Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Shpunka, 10 Вересень 2012.

  1. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні?

    А Ви коли захищались? У нас захист був у лютому і диплом кандидата ще чекаємо
    Про те, що вуз вимагає диплом доктора філософії ще й не чула
     
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні?

    Захищалась два роки тому, а зараз кажуть ці дипломи вже видаються у Києві.
     
  3. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні?

    Цікаво, а можуть нам два відразу видати?
     
  4. Vesna V

    Vesna V New Member

    Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні?

    Працювала на одній із фірм Львова, робота від 9 до 17, тому приділяти час сімї було досить проблематично. Тому дисертація для мене - більше вільного часу, хоча робота у вузі вимагає часто саме додаткової роботи дома (підготовка лекцій і т.ін.). Щодо дисертації, то тут основним і важливим є хороший керівник. Так як мені в плані керівника не пощастило, то прийшлося звернутись до компетентної людини в питаннях написання дисертації у сфері моїх досліджень. Скажу прямо за відносно невелику плату через пів року робота була готова, чекати прийшлося тільки на вихід у друці статей. У 2012 захистила кандидатську. Зараз не шкодую.
     
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні?

    Взнавала детальніше про ці дипломи, то сказали що їх ще і досі в нас не видають (нема домовленостей і це припинили), і невідомо коли поновлять їх видачу в Києві.
     
  6. Diss I

    Diss I New Member

    Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні?

    Скажіть будь-ласка сферу наукових досліджень, якщо не секрет.
     
  7. Vesna V

    Vesna V New Member

    Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні?

    Економіка підприємства.
    Вибачте, но через свою цікавість, бачила вашу сторінку, доволі непогано, саме з наголосом на навчання, так як у багатьох випадках людина отримує готову роботу і не читаючи захищає. А якщо підійти з точки зору начання, розяснення тематики та наукових підходів, тоді вважаю саме те. Із свого досвіду, було досить важко почати, тому саме робота у поєднанні із навчанням є перспективним для молодих науківців.
     
  8. gaby

    gaby Member

    Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні?

    Дівчата, а знає хтось точно таке:
    Висновок кафедри про попередній захист чинний рік. Але то рік між попереднім захистом і справжнім захистом, чи рік між попереднім захистом і прийняттям документів в Раду (а справжній захист може бути трошки пізніше)?
     
  9. ksenia

    ksenia Member

    Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні?

    Знаю точно - рік між передзахистом і прийняттям документів у Раду.
     
  10. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні?

    Вчора прийняли новий закон про освіту. Відмінили ступінь кандидата, але є ступінь "доктор філософії". То одне і те ж, тільки назва інша, чи умови здобуття будуть іншими ніж були для кандидатів?
     
  11. Baffy

    Baffy Active Member

    Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні?

    В законі ще є пункт "Суттєво буде посилено антиплагіатні норми і відповідальність за них (обов’язкове оприлюднення наукових робіт)"

    Чесно кажучи, трошки страшнувато, коли забудеш зробити посилання на якесь джерело і хтось до того докопається. Але можна буде (надіюсь) вільно читати чужі дисертації.
     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні?

    для тих хто поступають цього року будуть інші.
     
  13. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні?

    А якщо я запланувала тему дисертації в якості здобувача, а тепер хочу поступати в очну аспірантуру- то на мене які правила розповсюджуються: нові, чи старі? Щось страшнувато...
     
  14. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    З/п точно невелика)) Якщо немаєте забезпеченого чоловіка, чи додаткового підробірку, чи не будете писати студікам роботи, дипломи "не за дякую", то матеріально буде не солодко:girl_yes2:. Робота хороша "для статусу", і для душі, якщо справді любиш цю справу. На дисертацію і захист піде багацько нервів і грошей, це так. Та й робота викладацька через навантаженя і паперову писанину напрягає (не даремно ж там ще є великий і доволі важливий "плюс"- велика відпустка:girl_dance:). А потім захочеться отримати звання доцента - то треба буде писати статі у фахові видання (вони платні переважно, і недешеві), видати методички, та інше, плюс побути до того хоч рік на посаді доцента, а не викладача (треба щоб вам виділили таку посаду на кафедрі), теж не просто це. Ну і на кафедрах люди різні, але то як і в кожному колективі. Багато працює пенсійного віку, і тримаються за місця, молодь теж трохи є, але без дисертації чи звання доцента на кафедрі особливо "не просунетесь") А як маєте таку мету - то доведеться докласти багато зусиль, нервів і коштів.
    --- дописи об"єднано, 30 Серпень 2015 ---
    Повністю погоджуюсь з дівчатами:girl_yes2:
     
    Останнє редагування: 30 Серпень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Захистила дисертацію і недавно прийшли документи )) Ура!!!!

    Тепер я кандидат наук з економіки.

    Дуже рада, що довела справу до кінця. Писала дисертацію, перебуваючи в декреті, тому якщо хтось сумнівається, що це можливо - то скажу, що можливо. Але складно. Важливо щоб допомагали і підтримували родичі. Бо все ж таки - писання це робота творча і вимагає часу та натхнення і якщо немає кому погуляти з дитиною поки вчишся - тоді писати просто нема часу.
    Саме написання в мене зайняло десь 2-2,5 роки. Ще 2 роки - захист з усіма його процедурами (довго бо в моєму інституті закрили раду по моїй спеціальності, і довелось шукати іншу вчену раду).

    Але скажу одне - не шкодую. Купа нових знайомств з хорошими і дуже розумними людьми, розширення кругозору, купа інформації (в мене була цікава і новітня тема), підвищення самооцінки - однозначно )))

    Але чи радила б іншим - не знаю. Все залежить від того де працюєте - якщо в освіті чи науці - тоді однозначно варто, а якщо в іншій галузі - тоді раджу спочатку перейти в сферу освіти чи науки, а тоді братись до дисертації.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  16. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Ухти!! Від усього серця вітаю ))Пам"ятаю, яке то було полегшення і просто нірвана, коли все скінчилось - у Вас то має бути ще яскравіше, бо Ви просто герой (таке добити з малям на руках). :) Молодчинка!
     
  17. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    @Roxie,колего, вітаю! Я теж влітку нарешті забрала диплом з Києва, бо захистилась ще в грудні. То тяжка праця, але зараз таке полегшення :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Vilanda

    Vilanda закохана в гори

    Щиро вітаю вас і дякую за натхнення, бо я лише стою на порозі передзахисту і вже не раз думала: а чи варто було за це братись?...
    Пішла писати далі :windie:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Якщо вже взялись, то варто домучити до кінця, бо шкода часу і зусиль. Успіхів!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. romanchuk

    romanchuk New Member