Алергiя на грудне молоко

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Inoque, 8 Травень 2014.

  1. Inoque

    Inoque New Member

    Привiт. Хтось чув про алергiю в малечi на мамине молочко? В подруги дитинка постiйно алергичить, то бiльше, то менше, то взагалi нема алергii. Годуэ тiльки грудним молоком. Свекруха каже, шо то алергiя на мамине молоко, хоче, щоб здала дитина аналiзи на алерген, ну а подруга, вiдповiдно, перестала годувати дитину молоком. Хтось мая таку проблему? Чи то мiф? Дякую.
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Алергiя на грудное молоко

    то міф. Зверніться до консультанта з ГВ
     
  3. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Алергiя на грудное молоко

    У нас на початках було щось схоже, казали, що може вживаю забагато білкової їжі, а білок часто спричиняє алергію у діток, порадили переглянути харчування, а ГВ ні в якому разі не згортати, а активно продовжувати, що може бути краще для манюні за молочко.Тому вважаю подрузі варто далі годувати, але більш уважно ставитись до власного харчування
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Алергiя на грудное молоко

    тут не треба плутати поняття, алергія на ГМ, і на те, що їсть мама і передається з молоком дитині.
     
  5. Inoque

    Inoque New Member

    Відповідь: Алергiя на грудное молоко

    Лiкарi називають алергiю на мамине молоко лактостазною непереносимiстю. Так подрузi свекруха сказала. Але наскiльки я знаю, лактостазна непереносимость виникаэ зза неправильного годування: зачасто мiняють груди за одне годування, i дитина iсть тiльки переднэ молоко, а необхiднi ферменти, якi э саме в задньому молоцi, не отримуэ. От i виникаэ ця непереносимiсть. Я так зрозумiла.
     
  6. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Алергiя на грудное молоко

    Думаю, що якби була алергія на ГМ, то дитинка мучилась би з самого народження і то не висипкою, а як мінімум блювотою. А у вашому випадку, то певне раціон мамі треба переглянути. А свекрусі сказати ,,пасіба, ми самі,,
     
  7. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Алергiя на грудное молоко

    Л а к т о з н о ю, бо лактостаз то трохи інше)

    То хибна думка.
    Якщо годувати на вимогу, а не по годинах то молоко не встигає розділитись на переднє і заднє, тому можна годувати з обох грудей.
    Нехай подруга харчування перегляне.
     
  8. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Алергiя на грудное молоко

    Як то не встигає розділитись? Все воно встигає, тому треба пильнувати, щоб дитина виїдала заднє, навіть якщо годування на вимогу.
    Ну і загалом, так, нехай подруга перегляне своє харчування. Лактозна непереносимість трапляється дуже рідко.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Алергiя на грудное молоко

    Так і є, називають. Але я от ніяк не можу зрозуміти, як це можливо, якщо лактози в жіночому молоці нема.
    Моя знайома має страшенно алергічну дитину. То хоч вона всіх своїх діток до року відлучала, цю дитину годує вже понад рік і алергії почали проходити. Раніше в малого личко була ціле червоне й із ранами на щоках, а зараз чистеньке й лише трошки почервоніння буває де-не-де. От своє харчування вона мусіла кілька разів переглянути. І дитина й зараз багатьох продуктів не може їсти, зате мамине молочко рятує, бо дає багато поживних речовин. :)
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Алергiя на грудне молоко

    а яка симптоматика ( бо алергічні прояви можуть бути різні)? Взгалі у дитини може бути алергія не на саме молоко, а на те, що вживає мама. Якщо алергія проявляється у вигляді болей в животику , блювоти рідких випорожнень після годування- в першу чергу мама мусить із свого раціону виключити будь-які молочні чи кисломолочні продукти на основі коров ячого і козячого молока. Тобто це не дитину треба позбавляти ГМ, а маму посадити на гіпоалергенну дієту. Діти-алергики навпаки чимдовше повинні бути на ГВ.
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Алергiя на грудне молоко

    А чому козячого? Воно ж теж без лактози.
     
  12. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Алергiя на грудне молоко

    Ну, судячи по тому, що
    :)
    то думаю ймовірність алергії на гм тут недоведена і, як вже дівчата писали вище, такі випадки трапляються дуже рідко, швидше за все тут банальне 'Мама їсть щось зайве' ))
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Алергiя на грудне молоко

     
  14. Ari

    Ari Well-Known Member

    Відповідь: Алергiя на грудне молоко

    важко отак щось радити, казати, але я про таке теж дізналась і була вкрай здивована. Жіночка з якою я лежала в паталогій розказувала, як вона намучилась із лактозною непереносимістю сина.
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Алергiя на грудне молоко

    дівчата, непереносимість лактози і алергія на коровяче чи козяче молоко то різні речі
    і вони нічого не мають спільного з материнським молоком, хіба якщо мама вживає такі продукти

    щодо випадку автора теми, хай спершу там мама відкорегує харчування
    в дитини може бути не стільки алергія, просто незрілість травних органів... в таких діток висипка то є, то сходить, може животик дитину боліти коли мама зїсть щось таке, що дитині не підходить (реагувати дитина може на будь що, глютен, молочні продукти, відомі алергени)
    в таких випадках, буває, якщо мама таки перейде на суміші, то в дитини типу все налагодиться.. чому? бо лікар часто в такому випадку радить якусь там кисломолочну суміш, чи з пробіотиками, суміш завжди одинакова, дитина до неї звикає і на око картина краща
    після того всі починають говорити, що винне мамине молоко, але винні тільки ті продукти, щодо яких в мами не вистачало знань чи бажаннь виключити з раціону
    п.с. коли звичайна алергія, то висипи та інші симптои так легко не сходять, алерген накопичується в організмі, потім очищується від нього
    в таком випадку суміші, кашки і тд рідко покращують картину
    лікарі розводять руками "ой, не помогло, і таке буває"
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Алергiя на грудне молоко

     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Алергiя на грудне молоко

    якщо вірити цій статті, то в грудному молоці таки є лактоза, але після року годування її кількість все зменшується (наведено приклад після 2,5 років ГВ 0,1 г на 100мл), середнє значення для першого року годування 6,8 г
     
  18. Вита Дудник

    Вита Дудник миється в бані

    Відповідь: Алергiя на грудне молоко

    Тут варто переглянути раціон мами, та й аналізи відповідні здати. Знаю один випадок навіть не алергії а несприйняття дитячим організмом маминого молока. В чому це конкретно проявлялось, не скажу точно. Але лікарі пояснили, що це пов,язано з резус конфліктом. Подруга моя намагалась годувати сама, але лікарі ще в пологовому перевели дитину на Малютку, аргументуючи небезбекою для дитини.
     
  19. Nichna Troyanda

    Nichna Troyanda New Member

    Відповідь: Алергiя на грудне молоко

    Повністю з вами згодна. Адже алергія в малечі може виникнути в першу чергу на те, що їсть мама. Адже здавалося б такі "неалергенні" продукти в раціоні мами як морква, хліб, куриця, телятина, солодке можуть викликати негативну еакцію. А вашу подругу шкода, якщо в неї було молоко, а довелося годувати Малюткою. Читала, що при резус-конфлікті можна зберегти ГВ, там особлива методика і часто лікарі не розповідають про неї мамам.
     
  20. milkozavr

    milkozavr New Member

    Відповідь: Алергiя на грудне молоко

    мені в пологовому теж сказали що в дитини алергія на молозиво, бо багато білка. проявилась вона у виді почервонінь , де-не-де з білими прищиками. педіатр сказала що само пройде, або дати супрастін.ще не пройшло і дитинка какає -окремо водичка окремо густі сироподібні виділення.- це так нормально?