Алкоголізм

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 11 Червень 2009.

  1. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ви чоловік чи жінка? Бо з ніку не розумію. Ви одружені чи ні? Ви вживаєте алкоголь, а ваша половинка? У вас є діти? Вони бачили вас у п'яному стані? Як ви себе поводите, коли можливо вип'єте?

    Обгрунтуйте, чому у мудрої жінки не питиме чоловік?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Можете підозрювати все, що вам заманеться :dirol: Я ж теж підозрюю, що саме ви бухаєте :rock:
    А якщо ви вирішили поштуркати в мене патичком, не тратьте часу. Мені байдуже. Розповідати вам будь-що зі свого життя я не збираюся. І грати в пінг понг словами теж не збираюся. Так що, бувайте здорові :hi:
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. dimenya

    dimenya Member

    Можу Вам, дорослі тьоті, тільки поспівчувати. Дуже шкода, що в Вас так багато гордості, яка не дозволяє Вам тверезо мислити.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  5. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Троооооль

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  6. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Дуже цікава розповідь на тему співзалежності матері від дітей, дорослих дітей від батьків, рідних від залежних на алкоголізм та інші види залежностей.
    Співзалежність - любов, яка душить
     
    Останнє редагування: 14 Січень 2016
    • Корисно Корисно x 2
  7. bobcat

    bobcat Member

    На жаль теж маємо таку проблему в сім"ї)))). Тато п"є))). В мене вже своя сім"я, але маму дуже шкода.
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2016 ---
    А коли нап"ється, то завжди погрожує мамі що покіньчить з собою, і що з цим робити?????? Справді зможе?????? Чи то в алкаша лише балачки такі? Щоб ми всі хвилювалися?
     
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @dimenya, от Ви говорите прям слово в слово як мій тато-алкоголік:girl_crazy: Казав, що мама не мудра жінка, не має до нього підходу, нас дітей проти нього налаштовує, життя таке, що пити заставляє. От всі у нього винні крім нього самого. І що? Пішов знайшов собі нову пасію. Хвалився, що вона так мудро себе з ним веде і так йому з нею добре. Але далі п'є, ще й більше ніж, коли з нами жив. Аж до інфаркту допився, ледве відкачали. От хто йому тепер винен по вашій логіці? В мудрої по ідеї мав би кинути, нє?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  9. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Маніпулятор довбаний, як і всі алкашіdiablo: Той, що замислює самогубство, триндіти про це не буде. Це раз. І два - алкаші сцикуни. Поки в їх розпорядженні є пойло, вони з ним добровільно не розлучаться. Проте знаю факт, коли алкоголіка жінка в больничку оприділила, а він там і повісився - краще вмерти, ніж не пити. Так яка різниця - це миттеве самогубство чи повільне? Віддайте це на волю Бога.
    А з погрозами нічого не робити. НЕ РЕАГУВАТИ. Єдина реакція, яка має бути у близьких алкоголіка, повний ігнор, поки він п"яний - він для сім"ї мертвий, зобмі. А щоб ви робили, якби це був справжній зомбі? Я б втікала. І від будь-якого п"яного я теж дистанціююся, як не фізично, то емоційно точно. Всі балачки лише з тверезими людьми.
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2016 ---
    Як пощастило вашій мамі :girl_claping:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
    • Тупо! Тупо! x 1
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ага, тепер, нарешті і вона це розуміє. Бо дуже страждала як він пішов. Пройшло вже 5 років, в неї аж очі відкрились, по її словам. Пробував на днях назад проситись, то вона розсміялась, сказала, що їй того не треба, хоче в спокої жити, а не зриватись вночі від кожного шурхоту в коридорі:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. dimenya

    dimenya Member

    Якщо жінка не мудра, то буде перевиховувати. Якщо жінка вчена, то буде повчати. Якщо жінка мудра, то знайде підходи.
     
  12. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А ерудована жінка що робитиме?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Ерудована, навіть якщо і вляпається в алкаша, то зі всім ретельно розбереться і вивтікає куди подалі. І правильно зробить.
    --- дописи об"єднано, 17 Січень 2016 ---
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    Маю теж ніби ще некретичну ситуацію, але вже бачу віднедавна, що проблема алкоголізму помаленько заселяється в нашому домі: Мій чоловік працює, робота повязана з продажем пивних напитків, машину воде. То все нічого, допоки він непотоваришував з колегою з сусіднього відділу(алкоголь міцніший продає). Так вот: пиво в нашій хаті було рідко, ну там десь посиділи в компанії, разом випили з друзями. А тепер той його "колега" приходить до нас і мій чоловік може випити, це як мінімум 1,5 л пива а потім ще 150 гр горілки допити, бо пива вже мало. Це я так по мінімуму беру. На мої прохання що неводися з тим чоловіком нульова реакція, бо він же" хороша і щира людина"!!!
    Дівчатка прошу порадьте що робити, бо боюся вже за свого чоловіка, вже думала щось капати до їди, проти алкоголю, щоб була якась відраза від того напою. Просто якщо не з тим другом випє мій, то запросе сусіда, і все рівно буде пиво + горілка чи самогонка, і так я вже навіть в календарі відмічаю дні "святкування"( (((3 дня підряд, потім трохи немає, пятниця - святкує((((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ой, ви знаєте, я не спец, але шкода таке чути, бо то дійсно таки дуже шкідлива звичка. Зі всіма різними наслідками. Думаю, вам краще обом з тим розібратися на початку, щоб то далі не розросталося.
    Може спрямувати його вільний час в інше русло, щоб він мав чим зайнятися, а не пив тоді.
    Я прекрасно розумію, що часом з хлопом говорити бесполєзно, але якщо спокійно якось підійти до того, запитати, може йому щось бракує, тому він так поводиться.
    Для них колєги - то майже святе, але там явно, той колєга починає підпоювати вашого чоловіка.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  16. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Їхали - балакали, сіли - і заплакали(((((((((
    По виділеному синім.
    1. Шкідлива звичка - це в носі колупатися. Такі посиденьки, як описує Лелійка, то вже потреба(((( І не в спілкуванні, бо спілкуватися можна і без пива-горілки.
    2. З розростанням потреби в випивці може лише той, хто ту потребу має.
    3. Ага. Тре перетворитися на масовика-затійника, щоб великорічне дитя в пляшку не заглядало. Стати нянькою і контролером. А якщо дитя буде продовжувати, братися з потроїними силами за розважання. Своє життя і потреби відсувати все далі і глибше. І про дітей забути.
    4. Випивають не тому, що щось бракує, а тому що хочеться випити.
    5. Колега зв"язує і заливає?
    Раджу. Лелійка, Боже вас збав щось капати!!!!!!!!! А як вб"єте ненароком??? Вам би в Ал-Анон, але це ще не та стадія, щоб проникнутися суттю. Тому на даному етапі ви маєте мати чітку позицію щодо таких поседеньок - з п"яним не спілкуюся, в кухні після попойки не прибираю, якщо не пізній вечір і не дубак на вулиці - йду з хати, але не пиляю і не дуюся - висказала своє фе і живемо в звичному режимі.
    А я вас, @Lelijka, пригадала. Пост 231 у Стосунки з родичами(( Піти з хати з малими дітьми не вийде, тому тільки емоційно відсторонитися. Вам однозначно в Ал-Анон.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    @Lasti ну що тепер зробиш, тоді не було, а тепер є(((( може це і не з другом повязано, може дійсно десь приховано в середині бажання було таке в чоловіка, а тепер є можливість і є з ким, то таке твориться(((
     
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    А може таке бути, що на рівні фізіології все відповідає, а особисті якості - відмінні? :scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Може бути таке, що якості не сильно виражені, гарно приховані, або ви вважаєте такі якості нормальними в силу минулого досвіду.
    --- дописи об"єднано, 4 Лютий 2016 ---
    Ну от вам ілюстрація на тему. Лелійка писала про свої проблеми з чоловіком і мамою. Я, абсолютно стороння людина, помічаю певні особливості поведінки чоловіка, які мені показують, що в людини є риси характеру, притаманні людям схильним до залежностей. Лелійка відповіла мені - та де, ані близько. І от на маєш - не було, не було і з"явилося чи було, але не видно для Лелійки?
     
    Останнє редагування: 4 Лютий 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Не перечитувала ще темки.
    Але...дуже хочеться допомогти одній жінці.
    З чого почати? Бажання щось міняти у своємі житті нема.