і серйозні установи начхати хотіли що пише в дипломі
    надмірна бюрократія не є ознакою високого класу
    у них є свої контори які займаються перевіркою, і все що їм треба про вас вони знатимуть і не питатимуть
    історія. приїхав чувак з Ірану в аспірантуру, приїхав з жінкою. жінка щоб не марнувати часу вирішила поступати в магістратуру. завалила. бо в мотиваційному листі сплагіатила чиїсь фрази з нету.

    Україна, не Україна, ви приїжджаєте не з Марсу, і в наукових базах про вас достатньо

    і не ви перші,
    і українці не є вже геть так під ногами як ви собі думаєте
    ті що їдуть робити науку приймаються на рівних (а комплекси то таке, особиста справа)
    будьте певні, те що їм треба від вас перевірять і без вас
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А як вам така точка зору про нововведення, про вимогу знання англійської мови і знову можливі зміни? Мовний бар’єр: як майже професори і майже доценти руйнують зачатки майже реформи освіти Все-таки наша наука повинна вливатись і міжнародне русло, так, в нас багато розумних із старшого покоління, і з молодшого, але те що останніми роками отримання усяких "папірців" і "дипломів" поставили практично "на конвеєр" просто знецінює наукову працю, і особливо шкода реально мудрих людей які через нестачу коштів не змогли чи не можуть все це зробити :girl_in_dreams:
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Скажімо так, в1 мати було б добре всім. Інше питання: хто буде видавати сертифікати? Бо платити власні гроші не хочеться за це.
    Ну і ок: це має бути будь-яка іноземна (крім російської), би є багато людей, які знають французьку чи німецьку.
    Крім того, я ще для себе не вирішила, що зі зворотною дією в часі: вимагати лише від нових чи і від всіх наявних теж.

    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    Так там яка ж справа, англійську треба здавати при Британській раді, а там ні спишеш ні підмажеш. Хаха! Тому то мова не про "реально мудрих людей з нестачею коштів", а про наш непутьовий народ для якого списати, підмастити і домовитися то як дихати. Так їм і треба! Сідати і вчитися і не позорити країну! Моя перукарша тут в сто раз краще англійською володіє за мого колишнього українського наукового керівника! Питаю як, каже фільми дивилася без перекладу. Я теж місцеву мову вчила. На курсах контрольну пишем, хоч би хто під парту ліз за шпаргалкою - всі самі пихтять, і негри, і індійці, і пакистанці. А як я в нашому франка не давала списувати, то була дивачкою і ледь не ідіоткою, і для студентів і для співпрацівників. Вчитися треба, всьо! То не боляче. А В2 ще на вступі в аспірантуру вимагати.
     
    Останнє редагування: 13 Жовтень 2016
  14. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ще про актуальне. Бачу зараз активна тема "Про ВИШі" і чи варто туди йти вчитись, і пишуть що більшість туди йде за дипломом або за настановою батьків. А хто ж з іншого боку? Викладачі. Багато з молодих зараз стараються, пишуть кандидатські, статті, щоб далі працювати в тих же ВУЗах. Що варто знати про нюанси цього:girl_smile: По-перше, дійсно, левова частка викладацького складу - не молодь (м"яко кажучи:girl_crazy:), а на молодих люблять "поїздити" (ну як же без цього). Ось тут поради молодим викладачам, може бути корисно Советы молодым преподавателям, или Как аспиранту завоевать уважение студентов | Я аспирант — сайт для аспирантов
    А тут ось публікація про "іншу сторону" викладання і розвіяання міфів про цю професію. Стаття рос. автора, але в нас в переважній більшості все так само:girl_in_dreams:. Почитати варто, і подумати "варто чи ні" в це вв"язуватись. Як би не було смішно чи дивно все що він описує в більшості так і є. Памятка начинающего преподавателя, или почему не стоит работать преподавателем в вузе
    І це ще й про науку в сфері ІТ, одній з найпопулярніших спеціальностей. І попри це все, чомусь влаштуватись на рботу в ВУЗ проблемно, всюди "свої", пенсіонери тримаються теж там як можуть, і за просто так ніхто нікого не чекає на роботу викладача:girl_in_dreams:. І бажаючі є, навіть на такі невеликі зарплати (з/п простого викладача чи асистента чуть більше за прожитковий мінімум, якщо отримаєте доцента - то ще трохи підвищать:girl_yes2:). Таке враження що науку в нас не те що не підтримують, а спеціально вбивають. І скоро займатись нею будуть ті хто має просто гроші на то, і працювати будуть ті в кого викладання не основний дохід сім"ї. А взагалі-то викладачі, лікарі, науковці всюди вважаються елітою суспільства, мають мати гідну оплату праці. А в нас що викладачів отакі ставлять, що студенти невідомо нащо вчаться в тих ВУЗах. Навіть не знаю що далі з тою системою буде з таким то підходом. А ще - от захиститься людина, побачить всю цю систему зсередини, допустимо хабарі брати не буде, писати робіт за гроші не буде, а час, купу витрат на дисер і інше затрачено, і що? Куди податись в такій ситуації? З дипломом переучуватись на щось інше? Не розумію чому в нас так, що люди тратяться, самі все тягнуть, щоб потім отримувати таку "подяку".
     
    Останнє редагування: 29 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. NastenkaKlim

    NastenkaKlim New Member

    мені дуже сподобалася тема) сама зараз навчаюсь в аспірантурі...коли вступала, то мала рожеву мрію бути викладачем....але зараз не впевнена, чи варте воно цих нервів. Тему довелося обрати таку, яка більше подобається кафедрі, а не мені. Оскільки дві попередні теми мені відмовилися затверджувати. З науковим керівником відсутність взаєморозуміння, оскільки на даний момент мені більш цікаво працювати ніж писати дисертацію з теми, котра лише навіює сум. Думала взяти академвідпустку, але мені у відділі аспірантури сказали, що заочнику академвідкустку дають лише з причини декрету. Чи таке можливо, що немає іншої причини для академки? Зараз думаю, що, можливо, варто взагалі залишити аспірантуру...Пишу, щоб почути поради...
     
  16. intelite

    intelite New Member

    Яка тут може бути порада? Ви зайняли чиєсь місце, витратили бюджетні кошти а результату нуль. Беріть приклад з Хермі...
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    А де в дописі було зазначено, що кошти бюджетні витрачені були? Може сама форумлянка платила за навчання? Я так сама після академіки вже не повернулась до навчання. Академмінімуми здала, але зрозуміла, що то не моє і продовжувати не стала. Якщо що , навчання оплачувала сама, не бюджет.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. intelite

    intelite New Member

    Це повинно виправдати таке відношення до освіти? Це не кілограм картоплі яку ви вправі викинути бо ви за неї заплатили.
    Але це добре, що люди які не можуть подужати закінчити освіту не будуть навчати дітей.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Чим далі, тим більше переконуюсь що кілограм картоплі в нашій країні більше цінують ніж диплом кандидата наук (і це мова не про здобувача, а про суспільство)...сорі, але це мій висновок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. jylanda

    jylanda занууууда

    Ги, відчула себе на з’їзді партії. Думаю кожна людина вправі сама вирішувати, що і коли здавати чи ні. Звичайно, що якщо вчиться на бюджеті, то трохи нечесно займати чиєсь місце. А якщо сам оплачуєш і в якись момент зрозумів, що нема змісту тягнути, то в чому проблема?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1