Алергія --> астма -->?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем mysha, 7 Вересень 2010.

  1. Sovenatko

    Sovenatko Member

    Дівчата порадьте алерголога і контакти зразу. Ми не львівські тому потрібно за домовленістю.
     
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, алергопроби насічками вважаються інформативнішими, ніж по крові?
     
  3. arcobaleno

    arcobaleno New Member

    Доброго вчора, можливо, хтось з дорослих потребує лікування астми інгаляторами або вже якийсь час їх використовує, є можливість От писати безкоштовно ліки
     
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Mansikat по насічках зразу видно на що реакція (і то не на все вона може проявлятись у житті), а по крові показують на що реакція і потенційно можливі алергени, на які ще не розвинулась реакція але до яких є схильність, тому по аналізі крові часто у людей зазвичай багато алергенів вивляють, проте далеко не на всі людина реагує чи буде колись реагувати. Лікарі кажуть, що якщо не боротись і не лікувати алергію, то з часом коло алергенів для неї може збільшуватись. Але якщо приймати міри, то прояви алергії будуть зменшуватись, і нових реакцій не виникатиме.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    так.нам лікар казала що кров на панелі взагалі не тре здавати, бо є багато дуже чинників котрі впливають на результат. здати просто на імуноглобулін - можна. а царапки інформативніші і дешевші:)
     
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    та мені треба було проби на анестетики зробити. В принципі, що по крові (минулого року здавала), що зараз насічками, казали, що інформація актуальна певний період часу, фактично при кожному використанні треба здавати по-новій. Але показало мені реакцію на препарат, яким я завжди користуюсь, то от навіть не знаю як той результат розцінювати - теоретично препарат ніби не можна, на практиці - все ок (ну, я допускаю, що то сенсибілізація відбувається), але чи аж такий інформативний в результаті аналіз?
     
  7. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    я не впевнена, але то діти можуть "перерости", а в дорослих вроді всьо ок. на рахунок ліків точно не знаю,в нас поки інші алергічні проблеми. ми здавали на харчову панель і тварин + грибки ( насічки) - показало на пилового кліща всіх видів і трошки епітелій кота. коли здавали кров - то там було багато на їжу, але (чи співпало чи ні) більшість була на те,що мала їла протягом останніх днів перед здачею крові. перездавали потім через місяць десь кров - то знов було на їжу,але вже інші продукти:)
     
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    то в залежності від стану організму, імунної системи, мікрофлори кишечника, хворіб на даний момент, одним словом, все все. Ну і на новий препарат у мене може відбутися сенсибілізація за якийсь час, і він вже стане не ок. Але то не істинна алергія, а непереносимість швидше. Взагалі ж, справжня алергія досить рідкісна, в більшості це якраз отакі непереносимості. А, одним словом, темний ліс ті алергії)
     
  9. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А підкажіть, мамина знайома казала що ще надцять років тому мала на щось алергію, то їздила в більше місто - сама з району - і ось не дуже зрозуміла - чи то той алерген їй якось кожен рік вводили в кров чи взагалі якось, ну тобто поступово організм призвичаївся до алергену і вже не реагував. То як називається, і взагалі на що то так можна робити, на які алергени? То вони якось розщеплюють їх, чи як?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Називається СІТ терапія. Малому пропонували таке на Орлика робити. В нього на кліща алергія, котів і деякі грибки. Почитала відгуки, поспілкувалася з мамою дівчинки там же, на Орлика, яка погодилася на СІТ терапію ( вона казала, що перші півроку нібито все нормально було, а другі півроку не вилазять з обструктивних бронхитів з лежанням в лікарні). Відгуки в неті також різні. Це,я вважаю. втручання в імунну систему дитини. Поки що вирішила цього не робити...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Veresk т теж тим цікавилась, але такі різні думки спеціалістів та відгуки, о вирішила не починати, хоче випадки коли то допомогло теж є. Думаю то найкраще діє якщо є алергія на щщось одне, бо як є реакція на декілька різних алергенів то тим методом позбутись її складніше. Можуть ще давати смоктальні таблетки з алергенами, але кажуть їх ефективність ще нижча, порівняно з АСІТ що проводиться регулярними введеннями алергену в шкіру.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. катенок

    катенок Well-Known Member

    Дівчата порадьте.Ви багато чого пройшли і пережили.В мене двоє дітей алергіків.В старшої десь з років двох до пяти було певно з 10 бронхітів,але що цікаво саме обструктивний нам ставили один раз..але кашляла постійно.Ми ходили в свій час до Костюченко, вона виписала направлення на аналізи.Виявили сильну алергію на пил і постільний кліщ.Позабирали з хати всі килими, підлоги через день мили, постіль міняли.Зараз їй 7 років, фактично дитина вже з півтора роки не хворіла..тттт...соплі не рахую.Часом пчихає, покашлює,як задуже вже дам пару днів протиалергічне і все минає. І так тоді в чотири роки ми пропили курс сингуляру.
    Проблема інша.Зараз в мене інша дитина,менша 10міс.З шести місяців як почав хворіти разом з зубами, з того не вилазимо.Вперше серйозно було в жовтні, лежали в лікарні з діагнозом обструктивний ларенготрахеобронхіт з цефтриаксоном, бередуалом, пульмікортом..В листопаді повторюється все.3 дні соплі, через три дні сильний кашель.Призначають антибіотик, вентолін...Ледве вилізли.В грудні ситуація повторюється.Попала до хорошого педіатра, вона впевнена що лікували нас неправильно.Антибіотики не поттрібні зовсім.От закінчили лікування.Лікувалися неофілін,пульмікорт, еріус, аскорил,електрофорез, дренажні масажі.І так.Він фактично здоровий.Не хрипить,все наче ок, вологий кашель минув, мокрота вийшла.Але він далі покашлює пару разів вдень сухо!!! і раз 15 вночі сухо!! Я так розумію це певно алергічне.Дома обстановка без пір'я,килимів, порохи страраюся постійно прибирати.Може повітря сухе,опалення? Сьогодні купили зволожувач бо старий зламався.Може в тому справа.Він ще дуже маленький і дуже тим я переймаюся.
    Казала педіатр звернутися до алерголога пульмонолога.Думаю за Томашова.Підкажіть.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @катенок, ні чим не поможу, але дуже Вам співчуваю( в нас картина з кліщем та сама. і теж бронхіти є. і обструкці були.
    ми консультуємося з пульманологом Проць. Охмадит.
    --- дописи об"єднано, 5 Січень 2017 ---
    і стало зразу краще? бо я так чекаю результату.
    ми пропили, але зразу заробили бронхіт, правда без обструкціі, і це добре.
    і бронхіт певно був таки інфекційний , бо супроводжувався температурою.
     
  14. катенок

    катенок Well-Known Member

    Не можу вам сказати.Бо вже пройшло майже чотири роки, не памятаю.Єдине що знаю що з п'яти років вона хворіти перестала..і тоді стало краще.Думаю тут все зіграло роль і обстановка дома і вік найголовніше.Переросла.
    --- дописи об"єднано, 5 Січень 2017 ---
    До речі зараз навіть до бабусі на два тижні їздила вона влітку, де є килими і пір'я і все ок.Раніше 2 години в такій обстановці і очі червоні,пчихання безперестанку....
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    У нас подібна історія - доня, як пішла в садок минулого року, то з жовтня місяця постійні бронхіти, кашель дуже сильний був, вночі приступи важко було спинити. Пили масу антибіотиків , різних ліків, і все те ніби помагало, а через кілька днів кашель починався знову, і так тривало поки не потепліло, в квітні перестала кашляти. І Літом теж все ок. І Знову пішла в садок у вересні, а в жовтні все почалось по новій - знову кашель, нежить, і постійні почервоніння під очима. Сходили до іншого лікаря і вона запідозрила астму. Правда сказала, що дитина то переросте. Виписала аерозоль спеціальну, і в дитини принились ці приступи кашлю, і нежить, але ще є почервоніння і кашель повністю не зникає ( він є, але дуже рідко). Незабаром знову маємо йти до лікаря, будемо і далі шукати причину. До слова , минулоріч ще робили загальні алергопроби - ніц не виявили.
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Oriana, це добре що ніц не виявили.
    в нас теж все з садком почалося. але проби показали таки на кліща.
     
  17. Lace

    Lace Active Member

    Та сама ситуація, майже не хворіли, поки не пішли в садок. І почалось... Теж здавали аналізи, алергія на пильового кліща і на пір'я. Поміняли всі подушки дома і в садку мали свою. Але нормально ходити не змогли все рівно, постійно хворіли. Нам пульманолог прописав сингуляр. Ми пропили 2 курси . Реально стало краще. Але зараз ми вже ходимо до школи, тому думаю, що ще і вік дав своє, трохи переросли...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Томашов ок. в поліклініці охмадиту тре по запису.в лікарні теж краще до нього дзвонити на моб(номера не підкажу,на жаль) або прийти і проситися,але не факт що захоче прийняти. при мені кілька разів людей випроваджував:sad:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. катенок

    катенок Well-Known Member

    Я знаю. Буду записуватись.Дякую.
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @катенок, мала колись схожу ситуацію з дітьми. Ходимо до Плашенко С.І. у поліклініку на Чупринки. Мені вона підійшла найкраще.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1