алергія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем айра, 19 Лютий 2009.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @flame прийміть від алергії Фексофаст таблетку або краплі Алерзин, а за годину візьміть сорбент Атоксіл в порошку, то дієві речі. А раніше в вас були такі реакції на щось?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Та що-небудь, що маєте. Краще би атоксил, чи ентеросгель.
    Як Ви сьогодні?
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @flame у мене було півтора роки тому таке. казав лікар якась мігруюча кропивниця) воно гаряче і ще й чухалось. малий тоді був дуже манюній, то з того що мені призначили - якийсь сорбент ( ентеросгель чи щось таке) і пити кальцій в ампулах ( той що колять) гадость ще та, але зняло досить швидко
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    В друга мого чоловіка така реакція на будь який алкоголь. При чому, раніше все було нормально, пив що хотів, а останні 2 роки висипає від будь-якого алкоголю. Наскільки знаю, не п'є нічого від алерії, хіба вугілля активоване.
     
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Частково зійшло, залишилося трошки на руках і на грудях. Випила вчора ввечері і сьогодні зранку біле вугілля. Ще чоловік має привезти ентеросгель.
     
  6. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    у мене колись на вино таке було. ще пийте багато - вода,чай щоб токсини швидше вимились. мені ще допомагав "чай з лаврового листя" десь на пів літра води 10 листків. в киплячу воду кинути листочки,поварити хвилин 5 і як охолоне трохи - то пити.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Можливо хтось знає яка мазь може допомогти від холодового дерматиту? Періодично виникає вже 3 роки, але раніше завжди допомагав звичайний дитячий крем з Д пантенолом, але цього разу, на жаль, не зовсім ефективний. Так як наближаються вихідні, то до лікаря не потраплю.
     
  8. Nadin Summer

    Nadin Summer миється в бані

    В мене також на алкоголь було, але ліки не дуже допомогали і я просто вирішила не пити) Спробую Вашу рекомендацію
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    моя сестра мастить а-дерма, але він дорогий.
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. basia

    basia Well-Known Member

    Прийшла тепла пора року.. і почалось. Не мала алергії ніколи. Але мене "люблять" комарі та інші гидоти. Останні роки це виглядає так. Укус, все спокійно, минає 12-16 годин, місце укусу набрякає, червоніє, скажений зуд, який триває до 2 тижнів. П"ю антигістаміни. Страждаю, бо вкрита укусами різного ступеню давності. Від машини до дверей пересуваюсь короткими перебіжками. Це алергія ?
     
  11. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Дівчата, чи хтось страждає такою алергією як я.
    З настанням тепла, зазвичай 1квітня, висипає на зовнішній стороні рук. Холодає-може на якийсь час і зникнути, а потім знов є. З часом прищики якби скупчуються, утворюючи цілі червоні плями, з легким зудом, печінням. Так тривати може до середини літа. Потім буває в легшій формі у вересні на осіннє сонце. Далі ремісія до наст.квітня.
    З кожним роком воно мені все більше заважає, антигістамінні пила, всякі мазі-бовтушки не допомагали.
    Куди з тим бігти, що здавати чи можливо позбутись? Хтось таке лікував?

    Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk
     
  12. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Які антигістамінні пробували?
    Моя сезонка вже теж б'є ключами. Риніт, очі, ох.
    Купила цетрин. Ще його не пробувала.
     
  13. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Всі які існували на момент часу коли я їх ще пила, Цетрин в тч. ( до вагітності 2012)- результату ніякого тоді.
    Потім мені лікарі казали пити задовго до початку, щоб зменшити інтенсивність, але щоб це якось вилікувати - ні.
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2016 ---
    Я зневірилась......але думаю, дальше так з тим жити буде не можливо. Шкіра рук страшенно пересихає, місцями тріскає, пече, про естетику мовчу :girl_cray:
     
  14. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    А у вас часом нема тенденції до зниження ваги на весну? Може ви худаєте і в кров ідуть токсини - у мене так було. У мене була страшна алергія на руках, я тоді була вагітна і у мене виявили аскарид. Коли аскариди пішли - пройшла і алергія, але коли сіла на мінус 60, то на протязі всього періоду похудання (4 міс) проступали на руках висипання. Припинилось коли досягла бажаної ваги. Просто жирова клітина - це ж кладовка не тільки для жиру, а для всякого непротрібу, організм себе так рятує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Перші прояви були ще в років 11-12. В мене навпаки тенденція до поправляння, з вагою зв'язку не бачу, за харчуванням слідкую. А от під час Ваг. було дуже трошки, або й взагалі не було. АЛЕ після пологів вилізла ще гірша проблема( суха екзема на долонях, між пальцями).
    Зараз все на раз.

    Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk
     
  16. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Може сходіть хай зроблять зішкряб - може це легко вилікувати а ви мучаєтесь... але я вас розумію, сама ніяк не виберусь зі своїм лицем. І ходила пару раз до різних дерматологів. Ніби демодекс, як і 10 років тому було, а дехто з лікарів теж казав, що може алергія... Ще не була в тої лікарки, яка мене лікувала давним давно, все до неї хочу вибратись. До речі коли тоді вагітна приходила до дерматолога свої руки показати - то вона зразу сказала, що на глисти треба здати... а я щойно тоді дізналась що аскариди мала... До речі глисти... може спробуйте здати аналіз - хто зна, може то вони винні...
     
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    То у вас фотодерматит?
     
  18. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Так, на скільки я зуміла сама собі поставити діагноз) Бо в картці запис 'алергічний дерматит' або 'атопічний д.'

    Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk
     
  19. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    У мене таке -це алергія на сонце. Років 20 тому починалась десь в липні у вигляді прищиків на зовнішній стороні долоні, але вони були кольору шкіри, а не червоні. І їх було дуже мало. З кожним роком починалась все швидше. Цього року, наприклад, практично з першим сонцем. Але вона мене не турбувала, тому нічого не робила, поки не поїхала якогось року на море і після першого ж засмагання я була в тих прищиках вся і ще й до того вони шалеееено чухались. От тоді я пила антигістамінне щось і якимось кремом мазалась ( вже не пам'ятаю яким, давно було).
     
  20. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Скільки часу у Вас триває, тобто з квітня до....
    В мене теж не червоні прищики., то вже як їх стає дуже багато, в травні-червні, місцями червоніє.

    Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk