Алергія --> астма -->?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем mysha, 7 Вересень 2010.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @NataliaFed і в мене переважно на ніч в селі починається задишка. Тому теж там рідко ночую, але є випадки, коли мус залишитися.
    Витріпати перед тим килим з підлоги, вологе прибирання, пилососом по килимах на стінах - маст бі, але все ж бувають випадки, коли цього не достатньо. От і питаю, що краще - закинутися антигістамінним звечора/запшикати сальбутамолом в разі ускладненого дихання/чи перетерпіти легку задишку (коли вона терпима)
     
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Kroshka Enot я б пшикалась або терпіла. А антигістамінне Вам помічне при такому?
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Стосовно "легко" - якщо в кімнаті, де я сплю, зробити всі вище описані маніпуляції і провітрити добре, то буде лайт- напад, я навіть можу поміж тим засинати (сидячи, канєшно). Якщо не прибрати - перетерпіти не вийде, буде напад у всій красі.
    Якщо звечора випити антигістамінне, то при прибраній кімнаті може взагалі не бути задишки.
     
    Останнє редагування: 11 Січень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мені антигістамінні, що кадило... Прибирання, хіба для заспокоєння, єдине, що рятує- свіже повітря. Я влітку так і спала, при відкритому вікні, голова на підвіконні.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. Isa

    Isa Well-Known Member

    Дівчата, а таке питання: коли дитина тільки починає кашляли,таким сухим...ну типу є ймовірність обструкції в подальшому, то що робите? Ну типу свіже повітря, пити - це ясно..якісь ліки даєте? Так що на випередження...
     
    • Баян Баян x 1
  6. NevgamovnaV

    NevgamovnaV Member

    Я стараюсь чекати до остатнього, надіюсь що організм справиться сам, але всеодно ми прибігаємо до беродуалу.
    Дівчата як можна звязатись з Плашенко, де вона приймає, чи можна прийти без запису, бо ми не львівські?
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2018 ---
    Ще в мене таке питання: син після того як починає відкашлювати то все, я надіюсь на закінчення кашлю але він в нас переходить знову у сухий, особливо закашлюється після інтенсивних рухів, як заходить з вулиці в приміщення чи на оборот, це нормально, у вас тоже так чи то що може бути?
     
  7. milema

    milema Active Member

    Дівчата порадьте! Дитина вже майже рік кашляє, періодично є обструкції без температури, але буває і температура. Здавали антитіла до кашлюку - не виявлено. Лежали в алергології, тиждень дихали пульмікотром + бередуал, табл. неофілін, ношпа, стоптусин- без ефекту, виписались бо вітрянка почалась. Глисти періодично проганяєм, але кашель все одно залишається то більше то менше, але щоб зовсім не кашляла такого немає. Кашель добре небутамол знімає. Здали імуноглобулін Е - 72 при нормі до 60 і ще 30 алергенів нічо не виявлено(ескулаб). Алерголог каже спробувати сингуляр.
     
  8. Isa

    Isa Well-Known Member

    Люди, підкажіть щось, малий кашляє і ніби відкашлює, але має обструкцію, дуже легку...але вже днів п'ять(( пив атигістамінне, не помагає... Що даєте в такому випадку? Переживаю дуже, бо воно і не гірше і не легше... преживаю, що нічого не роблю, що так звикнуть бронхи ( чи давати бередуал, чи що?
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2018
  9. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    лікар слухав? що антигістамінне даєте? при легкій даю - Еріус. якщо не допомагає - пульмікорт.беродуал даю при свисті порядочному
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    але пульмікорт не знімає обструкції, це гормональнйи протизапальний препарат. і його варто проходити курсом. а не раз , чи два. ефекту не буде


    беродуал дає розширеня ходиків бронхів.

    мені здається, не варто терпіти ніяку форму обструкціїї, бо можна дочекатися до найгіршого.
    воно само не минає, і так і так втручаєтеся ліками, тими ж протиалергічними.і спазмолітиками і тд
     
    Останнє редагування: 21 Лютий 2018
  11. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    так так,я знаю:) я просто неточно написала. при дуже легкому свисті я даю пульмікорт і нам його вистачає, якщо ж свистить сильніше, то попередньо беродуал.
     
  12. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Дівчата, хто що скаже про метод лікування алергії АСИТ? Типу алерген вводять в малих дозах і таким чином організм бореться з алергією. Це тривале лікування я так розумію. Може хтось так лікується?
     
  13. Isa

    Isa Well-Known Member

    не слухала тоді лакар, антигістамінне давала Хітакса
    за декілька днів пройшло в малого, нічого не давала
    чим далі, тим більше стає явним те, що в малого ті свисти - це алергічне...і на пряму зауважила, що причиною у нас це шоколад, какао...скільки б він не з'їв хімії ( я це образно, бо звичайно не даю йому), але якщо десь буде какао, цукерки шоколадні, то за якийсь час - до тижня, почнуться задишка, підсвистування...
    і я тільки забравши цей один продукт, бачу кращу ситуацію в рази
    це і тішить мене, бо вже не все так незрозуміло, але надіюсь, що переростемо)))
    а доречі, в якому віці діти це все переростають ( якщо переростають) в середньому? лікарка, якщо не помиляюсь, казала, що приблизно коли починається статеве дозрівання.
     
  14. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    в основному. але у всіх по різному. може років 30 бути ремісія,а потім початися знов.може ніколи більше взагалі не починатися.тому тут "всьо покрито мраком":) в нас зараз стало краще набагато,ніж роки 4 тому. і я сподіваюся,що з часом взагалі зникне:)
    --- дописи об"єднано, 26 Лютий 2018 ---
    надзвичайно дієвий метод,дуже багато відгуків позитивних. італійські ліки дуже дорогі,наші-дешевші. але потрібно точно визначити на що алергія. крім алергопанелей,є додаткові аналізи на мажори\мінори, плюс деякі алергени є суміжні з іншими і потрібно визначити точно(наприклад кішка суміжна зі свининою і молоком, тобто якщо ви здали кров на алергени і показало що у вас на кішку - то потрібно додатково здати чи алерген кішки в мінорі чи мажорі.якщо в мінорі-то це означає,що у вас велика вірогідність алергіїї на свинину чи молоко, а на кішку ні)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Тут вище радили (ділилися досвідом) настойку воскової молі.
    Вже місяць даю - жодного загострення за цей час. Але інгаляція щодня. Зранку та інколи після обіду, бо закашлюється і вже сам каже, що дихати важко, треба інгаляцію. Боржомі або півнебули вентоліну.
    Сьогодні ще почну експеримент з бадом. Порадила жіночка, дитина якої перенесла 4 пневмонії в віці 9-20 місяців, плюс подальші інгаляції та обструкції. Стан був такий, що каже, їм був один вихід - їхати жити кудись в ялівцеві долини або біля моря. З дитиною небезпечно було з дому виходити, бо мікрофлора тими лікуваннями стаціонарними була ніяка, до дитини всі болячки чеплялись.
    Спробую.
     
  16. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    нам вупше ніяк на жаль:sad:(( ми і гомеопатію пробували, класичну і не класичну.короче ніц не допомогло, ставало тільки гірше. потім все таки прийняли лікування традиційною медициною - то лікарка нас,ттт, витягла.

    ви пробуйте без інгаляцій, в період ремісії - щоб бачити чи є ефект.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    I нам, нажаль, та настоянка зовсiм не допомогла... Все, шо нам наразi допомогаэ на деякий час -лiтом в Карпати- i дихати, дихати...Пiсля 3 х тижнiв в Карпатах (були в липнi) не хворiли жодного разу. Правда, прояви алергii так щоб зовсiм- не проходять. Легше- так, стаэ, а повнiстю- нi. Чекаю, може переросте. Дуже на це сподiваюсь.
     
  18. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Я " переросла" десь в класі 6-7. До того часу прекрасно знала всі свої алергени.
    Десь в 28 на фоні віруски з кашлем повернулась моя астма. Я була в шоці, коли вночі відчула всі її прєлєсті. Десь до пів року вилазила з того. Інгаляції не мій коник. Я мала страшну тахикардію від вентоліну. Місяць була на гормоні. Найкраще мене витягував сингуляр. Вже 5 років ремісії.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Ааа, правильно, я ж зовсiм забула про сингуляр...Пiсля Карпат три мiсяцi приймали обидва малих його.
     
  20. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Дівчата, потребую допомоги. Вночі у донечки (3.3) проявилася гостра алергічна реакція: дитина дуже сухо і спазматично кашляла; утруднене дихання. Сталося таке вперше - тому знімали тим, чим мали під руками (3 міс. тому була алерг. реакція у вигляді шкірних висипань - декілька раз дали антигестамінне і усе зійшло). Потрібна консультація фахівця-алерголога. Може підкажете до кого варто звернутись?
    Хотіла б визначити алерген: це доцільно/реально? Чи потрібна якась профілактична / підтримуюча терапія? Що потрібно мати у дом. аптечці у таких випадках як сьогодні вночі аби обійшлося без паніки...