Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Мене направляли до генетика( я була в гельнер). То вона перерахувала стільки факторів,що можуть вплинути на результат: токсикоз, з'їджена на передодні жирна їжа, загроза, і купа іншого... і що сама довіряє більше результатам узі. з цього зробила висновок що аналіз малоінформативний
    --- дописи об"єднано, 6 Лютий 2017 ---
    Нашо стільки чекати? В будь-якій приватній лабораторії за день роблять. Вже тоді коли матимете результати можете звернутись до толкового ендокринолога і він назначить правильне дозування ,якщо буде потреба
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    я би перездала в найкоротші терміни, і пішла б до грамотного ендокринолога, якщо все ж не в нормі (наприклад, до Гельнер)
    Ну і зараз бачу досить поширений аутоімунний тиреоїдит - ви знаєте, що не із цим пов'язана гіпофункція? Тобто, чи здавали ви ще і інші показники, крім ТТГ? Бо якщо це АТ, то йод приймати не можна. Взагалі, щиро раджу з власного досвіду з питаннями ендокринології під час вагітності розбиратись не з "першим-ліпшим".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    До речі, теж важливо чи здавали ви т3 і т4. Бо як ттг не в нормі, а т3 і т4 добрі то катастрофи немає. Я доречі теж при проблемах з щитовидкою при вагітності консультувалась в гельнер і в сандурської соломії з ендокренологічного диспансеру
     
  4. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    В направлені було сказано ТТГ і все, лікар потім казала, що перездавати в Сінево треба по пункту 3,1. Була вчора в гінеколога, теж не тривожилась, але йодомарин-200 пити сказала.
    Чесно кажучи, раніше зі щитовидкою проблем не мала і ніколи не обстежувала, навіть при першій вагітності.
     
  5. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    В мене були трохи інші проблеми з щитовидкою в першій половині вагітності( гіперфункція). Гінеколог особливого нічого не сказала, йодомарин збільшила( до слова в моєму випадку він був протипоказаний), поліклінічний ендокринолог взагалі сказала що все в нормі( хоча аналізи і узд говорили інше) тому б не радила надіятись на лікарів з поліклініки. Перездайте гормони щитовидки( ттг,т3 і т4) . Вони так і йдуть одним пакетом в приватній лабораторії. І тоді до нормального ендокринолога
     
  6. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А може хтось підкаже, де саме на Некрасова ота лабораторія, де теж можна здати гормони? Бо я щось таке пам'ятаю писали дівчата, але точно не пригадаю.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Некрасова, 4, введіть собі в пошук з картою "лабораторія радіоізотопної діагностики"
     
  8. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Дякую. Погуглила, але щось там телефон неправильний знайшла((

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  9. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Перездала аналіз через 2 тижні в Сінево, ТТГ майже норма 3,28. Лікарка сказала пити далі Йодомарин, але гормони не потрібні. Пероксидаза щитоподібної залози, антитіла (ATПO) - 10,47, при нормі до 34. Тироксин вільний (Т4) 0,991, при нормі 0,93-1,7.
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Маю питання відносно другого скринінгу. З першим було не все добре. Мені ніхто не наголосив, що треба робити все в один день, тому УЗД та аналіз крові були не в один день, ще й з термінами я трохи наплутала. Та і дієти та спокою не дотримувалась. Тому й отримала не дуже результат. Послали на другий скринінг. Я собі подумала, і вирішила таки його не робити, не бачу я потреби. Та вчора була в лікаря, в якої планую народжувати. Вона мене переконувала, що мушу зробити, бо для лікаря, що приймає пологи це важлива інформація. Але ситуація наступна: аналіз крові сказали здати у 17 тижнів, а УЗД буде у 20 тижнів. Призначала дати Прокопчук, вона і розтлумачувала аналізи першого скринінгу. Вона ж не могла помилитись у 3 тижні? Значить, що так можна? Перепитала у лікарки з роддому - теж підтвердила, що можна. Але в неті читаю, що краще відразу після УЗД. Короче, знову маю над чим думати...
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    мені при ТТГ 3,12 призначили еутирокс. При першій вагітності ендокринолон в третьому триместрі, бо лікар мій раніше казав, що більш менш, вітамінів з йодом вистачить. Але ендокринолог сказала, що вагітним має бути не більше 2 і що це важливо для розвитку мозку дитини. Цього разу мені вже лікар мій призначив еутирокс 25. Я багато читала про той ТТГ ще тоді, трохи переживала, бо всюди пишуть, що треба таки його збивати навіть при 3.
     
  12. Siania

    Siania Love Life

    Цікаво, на що впливає результат при пологаг.
    Моя дільнича сказала здати ІІ скринінг, хоча б альфа-фетопротеїн. Я не дуже розумію що воно таке і що дають лікарям ці результати. Вирішила забити на ті платні аналізи, їх є стіііільки, таке враження що хочуть перевірити на всеможливі скриті захворювання.
    Єдине що планую зробити, це узд щитовидки.
     
  13. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    @Vittoriya А інші показники які? При першій вагітності я ТТГ і не здавала і ніхто про то не заїкався, так що я навіть і думати не хочу, яким був ТТГ тоді. Тепер призначили тільки Йодомарин для корекції.
    --- дописи об"єднано, 12 Квітень 2017 ---
    Здайте ще на гормони, оте ТТГ і зробіть УЗД, лишніми не будуть. На скринінги я забила...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Samhayne на інші мені не направляли. колись я сама здавала, то були ок, бо в мене ТТГ завжди десь в районі 3, ну але вагітним норма інша, тому таке. 5 це вже як на мене дуже багато , я би вважала з тим, еутирокс то не є шось страшне. Я його пила до пологів
     
  15. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Якщо ти хочеш перевірити щитовидну залозу то варто зробити і узд і гормони( ТТГ, Т3, Т4 та АТПО). УЗД показує структуру залози, а рівень гормонів - функцію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Пояснила це тим, що лікар має бути готовим до того, що можуть бути якісь ускладнення. Просто в мене вік вже не дуже молодий, аналізи ій моі теж не дуже сподобались. Ось і хоче ще одних для підтвердження чи спростування.
     
  17. jMoondance

    jMoondance Member

    Дівчата, підкажіть чи є сенс робити аналізи на TORCH іфекції на 20тому тижні вагітності? Дякую
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    На мою думку в ТОRCH є сенс хіба до вагітності. Під час вагітності вони вже нічого не змінять.
     
  19. phobika

    phobika Well-Known Member

    Я думаю, що є потреба робити, якщо ви в чомусь невпевнені і маючи вже результати зможете їх якось практично використати.
    Я боялась таксоплазмозу, бо бачила прикрий випадок в близькому оточенні. Тому коли взнала за допомогою аналізу, що я не хворіла і імунітету в мене нема, то таки уникала спілкування з котами.
    А наприклад краснухою я хворіла, то вже ця частина аналізу мене мало цікавила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Не знаю, чи сюди......

    Можливо хтось підкаже, чи можна здати аналізи на torch в державній поліклініці