Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Комірцевий видно на будь-якому.
    Висока якість зображення має свою ціну.
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    За що купив, за те продав.
    Мабуть точність вимірювання товщини отієї штуки на шиї має значення.
    Ага, має ціну. 150 € (
    До речі, питала в подружки, в якої дитина має вроджену ваду, то їй робили цей тест на звичайному апараті (лікар з Одеси, зажав поділитися заробітком і не послав на спеціальний апарат). Так от в дитини нічого не виявили на тому скринінгу. Схоже якраз той варіант, коли роздільна здатність має значення.
     
  3. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @Almariel, а, може, кваліфікація лікаря має значення? Всі здатні помилятися. І професіоналізм не у всіх однаковий.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    це теж не виключено.
    Але ж є різниця: чи розглядати бактерії у мікроскоп чи лупою. І професіоналізм тут не дуже допоможе.
     
  5. NazarovaN

    NazarovaN Member

    Роз'ясніть, пліз. Призначили біохімічний потрійний тест (кров) + узд. Це є скринінг 2 триместру? Тест треба здати на 17 тижні, а узд - в той же тиждень? А потім треба узд ще на 20 тижні робити?
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Щось дивне Вам призначили. УЗД на 17-му тижні без особливих зауважень щодо протікання вагітності вважаю непотрібним. Усі основні параметри і показники буде видно на 20 тижні.
    А цей біохімічний потрійний тест в конкретну приватну лабораторію скерували робити?
    Аж самій цікаво що то таке :)
     
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Та то скринінг, просто в нас лікарі плутаються - одні призначають і УЗД в той же день, одні десь близько до аналізу, а іншим достатньо просто скерувати на аналіз в лабораторію;), а УЗД по своєму графіку.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка як здавати аналіз на толерантність до глюкози, бо я хотіла здати глікований гемоглобін, але прочитала, що це два різних аналізи і теперне знаю скільки я маю випити тої глюкози.
     
  9. oljatko

    oljatko Active Member

    всім привіт. підкажіть будь ласка. після другої завмерлої вагітності, направили на купу аналізі, наступного тижня маю здати на токсоплазму, цитомегаловірус, антифосфоліпідний синдром, вовчаковий, коагулограму. Так от, як правильно їх здавати, що можна їсти день два перед тим, що не можна, бо в неті щось не можу знайти точної відповіді, а читала що від цього залежить точність результату. буду дуже вдячна!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    З того, що я дотримувалася, то не наїдалася на ніч, а день перед тим старалася не їсти жирної їжі.
    Вовчаковий раджу здавати у Красівської, бо в мене приватній лабораторії його не виявили, а таки є (показало у Красівської). Саме вовчаковий розцінюю як причину двох завмерлих. Торчі само собою теж поздавайте.
     
  11. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Хто здавав на щитовидку пакет 3. Варто під час вагітності здавати? Його в купі з УЗД треба робити?
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    @Virchuk, якщо мали зауваження до вагітності-так, а так і узд достатньо
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    здавала. Разом з УЗД. Не можу сказати, що треба, але мені треба було заспокоїтись, що все ОК
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    минулого разу не робила їх, хоч відправляли, а цей раз задумалась. Нарікань немає, але хочу знати стан свого здоров'я. То певно зроблю.
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Комплексні обстеження в період вагітності показують стан здоров'я на цю конкретну хвилину. Тому воно таке - не дуже інформативне. Після вагітності 80% станів знімає як рукою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Скажіть мені за тест на глюкозу
    Не хочу здавати!

    Можна ж не здавати його?
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    можна будь-що не здавати.
    Пишіть відмову
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    А що такого "страшного" в тесті на толерантність до глюкози, що всі так його бояться і не хочуть?
    Моя мама чай солодший п'є, аніж та моя глюкоза була)
     
  19. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    А він платний цей аналіз у державній клініці? Бо у приватних лабораторіях він досить дорогий.
     
  20. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    щодо мене, то
    - не маю часу та бажання сидіти 2 години в поліклініці під час здачі аналізів
    - не маю бажання, щоб мене двічі кололи, щоб взяти кров
    - з початку вагітності мене нудить від солодкого - практично не вживаю його
     
    • Подобається Подобається x 2