Алергiя на грудне молоко

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Inoque, 8 Травень 2014.

  1. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Алергiя на грудне молоко

    Milkozavr, а як то визначили, що саме на білок. У мене малий на третій день весь білими прищами вкрився. Щось вкололи, обробили хлорофіліптом - за тиждень все посходило. Але я канечно і їла тоді шо попаде- лимони перед пологами, сосики, шоколадки після. До такого б що на кількісь молочного білока може бути алергія, навіть не додумалась би
     
  2. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Алергiя на грудне молоко

    Прищики в перші дні після пологів це такий спосіб виведення зайвих гормонів із тіла дитинки! Це акне в новонароджених!
    Нас так само обсипало і то дуже рясно! Нічого не робила, нічим не мазала і пройшло за тиждень часу!
    І мене цікавить, як це визначили, що це алергія на молозиво?
     
  3. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Алергiя на грудне молоко

    і в нас були прищики по тілу. мазали хлорофіліптом і вони до тижня часу зійшли. мене неонатолог питала, чи я не їла шоколад в пологовій палаті. я не їла)) то нічого не сказали. а потім мала доня мала червоні прищики на личку (навіть не звертала на то уваги, бо побачила через рік на видрукованих фотографіях і ще тоді подумала - ого, яка у нас була висипка) але я нічого з тим не робила. тепер думаю, що може то був прояв на каші молочні, які я їла ще з пологового. не парся з тим. налагодитися робота ШКТ і все буде добре))))
     
  4. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Алергiя на грудне молоко

    Дівчата, а як довго може бути саме акне новонароджених? Бо нам вже місяць, а далі підсипає. Я вже починаю хвилюватись, чи то часом не алергія, але виключала всякі продукти і не бачу змін:sad:(( Висипка тільки на личку, в основному на щічках
     
  5. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Алергiя на грудне молоко


    То від харчування не залежить. У нас пройшли після 2 місяців. У старшого взагалі не було.
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Алергiя на грудне молоко

    у нас було до півтора місяці
    компетентний лікар побачить різницю між алергією і акне
    моя бачила, і не раз мені твердила, що там ще і висипка є, я переконалася тільки коли акне зійшло
     
  7. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Алергiя на грудне молоко

    Megan, Багіра, ви мене втішили. Та в тому й справа, що одні кажуть, що акне, а решта питають, що з'їла:))) Ну добре, що те акне таки буває довше, бо бачу дівчата пишуть, що в них за тиждень-другий пройшло, то я вже почала хвилюватись. ПС. В малої теж таких проблем не було, а в синочка і жовтяничка, і акне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    А ми маємо алергію на коровяче молоко. То просто не даю ні каш на молоці ні самого молока.
     
  9. reshka

    reshka New Member

    В мене манюні 2,5міс- животик не приймає моє молочко, але з самого початку з педіатром вирішили не кидати ГВ. Постійно мушу давати препарати(чередувати)- даємо кріон, смекту, лінекс( біогая, лімбо)... Чекаю поки сформується шлуночок і почне сприймати. В нас постійні проблеми з газіками та жидкий кал. А алергія на обличчі то скорше всьго алергія на якийсь продукт. Треба мамі попити супрастін, щоб пропала і перевіряти продукти, прибирати щось з постійного раціону, щоб перевірити на що сипе манюню. В нас наприклад висипало на твердий сир, та чорнослив(хоча він був в дуже маленькій дозі в овсяному печеві). Так що хай пробує і краще проконсультуватись с педіатром.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Чомусь думала, що якщо алергія на грудне молоко то дитина рве, має пронос, не набирає вагу, в`яла, бліда... короч ,,вмирає,,
    А проблеми з газиками і рідкі какі, то шось не то
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    а як ви то перевірили? Цікаво знати , а які ж то мають бути каки в дитини малої на самому молочку?
     
  12. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Розповідала мені наша педіатр, що буває у немовлят лактазна недостатність, тобто незасвоювання лактози через недостатність кількість ферменту, що її розщеплює. Тоді дають ферменти, які будуть розщеплювати лактозу поки не почне фермент вироблятись у достатній кількості або безлактозну суміш, також до тих пір поки не почне вироблятись фермент, а тоді повертаються лише до грудного молока.
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    наскільки я знаю, то це насправді буває значно рідше, аніж то приписують лікарі. Бо газики то не показник, при ЛН дитина не набирає ваги, дуже кричить, кал пінистий.
     
  14. Diana

    Diana мрійниця

    не кидайте зразу ж тапками, але моя доня народилася алегріком зразу ж в прищах та є і ним досі, до 4-х місяців 2 рази лежали в лікарні з проблемами живота, прищі у нас були як кора дерева покрила всю голову та чоло. Після різних дієт та вмовлянь лікарів відмовитись від ГВ я після друго потрапляння з лікарні десь в 4-5 міс., із сумішів підійшла тілько соєва, після того наші проблими стали набагато менші і травлення та випорожнення почали налагоджуватись. Тому тут трудно судити що кому підійде, треба спробувати все він чого дитині стає реально краще.
    Козяче тоже пробували в розведенні з водою - не підійшло, ну а про коровяче взагалі мовчу. Зараз мала молока не вживає, у чоловіка на нього тоже непереносимість зато кисломолочне залюбки
     
  15. reshka

    reshka New Member

    Як мені казали є декілька видів.. Якщо повністью не сприймає лактозу... Тоді дають спец.суміші. В нас просто дуже погано переробляє, якщо нагодувати дитину сумішью, звичайною, все добре. Ми чекали 3 міс, надіялись що шлунок почне переробляти.. Давали ферменти...Але нажаль так не сталося:sad:... Зараз експерементуємо... Почала давати суміш хоча б раз на добу... але це тяжко ( манюня наша не хоче брати бутилочку).. З ложечки даю по 30гр...