Алкоголізм

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 11 Червень 2009.

  1. Adeo

    Adeo Active Member

    А ви з чоловіком християни? До церкви ходите/молитеся?
    Думаю, варто говорити, багато і довго, пояснювати. Кажете, любить дітей. Так от, донесіть до нього, що дітям потрібний здоровий, тверезий батько, який подасть гарний приклад.
    Може організм не сприймає алкоголю?
    Хм...Може спробуйте почати з чогось дуже лайтового. Скажімо, піти на якісь курси, потім підпрацьовувати десь декілька годин на день. Будете і заняття мати, розвиватися, ну і він дуже переживати не буде.
     
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    не треба брехати. Якщо хочете їм сказати - кажіть, якщо справжні подруги - підтримають, розрадять. Звичайно вони не зобов'язані вирішувати вашу ситуацію, але послухати і зрозуміти мають. І ви виговоритесь. Бо навіщо ж тоді подруги...
    з того, що мала можливість спостерігати серед родин своїх подруг і родичів...Не перестане пити, поки не зрозуміє, що може втратити те що має, те, що йому дороге. А судячи з вашого допису, ваш чоловік у "повному шоколаді". Робота є, гроші заробляє, ви постійно вдома його чекаєте, самі ж пишете
    в нього все добре, його все влаштовує. Тому в таких обставинах нічого змінювати не хочеться. А кому захочеться? Та нікому...
    Вам що ще немає 18, що ви "проситесь"? Хочете працювати - ідіть і працюйте))) Життя таке перемінливе, невідомо як складеться все, а ви втратите роки професійного досвіду, бо вас "чоловік не пускає." І йому теж не завадить побачити, що ви активна соціально, а не лиш вдома. Може знайдете собі дружній колектив, нові знайомства, цікава робота і досвід, з дому будете виходити гарна і сповнена надій. Нехай чоловік побачить, що у вас є життя поза його інтересами, може тоді якось зрозуміє, що є шанс, що його спосіб життя "не впишеться" у ваш спосіб. Може зробить правильні висновки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. AnastasiaKit

    AnastasiaKit New Member

    Що саме говорити людині? і як можна достукатись до нього коли він не бачить у своїй поведінці нічого поганого. Чи є тут хтось хто поборов цю залежність і живуть щасливо разом? Розвестись якось я ще не можу наважитись адже я виходила за нього заміж я люблю його і він міг би бути хорошим чоловіком і чудовим батьком якби не один і дуже великий недолік це пристрасть до алкоголю.
    Так я не сказала організм не сприймає. П'є не так і багато (якщо говорити про об'єм) та всеж результат
    Дякую вам за пораду я все шукала роботу та почну мабуть таки з курсів(кулінарія чи шиття)
    Дякую що не осуджуєте і не критикуєте .
     
  4. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    @AnastasiaKit , співчуваю.

    Мої поради:
    1. Шукайте причину, чому ви серед маси нормальних чоловіків обрали схильного до залежності (перегляньте дитинство).
    2. Йдіть працювати і тим самим забезпечте свою незалежність від людини, яка, на мою думку, знаходиться на першій стадії алкоголізму. Це важливо.
    3. Перестаньте вговорювати, пояснювати, наводити приклади. Не вважайте свого чоловіка дебілом, який цього всього не знає. Знає, просто вважає себе мудрішим за всіх - його типу пронесе.
    4. Не народжуйте з ним дітей. Не прирікайте їх на муки з батьком-алкоголіком. Бо дитинство мучитимуться і в дорослому віці з імовірністю 90% в пару оберуть собі людину з залежністю, тирана, інфантила і т.д.
    5. Порада, яку ви проігноруєте наразі(((( Бо він ще не допився, а ви не намучились. Розводьтеся. Колишніх алкоголіків не буває. Пити покидають одиниці, але і у них НАЗАВЖДИ залишиться алкогольне мислення. Вони перестають бути "золотими чоловіками" - нема почуття вини за п"янку, нема що замолювати. Але вони залишаються егоїстами - ти прибереш, помиєш, п"яте-десяте і все для мене-коханого.

    Вам лише здається, що життя довге - а оглянешся і за плечима 10-15-20 років чужого алкоголізму. І ви не жили, а існували, у вас купа психосоматичних хвороб і тік від слова алкоголь. Воно вам треба?
     
    Останнє редагування: 29 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 12
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 7
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    @AnastasiaKit, я пробіглася по цій темі і знайшла для вашого ознайомлення свої дописи. Буде трохи лонгрід, але не полінуйтеся і прочитайте їх усі - в них я виклала свій досвід життя з дядьком-алкоголіком.






    5 років тому батьки розміняли квартиру на 2-кімнатну і 1-кімнатну, в яку поселили дядька, бо через постійні п"янки і скандали протягом 18 років, що він у них жив, були вкрай виснажені морально. Проте мама постійно його відвідувала, приносила їжу, контролювала, допомагала, лікувала, виводила з запоїв, позичаючи гроші, де тільки можна було. Дядько звинувачував усіх, що відселенням в окреме помешкання його покинули самого, відкинули. Про причини "відкинення", звісно ж, ні гу-гу. Минулого року він помер у 54 роки. Допився. Не допомогло нічого.

    Також почитайте в цій темі дописи форумлянок Lasti та Orman - дуже корисно і життєво.
    А моя порада така: біжи, Лола, біжи (с)
    Тобто втікайте від такого чоловіка далі, ніж бачите, і чимшвидше.
     
    Останнє редагування: 30 Липень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Lasti, а причини алкоголізму теж психологічні?
    А як відпрацювати цю причину? Це можна робити тільки з психотерапевтом?
     
  7. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Так, причини алкоголізму саме психологічні
    Психотерапевт - це оптимальний варіант. Але, на жаль, в нас ще так мало спеціалістів саме з того профілю. І вони дорогі, зараза((((
    Сім"я - першопричина - завжди дисфункціональна.
    На вскидку:
    Мама - тиран, контролер, маніпулятор.
    Тато - інфантильний безхребетник, тиран і т.д.
    Хтось в сім"ї алкоголік.
    Емоційна закритість і холодність.
    Вседозволеність і попустительство.
    Або навпаки - абсолютний контроль.
    Не вчать дитину відповідальності за вчинки.
    Або дитина у всьому винна.
    Не можна виявляти почуттів.
    Не можна говорити "ні".

    Як наслідки - дитина виростає з певними психологічними проблемами, які під дією алкоголю чи інших препараів, що змінюють світосприйняття, просто нівелюються і людина розправлює крила і вже ніби не так страшно жити. Сюди ж ігроманія, фанатизм віруючих, сексоголізм. Тотбо бажання самоствардитися власне - ось, я можу!!!
    Інша сторона медалі - свівузалежненість. Теж залежність - але від емоціного стану інших людей, від одобрення оточуючих. Також жертовність - вічна жертва.

    Все це - втікання від реальності життя, небажання сприймати світ таким, як він є насправді.

    Важко в двох словах... Мелоді Бітті варто почитати - там багато інфи для роздумів.
     
    Останнє редагування: 30 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 2
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    @AnastasiaKit
    Страшна у вас ситуація. А ваші батьки далеко? Я так розумію ви фінансово залежите від чоловіка? Бо виглядає , що вам треба категорично ставити питання Я або алкоголь і не йти на компроміси. Ні з ним, ні з собою. Знадобиться підтримка чиясь однозначно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Самій з цього кола я не знаю чи можна вирватись.
     
  10. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Самій не можна. Книжки, групи підтримки Ал-Анон, церква (чула, що в церкві Михайла є який священник, ніби Вороновський прізвище), сайт Нотдрінк - і вже не сама, і вже крок за кроком геть з того пекла. Головне не зупинятися.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @AnastasiaKit дуже Вам співчуваю. Але Ви не приречені, у Вас може бути шанс на нормальну родину.Алкоголізм то біда для родини, для дітей для жінки? І не факт, що у майбутньому не полізе битися, чи то вас чи то дітей.Уявіть собі як на то все будуть дивитися діти. Які почуття будуть в їх душах? І яка доля їх чекає з таким батьком? А яка доля чекає Вас?....Бо пропити можна все на світі....Ви не зобов'язані його рятувати. Він дорослий , нехай врятує себе сам...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А як, розрізнити? Кожен день випивається, але в загальному, ні нащо не впливає. Тобто все в порядку і здійснюються всі побажання, дружина, діти, батьки не обділені увагою і т.д. Тобто весела, адекватна людина, яка реально не робить нічого поганого, але випивша. І всі знають, що присутній алкоголь. Як розцінювати таку ситуацію?
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Козенятко в багатьох культурах є нормою щоденне вживання алкоголю. В Гуглі навіть є денні норми по горілці, вині і т.д
    Мені здається, що алкоголь не має змінювати поведінку і при потребі людина може без проблем тривалий час не вживати спиртного. Тоді це швидше ритуал ніж залежність.
    Мій дід щодня за обідом випивав стаканчик горілки і при тому дуже пишався, що жодного разу в житті не був п'яний . Мій знайомий щовечора під час вечірньої прогулянки з собакою випиває дві банки пива, хорошого, улюбленого . Не п'яніє, смакує
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ото власне, я і хотіла почути. Бо думки розбігаються, і дехто каже, що кожен день-алкоголізм. Хоча, я завжди кажу, що головне міра.
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Кожен день -це не знаю як по українськи, а по російськи "бытовое пьянство", яке в більшості випадків переростає в алкоголізм.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Але, бачите, залежно , як його, сприймають. А сприймають всі по-різному, в тому і суть.
     
  17. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Запропонуйте тій людині не вживати місяць і подивіться, чи і на тверезо буде весела, адекватна людина, яка реально не робить нічого поганого. Чи почнеться ломка (алкоголь теж нарокотик, ага), нерви, стреси.
    А себе запитайте - а чому я не вживаю кожен день і не маю в тому потреби?
    Алкоголіки - залежні люди - бувають запойними і щоденними. Оті щоденні можуть все життя ходити в рівному режимі вживання, але вічно в стані зміненої свідомості, тобто несправжні. А можуть перейти в табір запійних алкоголіків.
    Регулярне вживання алкоголю приводить до алкоголізму. Щоденне і поготів. Виключень нема ні для кого.
    Хоча з іншого боку, якщо п"янка нікому не заважає - то чому б і ні?
    --- дописи об"єднано, 31 Липень 2017 ---
    Сприймають по-різному, бо одному бридко жити з людиною, від якої вічно перегарчиком несе... а іншому нормально, бо з того всього є свої бонуси... бонуси є однозначно, хай навіть на рівні підсвідомості.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Оттаким воно і виходить, хоча це також можна назвати алкоголізмом, культурним. Ну, то так поки, це не створює проблем.
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    Тобто якщо я собі щодня під вечір посиджу пів годинки з стаканчиком в якому грам 40 віскі з льодом то я побутова п'яничка?:girl_crazy:
    Без претензій, цікаво як люди сприймають таку звичку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном