Алергія! лікувати чи "само пройде"?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kucheryaska, 29 Січень 2010.

  1. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    доречі, хотіла запитати чи у всіх ті плямки сверблять?
    бо мала їх не рухає і каже що її не турбує
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мабуть, коли в цьому напрямку буде прорив, тоді й навчаться грамотно лікувати "алергії" без застосування гормонів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Тепер я думаю на картоплю!
    Старшим дітям довго її не давала.
    А зараз поки вже немає свіжих овочів, почала до супу давати картоплю...

    Вважала її не самою корисною, але і не алергеном.
    А тепер читаю що реакції на неї (на крохмал)бувають серйозні!
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    мій малий мав такий приступ під час прогулянки, що гуляли до узд-кабінету, аби виключити апендицит. поки ми були з малою в лікарні, бабусі щодня давали бульбу, і щонайгірше - в пюре (то ж як клей).
     
  5. blondunka

    blondunka Member

    У нас проявився АД від ліків бо до того я все їла малого несипало, дівчата таке питання чи ця хвороба на все життя чи проходить якщо дотримуватись дієти, тобто недавати алергічних продуктів?Малому зараз 6.5 міс. Йому висипало щоки і трішки плямами підборіддя і в зоні ключиці, алерголог мене посадила на дієту, і малому я мастила кремом дермолекс атопік не дуже помагає але знайомі порадили мені наш крем синафлан з дит кремом розводити і все пройшло, я пила супрастин і через моє молоко воно доходило до нього, які продукти пробувати давати щоб знати від чого поки відмовлятися? Не їмо червоного , оранжевого , молочного
     
  6. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    вже турбує, каже що на спинці свербить, вказує чітко на плямку, чим то можна мастити?
    маємо дермалекс атопік, то якось безрезультатно,
    вже обмежена в солодощах, цитрусові не їсть, хіба лимон додаю до чаю, бо просто чорний не любить
     
  7. Isa

    Isa Well-Known Member

    Дівчата, потребую вашої думки, бо в голові якась каша, хочу її розібрати:girl_cray:
    Значить в малого на ніжках в низу і на передпліччях є маленькі плямки шершаві, був час що вони червоні були(помітила, що червоніють після купання, в нас вода жахлива, після душу і в мене буває висипка, чухається)...так от, а взагалі вони бліді(ті плямки). Я не надавала значення цьому, бо його не турбують вони взагалі...
    Тепер почитала вас, і от накрутила в голові, що може в нього той атопічний дерматит, чи алергія, чи що то може бути...ми не супер перебірливі в харчуванні, їсть малий з загального столу, правда в нас більш-менш здорове харчування(немає взагалі смаженого і хімози конкретної), визначити на зо саме ті плями сумніваюсь, що зможу сама...і ще що мене турбує, проблеми в нас з каканням, були страшенні запори, зараз вже легше, але всеодно буває і раз в 3 дні те діло, ну і важко дається...тут я думала, причиною є, те що мало п*є(не любить взагалі), то почала на силу заливати водою, справи пішли краще...тому і думаю, що причиною є саме нестача пиття, але може воно все зв*язано? ще в нас гіпоплазія є на деяких зубчиках, знаю, що воно ще все закладається при вагітності, але читала, що і причиною може бути порушення засвоєння елементів...може і це все зв*язано? чи то вже все в купу...

    Короче, якщо чесно, я навіть не можу до кінці зрозуміти що таке цей атопічний дерматит, що таке непереносимість лактози чи глютену(ще недавно я думала, що якщо дитина маю цю непереносимість, то коли вона з*їдає продукт заборонений, то в неї чуть не анафілактичний шок:girl_blush2:) може мене хтось просвітить? дасть посилання, де можна почитати(юо в неті купа всього, куди дивитись навіть не знаю)? і ще який хоч приблизний план дій - звернутись до лікаря? якого - алерголога, дерматолога, педіатра?які аналізи(доречі аналіз крові норм відносно)? і от за того Гайдука всі говорять, до ньогоз такими питаннями можна, щоб хоч окреслив от той план дій?)))
     
  8. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    я думаю це може бути однією з основних причин.

    вам з плямками до дерматолога\алерголога


    дівчата, а ті всялякі ойлатуми для купання зволожуючі - вам їх було дотатньо,чи потім ще мастили чимось? бо у нас пічялька:sad: ад цвіте і пахне,вже краще - але ніжки стали сухі і шершаві
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    брала всьо, і купати і мастити потім, все для того, щоб поменше вологи втрачала шкіра

    з закрепами вам треба до гастроентеролога дитячого, і толкового.. він вже скаже, бо самі висипання я б не сприймала за проблему з глютен/лактозою, а от закрепи і поноси то вже інша справа.. ну тобто може треба здати аналіз щоб виключити проблему і забути, ну чи розпочати лікування
    з висипаннями то хіба наблюдати, вести харчовий щоденник і аналізувати від чого гіршають висипи, харчове, нехарчове, контактна алергія, де сумніви, там аналізи здавати.. до дерматолога як на мене можна сходити один раз, виключити неалергічні висипання ,все
    решта вже алерголог/педіатр.. лікують атопію і алергію восновному вони всі ітак одинаково, сенсу оббивати пороги дерматологів не бачу, нам та групка лікарів призначала одинакове, при тому ітак не помагало
    а призначити гормон тоі я вже вмію
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    мене висипає від купленої в магазині картоплі, від домашньої - ніякої алергії немає (мама вирощує сама, і вдома картоплю можу їсти три рази на день). Тому може бути алергія не настільки як на крохмаль, як на те, чим ту картоплю обробляють.
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    цілком може бути. принаймі у нас така тенденція є. примусово не заливайте, пробуйте давати склянку води запивати основну страву.
    я за харчовий щоденник. але будьте добрі, не щодня змінювати продукти, тобто якось продумувати, щоб заміна була на 25%, так ви полегшите собі життя у визначенні алергена, якщо він є.
    і я дуже рекомендую забрати картоплю. взагалі. максимум - печена бульба в духовці.
    за толкових алергологів я вам не пораджу дуже, бо в натикалася на любителів гормональних мазей.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    а що даєш замість картоплі на гарнір? бо мій ще гречку їсть і вівсянку, і борщ - а всьо решта не дуже.
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
  14. Isa

    Isa Well-Known Member

    то я вже завернула, мала на увазі, що просто постійно пропоную, постійно вмовляю, хоч 3 ковточки, хоч 5... і яка приблизно норма пиття?
    дівчата, порадьте, які ж ви супи даєте, бо ми кожного дня їмо, і майже в кожний йде картопля?
    в нас домашня, нічим не кроплена...але думаю, то навіть не від хімози напевно, а просто на складники самої картоплі...
    може хтось дерматолога порадить, і гастроентеролога(в пп)...
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    в мене на 5л баняк зупи йде аж 3 картоплинки. решта даю крупу, каляфльор. бульбу ріжу дрібно, аби хлопцям був вигляд, що більше. та і по всім.
     
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    в нас теж є плями які не сверблять. тільки локалізація інша.і теж від води червоніють. тому ванна раз в тиждень. всі інші дні легке споліскування. більше нічо не роблю. ну ше можу помазати то діло бепантеном. не бачу смислу тримати дитину на каші, якщо не бачу, що ті плями якось міняються від харчування
     
  17. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    А в нас після довгих проб і відмін складається враження, що алергія на гречку:girl_impossible:
    Відмінила її і плям майже немає!
    Здамо аналізи після свят.....
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    буває(((
    і на зелену теж, до речі?
    --- дописи об"єднано, 28 Грудень 2016 ---
    як на мене, з твердістю нашої води, то ванна направду раз в тиждень. і чим менше очищуючих агентів (окрім убтану), тим краще.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    так. миєм просто водою, з спеціальним засобом тільки раз в тиждень (ну крім закаканої дупці)))
     
  20. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Мабуть бо малому переважно зелену давала
    А звичайну їла сама часто і він дзьобав в мене

    Це останнє що я відмінила і от таке....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1