Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Я нещодавно здавала аналізи на резус-антитіла на Пекарській в Центрі переливання крові, то там в переліку точно був цей аналіз. І, думаю, значно дешевше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт! Я тут знайшла відео розповідають про аналізи під час вагітності, які по протоколу, які добре здати, а які ні. Також про УЗД.
     
  3. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    передаються статевим шляхом, може не проявляти себе ніяк. З тими торч інфекціями, також цікаво, бо я мала вже констакт з токсоплазмозом, я вакцинована від краснухи, герпес 1типу, але всеодно написала здати (TORCH IgG: HSV 1 і 2, TOXO, CMV, RUB) саме IgG, зараз направили на авідентність чи воно активне зараз. Але сказали не обов"язково, якщо я хочу то треба здати особливо якщо в майбтньому, ще планую вагітніти.
    А взагалі аналізів я вже здала дуже багато і то тільки 13/14т. Це те що пропонували і на що відправлялина 12 тижні коли ставла на облік.
    - Тиреотропный гормон (ТТГ)
    - Тироксин свободный (Т4 свободный)
    - (Пренатальний скринінг I триместра: PAPP-A, free β-HCG) (PAPP-A (Протеїн-А плазми, асоційований з вагітністю) ; β-ХГЛ вільний (пренатальна діагностика)) – (можна написати відмову, але лікар все одно сильно наполягає, стверджуючи що це обов’язково)
    - Пакет №5.1 (TORCH IgG: HSV 1 і 2, TOXO, CMV, RUB) (можна написати відмову, але лікар все одно сильно наполягає, стверджуючи що це обов’язково)
    Пакт документів щоб стати на облік:
    - копія паспорту (оригінал);
    - довідка з роботи ( до 28 тижня здати);
    - мазки флори (+);
    - флюорографія чоловіка ( зробив) та група крові/резус ( у нас в паспорті є печатка);
    - амбулаторна карточка/ виписки, якщо були захворювання чи є захворювання;
    - скринінг 1 (вище написла що треба здати, і з ним на узд на 12т);
    - віталімінний комплекс (чи пю чи ні, і що саме);
    - 2 талони до лікаря;
    - УЗД
    - При оформлені на обік пройдено лікарів( окуліст, лор, стоматолог, сімейний лікар, терапевт жін. конс. – всі лікарі провели огляд і приділили час, задали питання та оглянули. )
    - Загальний аналіз крові (поліклініка)
    - Аналіз на цукор (поліклініка)
    - Аналіз крові на HbsAG/ВГ
    - Аналіз крові на коагуорграму
    - Аналіз крові на групу: Rh-фактор
    - Аналіз крові для дослідження на антитіла до ВІЛ методом імуноферментного аналізу
    ( для останніх 4 аналізів потрібно шприц №20, рукавички не стерильні, та 4 пробірки)
    - Аналіз сечі звичайний
    - Аналіз сечі на скриту бактерію (бак посів). Обов’язкова добра підготовка і стерильна баночка.
    - Аналіз калу на яйце глисти
    - !Аналіз RW реакція Васермана (Сифіліс), ( в приватній лабораторії в державній не має реагентів)-
    - !Аналіз для мене окремо не для всіх (авідність anti-Toxo-IgG (Toxoplasma gondii, авідність антитіл IgG) , anti-CMV-IgG(Цитомегаловірус (CMV), авідність антитіл IgG))
    - ЕКГ ( робила в поліклініці)

    Лікар саказала що 90% аналізв я вже здала(, але коли сиділа в черзі здавати кров то дівчата посміялися))), сказали що це тільки початок))))..... я з першої вагітності памятаю здавла, але в основному в поліклінці раз на 3 тижні загальні аналізи ( торчі тоді були безкоштовні на Короленка), з усього платила мабуть за УЗД і скринінги ( але я тоді була дуже злякана бо лежала на підтримці).
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я за 4 вагітності менше аналізів здала, ніж цей список.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    то я розписала все, що мені давали ( там 4 аналіза йши в одну пробірку), я їх здала всіх за 3 раходи по мірі подачі направлення. А ви йшли з 12т на облік? Більшу половину здала в один день і всіх лікарів та медогляд пройшла за 3 години (це з аналізами). Я б і на RW здала в той день, бо ітак нічого не їла, але з собою гроші не взяла, а він платний. У мене на роботі, ще є 2 вагітні дівчини то в них те саме, але розписано до 20т.
     
  6. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Дівчата, де можна в районі Грінченка чи центру, здати аналіз на бакпосів сечі? І чи обов'язковий він? Рекомендувала лікар з ПБ. (зараз початок 36тижня)

    Надіслано від мого m2, використовуючи Tapatalk
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Поліклініка на Мазепи, синево, медіс, ескулаб - вони всі разом.

    Чи там вже загородили будовою? Тоді поліклініка.
    --- дописи об"єднано, 8 Квітень 2019 ---
    Ні не обов‘язковий.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А аналіз RW крові (реакція Вассермана) обов‘язковий?
    Посилає мене з ЖК лікар здати цей аналіз, в поліклініці реактивів нема, тільки в приватних. Ціна +/- 200 грн.
    Не хочу зайве витрачати, якби було безкоштовно, то без питань здала б. Тим більше, що в жовтні його здавала і реакція від‘ємна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    В мене була та сама історія, посилали в приватну, бо нема в реактивів. Ну а я не спішила робити. Вчора була на прийомі в лікарки, то вона сказала, що з наступного понеділка вже мають бути у всіх державних ЖК, так що не спішіть :)
    Мене от цікавить той глюкозотолерантний тест - я його спокійненько не здавала за 2 й 3 разом, а зараз вони мене ну жуе просять здати його, бо він є обов"язковий. Я спитала, яким наказом МОЗУ вони користуються - сказали, що 417, від 15.07.2011, я то погуглила- там дійсно є в переліку. Я навіть сфоткала собі ту сторінку з наказу (вони його мали в кабінеті).
    Ну й посилають на аналіз на гепатит, в приватну. Підозрюю, що він також з необов"язкових, здавати не хочу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Мені теж приурочено до 30 тижня призначили купа аналізів, але всі безплатні. Та ж реакція Вассермана, теж другий раз. Де могла вагітна жінка підчепити венеричну хворобу під час вагітності, це питання друге :girl_crazy:
    На вірусні гепатити теж здаю в державній лабораторії. Ще повторно кров на гемоглобін, бо був 108, п'ю залізо.
    Гормони щитовидки контролюю сама, бо почала пити вітаміни з йодом, боюсь, щоб ТТГ не поліз вгору, але поки що все в нормі.
    А взагалі-то чекаю на третє УЗД :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я не здавала, навіть нічого за нього не говорили мені, напишіть відмову.
    До речі, цей аналіз не такий безобідний, глюкоза через плаценту потрапляє і дитині
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А що там робити на 12 тижні?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    а мені лікарка каже, що на вірусні гепатити також нема реактивів, вже більше 2 років. То получається, що в Калуші є, а у Львові нема :girl_devil::girl_emo:.
    Дівчата, хто здавав у Львові гепатити в державній недавно?
     
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я стала на облік в три тижні :girl_crazy: Але то перша вагітність і я дуже перестрашена :)
     
  15. fillette

    fillette Well-Known Member

    На якому терміні вам його призначили? Я здавала першу вагітність, то мені було дуже погано тих 2 години після глюкози чекати і взагалі цілий день тошнило. Планую відмовитися, але поки що не згадували.
     
  16. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    На мою думку то ставати на облік потрібно. У кожного свій досвід і різні проблеми. При викиднях і проблемних вагітностях то не думаю, що жінка може сидіти спокійно вдома. Якщо б я не зверталася до лікарів то не думаю, що в мене донечка була б. І є аналізи платні від яких можна написати відмову, а загальні здати то чесно мені самій б хотілося знати чи все гараз зімною, бо є речі які можна підкорегувати і допомогти жінці успішно виносити здорову дитину. На мою думку це відповідальність, добре, що є жінки, які не переживають і на облік не стають до 30 а то і до родів, я стала бо мені для мого спокою було важливо це. Якщо б не було чого робити там в 12 тижнів то такого б не придумали) Я не закликаю ставати чи не ставати на облік, а просто поділилася досвідом здачі аналізів з терміну 12т.
     
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    зараз, 26 тижнів, в тому наказі 417 пише, що цей тест назначають в проміжку 24-28 тижнів. Ну й плюс я зразу при заповненні всіх документів, як ставала на облік, вказувала, що не бажаю його здавати.
    А на гепатит Ви здавали в державній, чи приватній?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Взагалі Сірзи пишуть, що він і не дуже показовий, оскільки таку дозу глюкози ніхто в житті не вживає. Я, як не дуже любитель цукрованого, ледве то випила :bad:
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Хай не свистить я за останні 2 з половиною роки народила двох дітей. Були реактиви.
    --- дописи об"єднано, 11 Квітень 2019 ---
    Ви справді вірите, що не придумали б?

    90% з того що виявлять (якщо виявлять) ніяк не лікується. Торчі, вади бла-бла. Те на що можна вплинути, лікується способом життя в основному. І так, є відсоток жінок дуже малий, яким потрібен нагляд і аналізи. І це жінки з обтяженим анамнезом, про який вони самі давно знають. А так на загнала ходити, то тратити гроші і нерви.

    Вагітність - не хвороба. І не патологічний стан.
    --- дописи об"єднано, 11 Квітень 2019 ---
    Нащо пили раз непоказовий?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Та бо в мене така дика спрага, що я вже боялась, раптом дійсно щось з цукром :scratch_one-s_head:Але ні, просто я так п'ю, як верблюд :)))