Алкоголізм

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 11 Червень 2009.

  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Якраз чомусь таке пишуть вже заміжні, сімейні жінки. Файно комусь радити самотнє життя, якщо в самої все благополучно.
    Самій не краще, як і з таким дегенератом теж. Краще з хорошим, нормальним мужчиною.
    Всі так пишуть, тільки ніхто не каже де.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 5
  3. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Ну нема формули , що можна вам сказати, йдіть прямо, потім праворуч і там сидять чекають вас красиві, розумні, щедрі чоловіки. В кожного своя доля. Просто не розумію дискусії, так виглядає, що чекаєте, поки скажуть, що дійсно нема зараз нормальних чоловіків, беріть, що є і тіштеся. Вибір все рівно за вами. Просто скажу, як постелиш, так і виспешся. Я свого часу розійшлася з хлопцем, бо написав мені листа з помилками. Я виправила помилки і відправила назад , з запискою , що частка " не" з дієсловами пишеться окремо. Але я все рівно вважаю, краще самій, ніж з алкашиком.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    Останнє редагування: 3 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ну тоді не ображайтесь, але треба писати як постелиш, так і виспишся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Вибачте, мені телефон виправляє, не перевірила.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Виправила.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  7. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member


    А алкаші то таки біда, навіть не спорю. Просто всі радять шукати, а не кажуть де. От я не можу знайти непитущого взагалі, а розібратись чи в мужчини з тим проблеми чи ні, добре не вмію. Бо сама майже не вживаю, і для мене 2 й бокал вина чи пива, вже зайвий. І не хочу робити з мухи слона, бо я таке вмію. Але й на алкаша не хочу натрапити. Тому й тут питаю.
     
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Сказав, що проблем з випивкою нема. На початку стосунків багато чого не видно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Я нікому не дорікаю, написала свою думку стосовно життя з алкоголіком . Бачила багато прикладів, тому така моя думка. Але вибір за дівчатами , їм вибирати.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Ну ви пишете, взагалі напитущого, то теж треба дивитися. Бо є інша крайність, як кажуть " не курить, не п'є іі жити не дає". Педант зануда, який буде, приходячи з роботи перевіряти дверні ручки на наявність пилу. Всякі є екземпляри. Я з чоловіком познайомилася на роботі і десь читала, що це одне з найкращих місць для знайомства. Ти бачиш людину в роботі, як себе поводить в колективі, на корпоративах, чи відповідальний? Придивіться на роботі, може там є кандидати?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    То я про вашого колишнього хлопця)
     
  12. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

     
  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Я знаю, в мене питання, щоб знайти такого, щоб не зловживав, а не щоб не пив взагалі. Але я щось не вмію добре розібратись, тому трохи перестрашена:girl_smile:, і розглядаю і варіант непитущого. Бо хронічні мені на щастя не попадались, але такі, що час від часу можуть випити і деколи на мою думку забагато або за компанію трохи зайвого були. І чи з тим все буде нормально, чи це не переросте в щось гірше я не знаю. А так як я на жаль теж бачила багато сумних історій, то я вже дую на холодне.
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    я би найперше розібралась, а чи дійсно там є проблема, чи просто через ваш поганий приклад в сім'ї ви цього надто боїтесь? Ми також часто п'ємо вино, чоловік любить почмакувати хорошим коньяком, чи віскі. Влітку пиво біле нефільтроване німецьке обожнюємо і він, і я.
    В компанії друзів до гарного столу різно буває, але я в цьому проблеми не бачу. По людині видно, чи то просто посмакувати, чи то напитись (читай нажертись тим алкоголем). Часто алкоголіки п'ють не закусуючи, то я давно зауважила. мій хресний покійний вже ще як був молодий, то казали батьки мох ніколи не їв за столом, тільки пив.
    Ну і треба дивитись до якого стану напивається людина. Я була вражена ,читаючи колись десь як в когос чоловік напився до безпам'яті, чи до стану конкретної свини. такого б я боялась і тікала б від такого. Але дівчата, ви тут так одноголосно радите тікати і все, навіть не знаючи толком ситуаціїї. а може то просто страхи @Materynka ? тільки не думайте, що я підтримую алкоголізм, я просто не є ротивницею алкоголю в розумних межах і якісного
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Ну, стосовно того, що краще самій, ніж з пияком, погоджуюся на всі 100 %. І з тим, що так пишуть заміжні жінки, теж погоджуюся. Бо це все - власний сумній досвід. Де шукати непитущих? А в собі шукати. Кожна жінка має знати, що вона буде приймати, що ні. Від того і танцювати. Тільки от в чому біда... жінки, що виросли в деструктивних сім"ях, підсвідомо притягують алкашів, тиранів, гуляк і тому подібний брак.

    Тепер про те, як розрізнити де алкоголік.
    На рівні фізіології. Бажання випити будь-де, по причині і без, не мають міри а-ля "требую продолжения банкета", заради випивки можуть можуть відсунути плани, навіть якщо це стосується інших людей.
    На рівні особистих якостей. Необов"язковість, безвідповідальність, егоїзм (ба, навіть егоцентризм) невпевненість в собі або, навпаки, манія величі, бажання підімнути під себе, навішування почуття вини. Є таке поняття - алкогольне мислення.
    Крім того, алкоголізм для свого розвитку потребує певного підгрунтя. Тим підгрунтям є співузалежненність. Тому, щоб не нарватися на алкоголіка, варто добре розібратися в собі, особливо, коли в анамнезі є алкоголіки чи інші залежні. Алкоголіки теж підсвідомо шукають певних жінок. Бо алкоголіки і співузалежнені мають схожі риси, вони, переважно, росли в схожих сім"ях - подібне шукає і притягує подібне. Не дарма жінки, які йдуть від одного алкаша, з імовірність 90% вляпуються в наступного.

    Ой дівчата... я вгепала на свої знання 5 років життя... в двох словах важко все розказати, та ще й так, що було відразу зрозуміло.
    --- дописи об"єднано, 3 Січень 2016 ---
    Власне страхи лежать в основі залежності і співузалежненності. Своїми страхами можна зіпсувати собі життя і життя оточуючих.
    Є таке собі дерево залежностей, наглядний посібник т.с.
    zavisimost.jpg
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 2
  16. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    О це правда на 100 %. Від страхів всі біди починаються. То навіть в елементарних речах видно. Я от колись часто падала на льоду взимку, то аж боялась ходити. А перестала боятись, то пам'ятаю, навіть була дуже сильна ожеледиця і багато людей в той день травмувалися, а я дотанцювала прям по тому льоду до безпечного місця і не впала. Але вірогідність була 99% бо навіть не було за що вхопитися.
     
  17. dimenya

    dimenya Member

    Мудрість вимірюється не в кількості дипломів.
    --- дописи об"єднано, 4 Січень 2016 ---
    Все просто. Всього лиш потрібна повага чоловіка. Цю повагу треба, звісно ж, заслужити.
     
    • Тупо! Тупо! x 3
    • Смішно Смішно x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  18. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    о_О а дітям повагу батька теж треба заслужити? дітям в алкогольних сім"ях дістається чи не найбільше((((((((

    Алкоголізм - це хвороба душі, тіла і духу. До поваги, любові чи будь-якого іншого почуття жодного відношення.

    dimenya, в мене тут закралася підозра... ви сама часом не тогось :russian:?
    Бо це у алкоголіків улюблена тема - завжди винен будь-хто, лише не алкаш.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. dimenya

    dimenya Member

    Ви
    Підозрюю, що ваш чоловік випиває, а ви настроюєте своїх дітей проти нього. В такому випадку чоловік не може по іншому, як не напитися. Ви його до цього підштовхуєте.
    А може ви одружилися з чоловіком пияком і в нього вже були діти?
     
    • Тупо! Тупо! x 5
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  20. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    нема слів..... чоловік випиває, ледь притягує ноги додому, діти то бачать, залежно від віку роблять висновки. Я до цього часу пам"ятаю свою істерику в 6-річному віці, хоча мені вже 38.
    Може. Може не напитися, може шанувати свою жінку, своїх дітей.
    то абзац повний. Ви справді так думаєте? Що чоловіки благенькі безмозглі створіння і цим в любому випадку їх можна і треба виправдовувати? І спрівді у всьому винна жінка? Це з опери- вона сама винна, що її згвалтували.
    --- дописи об"єднано, 4 Січень 2016 ---
    і однаково не буде мати життя з таким чоловіком, бо буде весь час його пильнувати. Ви щось таке пишете, таке.. узагальнене, кліше. В житті абсолютно не так.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2