Алергія! лікувати чи "само пройде"?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kucheryaska, 29 Січень 2010.

  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Чи може кропивянка не чухатись? У Віталіни вже 4 дні висипає на дупі-ногах-лиці, даю супрастин -- минає, через пару годин знову обсипає -- знову даю супрастин... Воно не схоже на розеолу, але алергологш каже, що кропивянка має чесатись.

    Від чого висипало? Ну із продуктів вроді нічого нового. Але у неї було ГРВІ і на 3 день, як вже кашель став мокрим, вранці дала амброл. В обід висипало ноги і дупу. Дала супрастин -- минуло за годину, а через два дні знову висипало, вже з лиця почалось -- і тоді дупа-ноги, то от кожні кілька годин висипає...

    Вчора ввечері було, після супрастину пройшло, вночі знову висипало, знову дала супрастин, а вранці йти до алерголога -- холч би один прищик був))) ну але я мала фотки. То здали кров і замість супрасину Л-цет раз на добу виписала.

    п.с. А як закон підлості -- повернулись додому і знову обсипало . Причому, я поки не даю табдлетку, хочу глянути що буде. То вже зникло (воно таке точно як від кропиви, тільки менші прищики), півгодини не було, тепер от нове вилізло...

    І ще. Майже весь тиждень тримається Т. Тобто як в понеліок почався вірус, то до середи до 38 було, а потім в районі 37 тримається, то падає, то 37, 05... Соплі ще є, і горло червоне -- але хз чи то від віруса Т, чи від алергії. Сьогодні, правда, ще не було Т, але вчора ввечері 37 було.

    Я ще думала, якщо не на аброл, то вона ще яблука їла і горішки із згущонкою... Хіба від того може бути?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Від згущонки може бути запросто. Або від того ж Амбролу. У мене старшу висипало від інгаляції з Беродуалом, то вся спинка, дупка була у дрібненьких прищиках світло-рожевого кольору. То сипало до тижня часу, пили протиалергічне курсом, то перейшло. Навряд чи температура від алергії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Fantazy

    Fantazy Member

    Пройшло багато часу, цікавить чи були в неї і чи допомогло лікування? Ми були в неї недавно вперше, не дуже сподобалась по багатьох причинах. Одна з них оглядала дитину не помивши навіть руки а перед тим на клавіатурі писала. Думаю чи варто продовжувати в неї лікування. Наперед дякую
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата, підкажіть плз чи мож бути алергія на випічку з кукурузної муки. домашнє айвове варення? малого пообсипало.. ну і ще облизував масло з бородінського хліба.
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    залежить що ще було у випічці. перший раз їв кукурудзу? і айву? є безсовісні виробники, чи то пак ті хто наскладах це все діло тримає і посипає хімкою, ну але муку не помиєш. навіть на масло може бути) від кількості то так не завжди дуже залежить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    кукурудзу вже їв. айва точно вперше. .. масло не вперше. я думала мож бородінський ще.. дякую.
     
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    На дупці з однієї сторони в нас подразнення (не від підгузника напевно, бо за межами). Малий чухрає і розцарапує до крові. Сказали приймати протиалергічне (Феністил), а я щось не знаю чи варто.
    В нас АД до всього, але малюка він зовсім не турбує і періодично згасає/появляється на ніжках тільки.
    Чи буде толк з того Феністилу, не хочу вливати лікарство просто так.
     
  8. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    В нас також АД, так само зараз дуже не турбує. Біля попки, за межами памперса/трусиків також така ситуація, плюс в додачу ще внизу спинки, в районі нирок, малий так само то чухає, буває до крові. Я так думаю, що це також прояви АД( від алергії нічого не даю, бо ми б тоді з цих лікарств не вилазили. Змащую кремом Бюбхен під памперс, воно трошки йому це заспокоює і підсихає.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    феністил зніме зуд. але я давала феністил десь до півроку, потім мені сироп "Еріус" завжди приписували. Тому мені феністил лише із немовлятками асоціюється
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    І Феністил нам також не допомагав, так само приписували влітку Еріус, коли був сам пік АД. Трошки знімало зуд і алергію, але за паро прийомів нам не допомагав вже(

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. happy story

    happy story Well-Known Member

    У нас теж був вірус з температурою і несильним кашлем, дала сироп осипало обличчя, шию. Пили і феністил і діазолін . Покращення особливого не було,поки не виздоровіли. От недавно трошки Аня кашляла, дала той самий сироп з амброксолом , някої алергії. Мені здається це вірус може давати таку реакцію, якщо є схильність до алергії.
     
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    вірус може, але в нас через пігодини після протиалергічного все зникало і через кілька годин з"являлось (бо це я супрастин давала, який тричі на день треба давати). А як дала Л-ЦЕт (його раз на добу) -- то висипати починало через 26 годин
     
  13. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    якщо свербить - то спробуйте зволожити чимось якісним(ті всякі різні креми для атопіків),якщо далі чухає - тоді протиалергічне.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    чи є хтось, хто провадив СІТ терапію ? чи є лікарі які таке роблять?
     
  15. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    @Kandya А чи визначили Ви, від чого був висип? В мене в старшого щось схоже(просто я ще жодного разу не стикалась з алергією) на ранок сильно всипаний плямами, даю супрастин-зникає, потім знову появляється, і так по колу....
    Маю за собою грішок, в суботу купила гранатовий сік(той що продають на Шуварі)-натуральний, і типу не розбавлений, і малий сильно на нього присів.... Десь за добу в середньому випив 0.5 л. Відповідно в неділю зі сну, побачили перший раз алергію... Ну і від кашлю п"є флюдітек...
    Питання: Як довго тепер може проявлятись тепер та алергія після відміни соку?
    І мені здається, що його вона зовсім не тривожить...
     
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    нас супрстин тримав 5 год, алергоголог із чорнобильської виписала Л-ЦЕТ (нам 7 років) 1 таблетка раз на добу -- то висипу добу, потім з"являвся. Треба багато пити, і ще з два-три дні попийте атоксіл, смекту -- щоб вичиститись.

    В мене вчора у меншої таке зявилось -- то я навіть гормон колода, бо навіть після протиалергічного нічого не проходило.

    Ну і обовязково сядьте на дієту і ведіть щоденник їжі: що і коли з"їли. Бо коли органзім на щось відреагував алергією, то починає висипати навіть на те, на що ніколи не було алергії. У нас наприклад усе пройшло, а потім з"їла грейпфруту 2 дольки -- знову висипало, дала таблетку -- пропало, потім на червоні яблука висипало (на які ніколи алергії не було). Ну і я вже не експерементувала: дієта так дієта. 2 тижні нічого не було, аж тут з"їла ватрушку магазинну (причому купили на хлібзаводі (просто раніше все в галицькій здобі), тобто виходить новий для нас продукт). Віталіна їла і казала, що смачнішої ватрушки ще в житті не їла (яку ж вони туди хімію запхали, якщо вартість ватрушки 2 г. 40 коп?((( І її висипало. На сир, який при її дієті дозволений (там певно купа ароматизаорів). Але після таблетки все минуло і далі не висипало. короче далі на дієті
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @neidn, напишіть мені в пп. Я сама спробую. Думала, що ми переросли нашдерматит, а ні - вертається, разом із кропив’янкою.
    --- дописи об"єднано, 26 Травень 2017 ---
    Зараз ми лікуємось таким чином: 200 гр подрібненого насіння льону заливаємо 250 грамами оливкової олії. Настоюємо 7 днів. Тоді вранці і ввечері по 1 ст ложці. Тиждень п’ємо, тиждень перерви. Очищуємо організм. 1 рік часу + дієта. Можливо, хтось хоче спробувати. Бачила у знайомих результати дуже дієві. Про себе напишу пізніше, бо тільки почала.
     
  18. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    І в малої висипка, почалося з суботи з животика і спинки, не свербіло, в неділю нічого, в понеділок по обіді вже була обсипана повністю,
    і в мене почало чухатися тіло, почали з лоратадину, ефекту майже не було,
    вчора були в Гайдука, бо начиталася за кір/краснуху, він все спростував, і показав як розняти алергію від інших хворіб,
    треба ту висипку розтягувати і якщо під нею чиста шкіра то нічого страшного,
    виписав глюконат кальцію, біле вугілля і алертек нам двом,
    вчора на вечір було мало вже висипки, але чухалося в малої, на ногах ще багато,
    сьогодні на ранок тіло/руки майже чисті, на ногах ще помітно,
    а зараз знову всюди крім животика/спинки плями стали яскраво рожеві,
    лікар каже що пройде, а я дивитися не можу на ті ножки,
    хочу завтра ще в диспансер на Коновальця поїхати, може яку бовтанку призначать,
    але до кого йти не знаю
     
  19. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Дівчата, підкажіть чи може бути алергія на каші Мілупа? В сестри малого обсипало(півтора рочку) і як варіант розглядає ці каші.
     
  20. his joker

    his joker Well-Known Member

    Дівчата, маю проблему. Переїхали в серпні на іншу квартиру і з того часу постійно в дитини запухає і червоніє око. Лікар сказав, що це алергічне - може бути на харчування, на шерсть собаки і т.д.
    Прокапали очі, пропили Феністил, і ніби пройшло. Все нове в харчуванні відмінила, їмо тільки все перевірене, а щодо шерсті, то дитині 10 місяців зараз, і раніше на собаку алергії не було.
    Пройшов тиждень після закінчення курсу лікування - бачу, що знов дитина починає підпухати, робляться мішки під очима... :girl_cray:
    Не знаю вже, може, це алергія на хлоровану воду (до того ми жили за Львовом і воду брали зі свердловини) чи побілку в квартирі (хоча на попередній кваритрі теж була побілка)? Якщо побілка, то купимо іншу, але хто зна чи на неї не буде реакції? Або побілка то таке, шпалери поклеїмо, а от з водою що робити... кип'ятити? :girl_sad: Може, у когось була подібна ситуація, як ви вирішували?