Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Kukoc

    Kukoc ljutij

    Дякую, та і напишу. Лишньої тисячі немаю а як зось знайдуть - то лікуванню під час в не належить :)

    Отправлено с моего Lenovo A3000-H через Tapatalk
     
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Я ніяких Торчів не здавала ні до ні під час вагітності і лікарка моя казала що то не є обов'язково. А деякі знайомі все це здавали, і здавали скринінг якийсь, то моя лікакрка теж казала що "то зайве". А взашалі що дасть здавання на Торчі? Фактично нічого, ну якщо виявиться що ви носій чогось то просто порадять "бути обережнішими до себе і мати це на увазі". На вагітність Торчі якось особливо не впливаюиь. Якби то було реально потрібно то всіх би обов'язково на то направляли. Ще й ціни не малі такі. Або є категорії людей яким показано детальніше на все обстежитись.
     
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    То не є обов'язково, і, звісно без цих аналізів родяться здорові діти) То всього лише невеличка імовірність ризику і лише в деяких моментах - можливість його уникнути: ТОРЧ-інфекції впливають на вагітність, якщо організм з ними в цей період вперше стикається, тобто аналіз до - щоб переконатися, чи зараз немає активної стадії захворювання. Якщо ж імунітету немає, деякі жінки приймають рішення зробити щеплення до вагітності, від краснухи, або, принаймні вже знають в яких моментах більше берегтись. Ну і якщо знаєш, що імунітет є, то вже не панікуєш, бо в когось вдома виліз герпес, чи в дитини краснуха - а скільки жінок про це даремно хвилюються.

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Дівчата прошу поради. Стала на облік на 26 тижні.
    Моя дільнича лікар шантажує мене лікарняним листком і обіцяє його видати ЛИШЕ за виконання її умов:
    - тест гліколізований гемоглобін (виписала мені направлення зі своїм прізвищем у приватну лабораторію, бо "там не треба пити тої глюкози"), на моє прохання написати відмову, відповідає, що це неможливо...;
    - чергове узд на 30 тижні (ми собі планували на 34);
    - повний медогляд.
    Чи може вона справді відтягувати із листком непрацездатності? Чи допоможе візит до гол. лікаря виправити ситуацію?
     
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Не може. Обов'язковими є віл/гепатит, зак, зас ніби, решта - на ваш розсуд. Я, особисто, ніяких платних аналізів не здавала, а ті, на які давали направлення просто ігнорувала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    для видачі листка непрацездатності, обов'язковим є тільки факт вагітності. Бо саме про це в ньому і йдеться. Аналізи, то інша парафія.
    Можна піти до керівництва і піднімати хай.

    @podolyanochka
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Olenaroman

    Olenaroman New Member

    Мій лікар направила на скинінг в 12т.,потім на узд на 14т.Зараз у мене 16т і знову написала направлення на скринінг після чого вона мені казала знову йти на узд.Питання в тому чи потрібно так часто робити той скринінг і чи потрібно взагалі якщо він 50/50 показує чи це для %в свою кишеню від приватних лабораторій? ,і якщо я тільки була на узд і плід добре розвивається,єдина проблема що частково перекриває вічко(але кажуть що ще підніметься ) для чого так часто робити узд? ...планувала йти вже після 20т.
     
  8. LittleGirl

    LittleGirl Active Member

    Я була на 1му скринінгу + узд десь на тижні 11-12. Потім лікар мене відправила знову на другий скринінг + узд на 17-18 тижні. Другий скринінг починають робити з 16 тижня, тому все ок :) Ці скринінги показують тільки приблизно чи є у малятка якісь синдроми. Я знаю, що від них можна відмовлятись, але я їх здавала. Лікар каже що треба - ну ок, треба так треба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    У мене теж така розумна Г. я писала відмови на: глюкозу, 2 скринінга, огляд на кріслі, аналіз на цукор у приваній лабі (потім вона всетаки виписала на безк аналіз у кабінет ендокринолога)
    на елементарне питання, що показує тест на глюкозу - вона не могла ніц пояснити. зато направлення в приватну лабу встигла виписати.
    єдине що направили у санстанцію на бакпосів сечі та стафілокок з носа. то обовязково?
    бо бакпосів я здала. тіко прийшла до неї - а вона каже, ой, я забула. ще стафілокок з носа вам треба було. гррррррррр)))))

    повний медогляд, то певно ті лікарі, які в обмінці? я проходила всіх, що в обмінці є, коли ставала на облік. про узд вона мені нічого не казала ще. але як була на минулому узд, уздист казав прийти на 29-30 т, щоб перевірити серцебиття, кровоплин у судинах та стан плаценти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    тест на глюкозу показує чи є у Вас схильність до діабету вагітної. Мене теж на нього відправили, здам - не шкода, бо я повненька, а це вже є група ризику.
    А от чи варто здавати тест на вади, оте PRISCO, я сумніваюсь, чи може моя кров показати, які вади можуть бути чи не бути у малюка? Чи тільки те, що я потенційно носій якихось вад... В родині ніяких відхилень немає, ні в кого.
     
  11. phobika

    phobika Well-Known Member

    Ці скринінги PRISCA насправді показують статистичну можливість народження дитини з вадами. Ось тут гарно пояснено, як на мене.
    Я робила скринінги, бо вони і так входили в оплачений пакет спостереження за вагітністю. В іншому випадку би писала відмову.

    А цей, як на мене, треба здавати однозначно всім. Обмін речовин при вагітності може помінятися в дуже непередбачувану сторону, тому краще знати, що з тобою діється і при потребі його контролювати. В мене в пакеті передбачений аналіз на глікований гемоглобін. Може хтось підкине статтю, де почитати переваги та недоліки такого аналізу в порівнянні з аналізом толерантності до глюкози?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Natalijas

    Natalijas New Member

    Нещодавно виникла потреба в перездачі дуже важливого для мене аналізу(1 скринінг при вагітності) і результат мені потрібен був у як найкоротші терміни, тому коли я звернулась у центр і мені сказали що результат буде до кінця дня я дуже зраділа. При записі я ще раз перепитала про те коли буде результат, а потім Й у лаборантки яка мені брала аналізи ТА отримала таку ж відповідь як і перший раз. Ввечері передзвонила до них запитати чому результат ще не надісланий, мені відповіли, що я неправильно зрозуміла, що мені такого ніхто не говорив і взагалі цей результат буде через 3-4 дні і т. і. У мене був просто шок!!! Я почала вимагати щоб вони звернулись до головного лабораторії та запитали чому так і чи можливо що результат буде швидше. Після довгої розмови мені сказали що взагалі результат буде через 5 днів! Після чого я сказала що мені вже нічого від них не потрібно лише повернути мої кошти, на що вони погодились. Наступного дня я здала аналізи в іншій лабораторії, а в вечері мені подзвонили з Параскевії і сказали що готові мої результати!!!! Висновок: некваліфікований персонал, хами, брехуни й взагалі те що Ви заплатили не малі гроші (аналізи там як мінімум на 30% дорожчі ніж в інших приватних!!!) це ще не означає що буде надана якісна і кваліфікована допомога. PS в іншій лабораторії результат отримала на протязі 1 дня!!!
     
  13. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    В свій час @Vittoria гарно пояснювала між ними різницю.
    Я хіба запам'ятала, що різниця суттєва, без глюкози то зовсім інший аналіз і хто писав аби розпитати при потребі
     
  14. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Дівчатка,на 12 тижні вагітності здала аналіз на вади, результат невтішний. Скажіть у когось був"В-ХГЧ вільний" - 20.92мМО/мл при нормі 34.5 ? Усі решта показники у нормі.
     
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @lesja.f в мене на цьому терміні цей показник був вдвічі менший за норму, але МОМ при цьому був по нижній межі. Лікар сказала, що все норм. Не переживайте)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Знаєте, тут вже багато говорилося про ці аналізи. Вони може і потрібні, але так як його в нас роблять по конвеєру і не дотримуються правил і вимог, короче роблять аби було. Для цього аналізу велике значення мають: вік, вага, термін вагітності, харчування+індивідуальні хронічні хвороби і ще багато всього. Зробіть УЗД, заспокійтеся, не накручуйте себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В мене теж той перший скриніг був поза межами. Але в мене з термінами було неспівпадіння тому я на нього уваги не звертала (хоч там ще була висока ймовірність патології). На Узд було все добре та і зрештою з дитиною теж все добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Дякую Вам дівчатка за підтримку, заспокоїлась. У пятницю маю йти до лікаря , побачу що вона скаже.
     
  19. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Заспокойте мене
    в 17 т. здала в звичайній поліклініці ТТГ (гормон щитовидки), робили його аж два тижні. Сьогодні отримала результат 5,5, при нормі для вагітних він має бути менше 3. Не дуже лікарка заспокоїла, але сказала, що могли і в лабораторії нарукожопити, бо кров зберігалась 2 тижні.
    Поки прописала Йодомарин 200 і контроль через 10 днів але в Сінево.
     
  20. phobika

    phobika Well-Known Member

    Мені при показнику 3,67 гінеколог ДУУУЖЕ рекомендувала починати прийом Еутироксу для зменшення ТТГ. Хоча ендокринолог не була така радикальна і казала приймати лише Йодомарин. Але гінеколог таки настояла на свому і я "здалася". На повторних консультаціях ендокринолог казала, що показники для вагітних дійсно мають бути до 3, що вона хотіла за мною поспостерігати, і прийом Еутироксу в найменшій дозі (0,25) в принципі виправданий. Після 2 місяців від початку прийому ліків ТТГ у мене 1,43. Не знаю чи зв'язано це з нормалізацією гормону, але я себе почуваю краще, чим до вагітності - пропали млявість і сонність (а це ознаки неправильної роботи щитоподібної залози).
    Я би радила вам дійсно перездати аналіз через 10 днів в приватній лабораторії. Судячи з того, як поводився мій ендокринолог, то дуже спішити з прийомом ліків не треба, але і боятись їх теж не варто, якщо звичайно є підстави.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1