Алкоголізм

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 11 Червень 2009.

  1. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Перечитайте темку

    Отправлено с моего OZZY через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. ksjy

    ksjy Well-Known Member

    Нічим Ви їй не допоможете. Вона має дійти до цього сама. Кожен алкоголік відчуває дно, дехто відштовхується, а дехто тоне.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    На це боляче дивитись.Так як це моя хресна мама. Поки не бачу її, стараюсь не думати. Коли побачу,серце розривається.
    Перечитала. І розумію, що безсила.
    Як і якими методами, можна вмовити на лікування? Які правильні слова підібрати, щоб вийшло так , щоб вона сама захотіла.
    Я почала здалеку ,просто пройти обстеження, здати кров, зробити узд. Але навіть слухати не хоче. А я не можу їй цього донести, бо зразу починаю плакати ,і вже 2-х слів докупи не можу звязати. Думаю ,що змогла б переконати ,але мені бракує сил, щоб взяти себе в руки і не ридати біля неї.
     
  4. Arika

    Arika Well-Known Member

    Хтось був/лікувався в:
    - медичному центрі "Вітар" на Гашека у м. Львові?
    - наркологічному центрі Ренесанс Львів у Винниках?
    Розкажіть враження, ефект, ціни, про сам заклад та іншу необхідну інформацію (можна в ПП). Буду дуже вдячна!
     
  5. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Ніякими. А може людині так добре? Навіть якщо вам це і виглядає дико. Людина живе у своєму світі, якби їй було там погано, вона б шукала вихід.
    Єдиний час, коли ще можна достукатись, це в кінці запою. Алкашам тоді так погано, що вони можуть погодитися на больничку. Але!!! Лікарня - це лише детоксикація, а не лікування. Лікування алкоголіків - це психотерапія.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Я думаю, що алкоголікам дуже тяжко і вони прекрасно розуміють що живуть неправильно, але просто це хвороба і вона затягує і тому люди зі слабким характеро самостійно впоратись не можуть. А особливо, як від них ще й відвертаються близькі люди, тоді вже зовсім в них нема сенсу боротись. Але згодна з тим, що це перш за все психологічна проблема.
     
  7. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Та нуууу. Це як люди з сильним характером не застуджуються. Характер і хвороба не мають нічого спільного. Алкоголізм - це залежність, спочатку психологічна, пізніше фізична. І добрі, і злі, і слабохарактерні, і люди-кремені хворіють на цю заразу. Не думайте, що щоб перестати вживати потрібно лише сила характеру. В алкашів така "тверезість" називається "триматися на зубах". Доти, доки не буде перелому в сприйнятті світу і себе в тому світі, усвідомленої, а значить тривалої, тверезості не буде. І алкоголізм не потребує, щоб з ним боролися. Він потребує від болєзного усвідомлення, що він залежний, і що сам він справитися не може. Тоді такий хворий і почне шукати допомогу - в реаб.центрах, наркологіях, в АА, в церкві, будь-де аби не пити. І що найцікавіше - доки рідні валандаються з алкашом, він буде бухати. Алкоголіка потрібно підтримувати в тверезості, а не носитися з ним як з писаним яйцем, коли він квасить. А щоб підтримати в тверезості, треба знати як. Щоб знати як, треба знайти собі допомогу і джерело знань. Бо тьма тьменна випадків, коли алкоголік вже ніби і став на шлях тверезості, а співузалежені близькі люди продовжують поводити себе по-старому, в таких випадках зриву бути і крапка.
    Алкоголізм - хвороба душі, духу і тіла. Тому спочатку детоксикація, потім реабілітація.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Де почитати про то?
     
  9. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    @Rona, шукайте все, що стосується співузалежненності (созависимость -рус., так більше інфи). Книжки Бітті, Норвуд, Москаленко, Олега Стеценко. Ну і групи Ал-Анон. Ще приватні наркологи проводять терапію, але це дорого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Nataliyagor

    Nataliyagor Member

    Lasti, що Ви мали на увазі "Результативно"? Вам вдалося когось витягнути з цієї проблеми?
     
  11. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Так. Себе. Я не дала собі втопитися в чужому алкоголізмі. Як то є - врятуй себе і врятуєш цілий світ. Чи шось типу того.
    Моєю ціллю не було витягувати алкоголіка. Бо це немоливо. НІХТО, крім самого залежного і Господа Бога, не може цього зробити. Всі кодування, підшивання, підливання, волочення по бабках - це аби щось робити, але без бажання алкоголіка всі рухи в нікуди. Краще цей час і сили витратити на убезпечення себевід наслідків чужого бухання. Заодно і хорий без наглядача має більше шансів прийти до тверезості.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Інформативно Інформативно x 3
  12. Olyaolya

    Olyaolya New Member

    26 сторінок листування і жодної конкретної поради за стільки часу(( порадьте лікарів, лікарень, медикаментів...бо залишити пияка напризволяще совість не дозволяє,бо пропаде...жалітись тут нема сенсу, а рятувати як?
     
  13. anell

    anell New Member

    Приватна клініка на Гашека
    Лікування дало результат.
    Більше 2 років "хворий" не пив. Лікарі рекомендували через два роки прийти на консультацію. Але не хотів йти. І через два місяці запив. На той раз лікувався в іншій клініці (назви правда не пам'ятаю).
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    А хтось може має інфу за лікаря Івона. На ФБ були за нього відгуки що ніби допомагає. Можливо хтось би порадив щось дієве, бо людина дійсно хоче звільнитись від цього і признає, що алкоголік.
     
  15. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Як то кажуть піп в дзвін...
    Я можу вам дати телефон приватного нарколога, що проводить детоксикацію, а потім на чистий організм проводити психотерапію. Це дуууже дороге задоволення, скажу я вам.
    Але нема НІ ОДНІЇ лікарні, лікаря, таблетки, які лікують алкоголізм!!! Бо медикаменти лише знімають абстинентний синдром, це така штука, як ломка в наркомана. Або тримають в страху випити (підшивка). Це не лікування!
    Єдина річ, яка дозволить алкоголіку не пропасти - його ВЛАСНЕ бажання. Щоб бажання виникло, треба допитися. Ніхто і ніщо більше цього бажання не викличе!!! Тре дозріти, т.с. А то ді вже шукати лікаря на кшталт психолога чи навіть психіатра.
    Значить до лікарні хворий дозрів. І все лягло на готовий грунт. Проте нічого "лікування" не допомогло - все одно запив. Алкоголізм він в голові. Не лічена голова - бути зривам знову і знову((((((
    Це той, що чорношкірий чи араб? Коліжанка свого чоловіка "лікувала" в такого років 4 тому. Бухає благовірний, як і бухав, бо не хоче жити тверезо.
    Порадьте відвідати групи АА. Той, хто справді(!) хоче звільнитися, не пошле вас з тою порадою. Але раджу вам особисто ці групи відвідати, щоб знати, що ви радите. У Львові кожна група, що остання в місяці, відкрита - можуть прийти всі бажаючі і послухати. А ще колись були відкриті всі групи в вівторок в церкві Петра і Павла (та, що гарнізонна).
    Для зацікавлених - алкоголізм, лікування, анонімні алкоголіки, кинути пити, тверезість, залежність, Львів
    --- дописи об"єднано, 6 Лютий 2017 ---
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Arika

    Arika Well-Known Member

    хтось ще десь лікувався у межах м. Львова або області крім клініки на Гашека? Де? Ціна? Результат? Можна в ПП
     
  17. Arika

    Arika Well-Known Member

    хтось лікувався кодуванням? чи дає це якийсь результат?
     
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    питання таке: від якого алкоголізму лікуватись? Запійний -- це одне, постійний -- це інше. Із мого досвіду -- запійний легше піддається лікуванню. Із запійним можна працювати, коли людина п"є весь час -- я не знаю, не маю досвіду (те, що бачила -- то або в дно і досі там, або вмирали)
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. shelev

    shelev Member

    Важка тема...У моеї близької подруги пив чоловік... і зараз пє. Просто він вже не її чоловік. Вони розлучились. І просила, і молила, і погрожувала. Нічооого не допомагало. Скандали, бійки при дитині..Короче пішла. Я важаю що правильно зробила!
     
  20. AnastasiaKit

    AnastasiaKit New Member

    Доброго дня!....Ми молода сім'я у шлюбі рік, чоловік мав пристрасть до алкоголю завжди, ми познайомились будучи студентами
    жили в гуртожитку а там завжди якісь свята, п'янки (то сесію закрили, то Д\н у когось, то з дому приїхали закуски привезли можна пити і на дискотеку) і я з ними була 20 років хто не пив, не веселився, але з часом як і більшість переросла, як то кажуть перебісилась, а він ні. До весілля жили разом 4 роки не все так гладко звісно були гулянки запивав сварки та мене ніколи не ображав, не бив та було це рідше ніж зараз. Пішов рік тому на нову роботу колектив молодий майже всі однолітки вони швидко здружились і почалось раз на тиждень його привозять трупом інколи не може сам на ногах триматись просто завозять дзвонять його колеги "ми приїхали спускайся забирай" звісно я сама його затягнути не можу вони допомагають і тут що саме цікаве пили начебто разом а вони нормальні за рулем приїхали його на 9 поверх мені винесли, а мій добре коли ще на ногах стоїть мені легше його розбирати))) (аж істеричний сміх) і вложити спати. І так в середньому раз на робочий тиждень ну і на вихідні звісно пиво "це ж всього на всього пиво" він упивається з друзями як він їх називає а мені залишається вгадати той день коли вечері готувати непотрібно (дітей у нас ще нема) і так він прийде ніякий не буде кому просто їсти, дзвониш йому а він "ми з хлопцями пішли на пиво і поговорити буду десь за годину" звісно пили не пиво і приходить в 2-4 год ночі ніякий обриганий смердючий. Фу дивишся на нього і не бачиш у тої людини з якою хотіла прожити життя.
    Я вже просто не знаю що маю робити, дзвонила його брату жалілась так в нього і свої проблеми, і сам то діло любить, перший час мене ще якось підтримував, заспокоював його, сварив та толку ніякого. Свекрусі казати, не знаю як, вона дуже вразлива, ще й серце хворе, я як їй все це видам .... ну словом і за неї боюсь, вона думає у нас все добре (ми живемо у різних містах навіть в різних областях) як приїжджаємо додому він там чемний навіть на брата свариться що той п'є (та ми приїжджаємо тільки на вихідні тому мабуть і стримується, бо маму з татом все одно не послухає, враховуючи те, що він собі дозволяв у юності ). Отож я просила його, говорила, переконувала, наводила приклади інших сімей, молила, погрожувала, шантажувала, ходила з дому... і погоджувався він зі мною, що так, він некрасиво поводиться "що це ненормально, ну так сталось, можеш десь колись стерпіти, я ж не так часто п'ю" ....просто не знаю що ще спробувати я сама по собі необідчива вечір і нічку поплачу і до обіду вже так необіжаюсь но коли я чую в телефоні що він п'є думаю заб'ю скотину впадаю в такі нерви останнім часом мене аж трусить від тої злості боюсь так і розумом поїхати, а поділитись нема з ким, кругом подруги такі щасливі, веселі ну діляться проблемами но проблеми у них порівняно маленькі і смішні, а свої розказувати встидно, хоч і знають вони що у нас є дана проблема та і я їм брешу, і вони мене не зрозуміють оскільки з таким не стикались .
    Но коли він не п'є це ідеальний чоловік мені все помагає і важкого щоб я не носила і по дому щось зробити (навіть воду з макаронів злити), купляє мені все що я захочу і ходимо куди я захочу(та я стараюсь вибрати там де немає спиртного но не завжди так виходить як я думаю) прошуся на роботу він відмовляє каже "я буду переживати де ти що з тобою а ще як ввечері вертатись будеш темно страшно (він мене зустрічати не зможе працює до 22-00 год) та й по дому поки мене нема ти попереш, прибереш, істи приготуєш", підтримує моє любе хобі, зацікавленість, дуже хоче дітей і сильно їх любить (постійно їх бавить) та я не можу на таке погодитись тільки не зараз коли він так п'є, но варто зателефонувати його друзям кличуть його зразу кудись і той біжить, лишає все що ми робили, мене і біжить до них, а потім питає чого я їх не люблю. У мене склалось таке враження що він мене тут спеціально вдома тримає щоб я тільки їсти готувала (кожен день щось нове і свіже я ж не працюю), прала, прибирала і головне нічого йому не витикала і немала власної думки....
    Пишу вам надіюсь на якусь пораду і підтримку, що і зі своєї сторони обіцяю.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 12