Альбоми, сторінки в альбом, фоторамки

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Птася, 15 Травень 2009.

  1. Птася

    Птася Well-Known Member

    Я побачила що і Ума згадувала про скрапбукінг, я вже і сама давно замислювалася створити цю тему. Це дуже цікаве хобі яке вже перейшло в розряд мистецтва. Постараюся викласти всю відому мені інформацію про це, а також викласти власні фото альбому. Ви мене вибачайте, багато інформації буде на російській так як перекладати все буде зайвою тратою часу.
    Ну що ж вітаю всіх у чарівному світі скрапбукінгу!!!! :clapping:
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Скрапбукінг

    Скрапбукинг (или скрэпбукинг, англ. Scrapbooking: scrap — вырезка и book — книга, букв. «вносить в книгу») — вид хобби, ручного творчества, заключающийся в изготовлении и оформлении семейных или личных фотоальбомов; способ хранения личной и семейной истории в форме фотографий, газетных вырезок, рисунков, записей и других памятных мелочей. Скрапбукинг это своеобразный способ сохранения и передачи отдельных историй, с помощью особых визуальных и тактильных приемов вместо обычного рассказа, передающегося «из уст в уста».
    Специальным образом декорированный фотоальбом состоит из отдельных листов, каждый из которых представляет законченную мысль, выраженную фотоколлажем. Обычно такой альбом охватывает какую-то одну тему: свадьбу, юбилей, рождение ребенка, каникулы на море и т. п.
    Основная идея скрапбукинга — сохранить фотографии и памятные вещи на длительный срок для будущих поколений.

    ось приклад обкладинки: [​IMG]
    а це розворот сторінок [​IMG]
     
    Останнє редагування: 15 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 17
  3. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Скрапбукінг

    Ось приведу приклад свого альбому - це найпростіший варіант, купляєте вже готовий альбом для скрапбукінгу і далі оформляєте в залежності від вашої фантазії.
    ось обкладинка альбому [​IMG]
    так виглядають сторінки, кожна сторінка тематична, наприклад В ожидание меня або Мои достижения [​IMG]
    ще є кищенькі де можна зберігати речі: наприклад відкритки, вирізки з газет, листи. В моєму випадку це фотографії з УЗІ а також ярличок з роддому з датою і часом народження [​IMG]

    Поскольку скрапбуки рассчитаны на длительное хранение, то в этой технике применяются специальные материалы, чтобы со временем не ухудшилось качество, например, бумага не пожелтела, фотографии не рассыпались и не отвалились, страницы не деформировались и т. д.

    Все материалы, с которыми контактируют фотографии, должны быть без химической кислоты и лигнина (acid-free and lignin-free), включая бумагу, клей, маркеры и этикетки. Это позволит хранить фотографии долгое время


    В мене в альбоміє спеціальні сторінки для фото покриті плівкою, ось так [​IMG]
    кріпляться вони під плівку, сторінка має клейку основу з якої якщо що легко буде зняти фотку, а зверху покривається захисною плівкою, ось так [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Скрапбукінг

    Птася, дякую!!! А то я все однодумців шукаю. Я все тільки теоретично скрапбукер і страшенно маю мрію закупити того всього (бо вже купа ідей є) і взятися за ту справу по повній! Мені більше довподоби скрапбукінг на папері, з ножицями, чорнилами, трафаретами і всякими прибамбасами,- ручна робота а ніж компютерний варіант... то всьо не то. От як закінчу вишивку (ну хоч одну) тоді зроблю замовлення в інет-магазині всякого причандалля і почну реалізовувати свої мрії!!!

    боже, ну де взяти часу на ті всі захоплення?!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Скрапбукінг

    я теж люблю ручне, але це була проба пера готовго, а по-друге теж не маю поки часу, то думаю спочатку довести до ладу "полуфабрикат" :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Скрапбукінг

    Кльова тема:y:,я скрапбуком вже рік назад зацікавилась,всьо не як рукі не доходять:8:,але по-троху збираю матеріали:),маю багато фоток,того,щоб хотіла зробити(викладу ввечері):xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Зая, де обіцяні фото?

    я регулярно читаю блог однієї панянки з Челябінська. Мені дуже імпонують її смак і ідеї! Дашик називається, проводить майстер-класи. ось її блог:
    http://daria-pn.blogspot.com/

    ось погляньте як акуратно і зі смаком все зроблено: (то лиш дві роботи,а в неї їх ціла купа і всі дуже гарні)

    http://daria-pn.blogspot.com/2009/03/blog-post_23.html

    http://daria-pn.blogspot.com/2009/01/blog-post_19.html
     
    • Подобається Подобається x 12
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    дуже гарно виглядає, але я на таке напевно не здатна:girl_sad:
     
  9. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    а вже пробували? бо я ще не знаю... я тільки до того хоббі готуюся. Просто малий все що бачить в мене забирає. От хай ще підросте трохи і візьмусь я скрапбукати :girl_cool:

    от все чекаю, може хто з форумних дівок тим серйозно займався і майстер-клас який провів, а там вирішимо чи посилимо то чи ні :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    я не пробувала, але дивлячись на ту красу розумію що маю дві не те щоб ліві руки, а певно ліві ноги :girl_crazy:
    та і мені здається треба мати бездоганний смак
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    по вишитим роботам так не скажеш... :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    дякую. просто вишивка - там вже готово, намальовано, нитки пронумеровані.
    а відкритки - це потібно самому малювати, витинати, клеїти, а художник з мене від слова Худо :) я пряму лінію під лінійку провести не можу )))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. yanya

    yanya Active Member

    Дитячий альбом своїми руками

    Пропоную вам зробити чудовий подарунок своїй дитини і собі - зробити альбом своїми руками. Займе це 20 хвилин, зате радості!!!!!
    ось інструкція, качайте
    http://webfile.ukrwest.net/download.php?file=6301.doc
    я брала папір 50*70, з нього 50*50 йшло на "гармошку", з решти я вирізала обкладинку. Фото були розміром 10на 10 см.
    Ось що вийшло
    [​IMG]
    [​IMG]
    Всього виходить 16 фоток, я робила ці альбоми як подарунок на рік хресним та дідусям і бабусям, але можна і просто так робити. Хто зробить - покажіть фото :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  14. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Все. Тепер я остаточно заразилась цією красотою. Завжди мене до всього такого тягнуло, а зараз аж всидіти на одному місці не можу. Подамся завтра в пошуки необхідних матеріалів. Бракує мені останнім часом в житті чогось прекрасного, от буду його собі власноручно створювати. Як получиться щось достойне - то похвалюсь.
    А ще ж можна якісь альбомчики придумати не лише для фото, але й для дисків з дитячим відео... добре, що техніку монтажу відео вже опанувала, тепер можна фантазувати далі.
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Сьогодні доробила саморобний альбом, присвячений відпочинку. Папір купувала в магазині канцелярських товарів. Папір такий як для візиток різного кольору - синього, пісочного, сірого. З них альбом мені зробили в палітурній майстерні біля Вірменської церкви.

    Це обкладинка
    [​IMG]

    трошки сторіночок
    [​IMG]

    а це фотографії з Варни і маленький натяк на те, що я там робила
    [​IMG]

    а це остання сторінка - фотографія, яку зробили з поїзда і трохи творчості
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 25
  16. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Орман, КЛАС!!!! так просто і оригінально!!! коли в мене руки до такого доростуть...? :girl_mad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    а фотографії наклеювали чи друкували на листах?
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    наклеювала, там же такий папір - для візиток, до того ж різного кольору - на ньому не надрукуєш (ну або альбом золотий вийде)

    До речі в палітурній майстерні заплатила аж 18 грн.

    Чоловік каже, щоб я для його фотографій з походу теж щось таке зробила - оцінив :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. Sanka

    Sanka Active Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Хворію скрапом вже більше року.
    Хоча відкритки роблю вже вічність...

    зараз роблю весільний альбом батьків.
    при нагоді виставлю фотки
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    і я маю скрепбук з піврічної подорожі... тре буде пофоткати і викласти)
     
    • Подобається Подобається x 5