алергія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем айра, 19 Лютий 2009.

  1. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: алергія

    Сьогодні вперше в мене в житті був набряк Квінке, що зранку аж швидку викликали. А причина - черешні, покроплені якоюсь хімією. Тому що в мене ніколи в житті на черешні не було алергії, і цього року її їла вже не раз. Пізніше подзвонила своїй лікарці, то вона сказала, що це вже 3 випадок цього літа. Виявляється тепер на базарі привозять зелену черешню, потім обробляють її якоюсь такою хімією, що вона вже на другий день достигла і червона. Найприкріше те, що купуєш фрукти, щоб набиратися вітамінів, а виявляється смакуєш хімію невідомо-яку. Можливо хтось стикався з таким вападком? Бо чесно в мене зранку був шок, коли побачила себе в дзеркало... Надіюсь, все пройде чим пошвидше...

    ---------- Додано в 23:24 ---------- Попередній допис був написаний в 23:22 ----------

    у вас точно алергія на сонце, але дивно, чому таблетки проти алергії не допомагають... Моя порада - сходіть краще до лікаря-дерматолога.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. svetusichka

    svetusichka New Member

    З жахом чекаю весну, так для мене квітучі рослини - ворог номер один. Не допомагають ні краплі, ні таблетки, від останніх лише в сон хилить. Завжди намагаюся виїхати за місто, але цим сезоном не виходить через роботу. Прочитала десятки статей про алергії, скачала додаток «Мій календар алергії», де можна відстежувати цвітіння рослин в різних регіонах України, закупила аптечку - словом готова!
     
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Спробуйте перед сезоном алергіїі і під час цвітіння спрей Аваміс , і поприймати Фексофаст від алергії. В мене схожа проблема, це найкраще допомогло, інше або нічого не давало, або на сон тягнуло)) Якщо то не знімати, а запустити процес (я так теж пробувала - нічого не брала, надіялась пройде само, пила травки всякі, крапельки:girl_in_dreams:), то може приєднатись бронхоспазм, задишка, і в найгіршому випадку розвивається астма:girl_cray:. В мее чуть до того не дійшло (мусіла Вентолін купити, таблетки сальброксол є в аптечці тепер на всяк випадок, якщо в крайньому разі так вийшло, що від пилюки чи ще чого появляється навіть легенька задишка, одразу пшикаю Вентолін або беру сальброксол, і то знімаю, бо того теж запускати не можна. Звичайно стараюсь не приймати без потреби, взагалі раджу ще хороші вітаміни попити, і капсули з канадським йогуртом "Др. Гудман", класно підримують імунітет). Та я ще маю алергію на пил, на собачу шерсть, і якщо того можна уникнути, то від цвітінь беру профілактично оце і минулу весну-літо взагалі не пчихала від рослин:girl_dance:. А якщо то не попереджати, то може бути гірше потім. Надіюсь цього сезону теж не буду пчихати, я при перших ознаках приймаю фексофаст, пару днів пшикаю Аваміс, і то якось втихомирюється, потім тримається в нормі.
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2015
  4. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Для мене ця тема також дуже актуальна. Чоловік має алергію на цвітіння десь з середини травня і майже до кінця літа. Я теж вже прочитала все, що могла. Останнє цікаве мені попалось, що алергія на цвітіння часто пов"язана з чутливістю до глютену. Тут жіночка розказує, як її чоловік сів на безглютенову дієту і йому це допомогло. Ще вона казала, що йому допомагав мед.
    А якщо ще далі покопатись, то виявляється, що чутливість до глютену в свою чергу виникає внаслідок підвищенного росту грибку у кишківнику, бо білок грибка кандиди дуже схожий на глютен. Грибок своїми нитками проростає в тканини кишківника викликаючи запальну відповідь. Але з часом організм вже перестає розрізняти де глютен, а де грибок...Внаслідок цього всього зростає загальна алергізація організму. Насправді виявилось, що статей про зв"язок глютену і кандидозу, і глютену і сезонної алергії, в англомовному неті просто сила-силенна. Ось одна з них. І ось ще одна цікава стаття і цитата з неї.

    Зараз існує теорія, що вживання продуктів з пшениці, може викликати сезонну алергію, або зробити її прояви ще вираженішими. Пройшовши через це сама, я можу сказати, що це більше ніж теорія, це факт. ....Було помічено, що коли людина переходить на безглютенову дієту, прояви алергії зменшуються. Відповідно до essortment.com, алергічна реакція може бути викликана дріжджами, грибком, який використовується, для приготування майже всіх виробів з пшениці. Вони вважають, що чим більше таких продуктів вживає людина, тим більше вона схильна до "алергенів" або грибків у повітрі.
     
    Останнє редагування: 4 Червень 2015
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Дівчата, в мене алергія на сонячний день! Я спочатку не вірила, але вже 3 рази співпало: яскраво-сонячний день (навіть якщо я не під прямим сонячним промінням) - цілий день чхаю, в носі крутить, тече з носа. Наступний день похмурий - все як рукою знімає. Вже тричі така кореляція, тобто 3 рази починалося, але лише 2 рази завершилось, бо зараз у нас жара і сонце. Передають ще тиждень мінімум такої погоди. Я вже не можу. На вулиці 35 градусів, а я хожу з упаковкою серветок в руці. Що робити?
    Взагалі я не алергик. Мала алергію лише на одні парфуми.
     
  6. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    зв"язку з кондиціонером нема?
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я теж так думала спочатку. Бо почалося все на роботі, де він є. Але таке саме почуття і вдома і на вулиці - скрізь. Тим більше на роботі система кондиціонування-вентиляціі така, шо клімат працює постійно, просто на різній потужності.
     
  8. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    я б таки думала на кондиціонер, що більша к-сть алергену то довше часу потрібно організму на звільнення, та і компенсаторні властивості обмежені.

    Хіба попробувати гарячий тиждень без кондиціонеру, методом (тику) виключення
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    попереду вихідні без кондиціонера - побачимо.
    а він не вимикається, система централізовано контролюється.
    хоча він не холодить аж так сильно. якщо на вулиці в тіні +35, то в офісі десь +25 я б сказала - не холодніше.
     
  10. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    всьому виною фільтри, якщо їх не змінювати/чистити достатньо часто і ретельно там множиться непотрібна флора
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Так отож. Кондиціонер працює постійно, тому і в не сонячну, але жарку погоду мені б теж мало бути зле.
    І чесно кажучи, не вірю, що німці не слідкують за цим. Я працюю у величезному інституті, у нас все на дуже високому рівні.
     
  12. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    У мене у чоловіка теж так, коли спека, його так плющить що капець. Можливо коли вологість низька, часточки пилу, стають більш летючими... а коли вологість висока і дощ, пил змивається. Після дощу, чоловіку моєму значно краще стає. І також у приміщення коли заходить, то чхає як ненормальний, аж жалко дивитись. Коли жили в Києві його страшно плющило в метро. Ще гірше стає у магазинах - теж грішу на кондиціонери.
    Десь читала, що не так страшний пилок рослин, як його малюють, просто він на себе збирає бруд, спори грибів і т д...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    звітуюсь: сьогодні спека і яскраве сонце, я на роботі з кондиціонером, але зачинила ролети - в офісі напівтемно. і самопочуття прекрасне))
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, чи роблять зараз шкірні алергопроби в діагностичному? Скільки це коштує?
     
  15. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Також цікавлять алергопроби на медикаменти, зокрема знеболюючі, де можна пройти максимально широку і достовірну перевірку? Терміново потрібно підготуваттись до операції ("підготовка" проходить під місцевим знеболюванням) але виявилось що є сильна алергія на найпоширеніші знеболюючі.
     
  16. friendly homka

    friendly homka Well-Known Member

    років 5 тому робила на Ужгородській в лікарні. Термін:сьогодні здала - завтра результат.
    Зараз планую знову здати, бо є загострення по певних параметрах, то бачила що в Синево роблять і Медісі. По терміну ще не взнавала. Казали, що найкраще здавати алергопроби восени і взимку, оскільки найменше збудників.
    А на медикаменти напевно нема різниці коли) Зайдіть на сайт Синево , або зателефонуйте і спробуйте на гарячій лінії уточнити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    теж туди відправили, алергія підтвердилась дуже явно. Тепер напевне потрібно перевірити аналоги і замінники, щоб надалі без сюрпризів.
    _________________________________________________
    UPD В Синево сказали що не проводять проби на анестетики.
     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2015
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ППЦ:girl_devil::girl_impossible: Реакція на Тріно Бьянко . Випила 200-250 грам. Таких плям ще ніколи не мала- і то я показала тільки писок і руки. Живіт,груди і ноги навіть встидаюся показати.:girl_flag_of_truce::girl_blush2: Що робити?
    tmp_IMG_20160215_013331926821040.jpg tmp_IMG_20160215_013710-1191419436.jpg tmp_IMG_20160215_0133541236138659.jpg tmp_IMG_20160215_0136011875642022.jpg tmp_IMG_20160215_0136171029467908.jpg
     
    Останнє редагування: 15 Лютий 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. sanches

    sanches Well-Known Member

    Мама моя в таких випадках п'є аспірин. Я надаю перевагу чомусь антигістамінному - лоратидин, наприклад. Ну і атоксил або інший сорбент.

    Співчуваю дуже...

    Отправлено с моего Nomi i504 через Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    маю. Чи можу його випити після алкоголю? Не багато його було, але все одно - був же. Чи ліпше влягтися і зранку подивитися, що буде?
    --- дописи об"єднано, 15 Лютий 2016 ---
    вугілля - біле-чорне?