Албанія

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Rodionochka, 29 Червень 2016.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Є, звичайно. Але ми не знайшли чогось смачного. Там більше було типу фаст-фудів.
    Наші друзі, що ще залишались таки щось файне знайшли. Але де саме воно і що там було не пам‘ятаю.
    Ми були кінець липня-початок серпня. Займали лежаки в куточку пляжу під самими соснами (чи якимись схожими на них деревами). Людей було багато, але місця завжди були. Одні приходили, інші йшли.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. iracaryk

    iracaryk Active Member

    Є,але мені теж щось те м'ясо і риба-гриль вже проїлись-не смакувало.Піца смачна була в піццерії,де великий дитячий майданчик,надувні гірки (думаю знайдете десь в центрі).Булочки свіжовипечені брали і кефір(вроді їхній) в пляшці літровій-дуже смачний-так снідали чи вечеряли.
    Ми були не в сезон-то пляжі були порожні.Взагалі зауважила,що народ там сходиться на пляж після 11-ми ж ранні пташки-то в 11-12 ми вже йшли з пляжу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Online

    Online Well-Known Member

    А морепродукти є всюди в меню чи потрібно спеціально кудись їхати на них?
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Якщо чесно, не пам’ятаю. В деяких кафе точно є. Але чи всюди?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Online

    Online Well-Known Member

    Хтось вже дізнавався про авіа в Албанію на 2018 р.? З того, що знайшла, пропонують тільки два ТО:Феєрія через Грецію (Превеза) і TPG в Тирану. Але ціни на пакет в них невиправдані. За ту суму краще вже Італія або Греція. А окремо переліт в Феєрії коштує 300Є/ос, в TPG навіть не бачила такої пропозиції.
    Якщо стикувати самому, то хіба що Візз ейром з Будапешту до Тирани. Ну або Райнеіром з Жешуву до Корфу, а звідти паромом до Саранди. Не знаю, наскільки це зручно.
    Може є ще якісь варіанти? Через Тиват мене відговорили самі представники ТО, бо важкий трансфер і максимум в Дурресі осісти.
     
  6. Zirnyshka

    Zirnyshka New Member

    Вибрали варіант Жешув-Корфу-Саранда, в липні вирушаємо. Теж хвилююсь чи не буде такий маршрут складним.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Online

    Online Well-Known Member

    А як вирішили питання трансферу? Берете машину напрокат в Греції ?
     
  8. Zirnyshka

    Zirnyshka New Member

    Якщо домовимось про житло до відїзду (плануємо Ксаміл), то не будемо брати авто, а якщо ні - то читала, що прокати є в Саранді, там і візьмемо.
     
  9. Online

    Online Well-Known Member

    Тобто з аеропорту до парому добиратиметеся таксі чи автобусом? Я просто собі так глянула по карті і трохи озадачилася добиранням аеропорт-паром-Ксаміл з речами.
     
  10. Zirnyshka

    Zirnyshka New Member

    До парому на таксі
     
  11. Online

    Online Well-Known Member

    Загалом, враження від Албанії позитивні: гарні гори і море, хороші люди. Звісно, що це навіть близько не Хорватія і тим більше не Італія чи Греція. Я б сказала, що за загальною атмосферою, Албанія - це бюджетний варіант Чорногорії. Ментально албанці дуже схожі на чорногорців: трохи бардачні, трохи лінтяйкуваті і трохи хрюшки, але разом з тим привітні, гостинні, приємні люди. А от архітектура, культура, кухня - мені більше до Румунії та Болгарії. Що вигідно відрізняє Албанію - це відсутність росіян. За більш, ніж 2 тижні лише тричі чула російську мову і двічі це були українці) Допускаю, що є якісь зальотні, всюдисущий калінінград через польских ТО або російські німці. Також казали, що в Дурресі трохи є, бо заїжджають з Чорногорії. Але загалом їх присутність не відчуваєш.

    Для мене Албанія - це цікавий досвід. Але щоб я вдруге сюди цілеспрямовано рвалася - то ні)
     
    Останнє редагування: 27 Липень 2018
    • Інформативно Інформативно x 10
    • Подобається Подобається x 8
  12. agatha

    agatha Member

    Дуже інформативний відгук. Дуже дякую. Чи тепле море? І який пляж?
     
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Море тепле. Пляжі різні. Галькові або скелясті, в окремих місцях плити. Та частина Саранди, що зі сторони Вльори і до центрального пляжу - майже всюди галька. Далі скелясті або плити, може хіба якийсь клаптик галькового. Ми ходили на пляж в районі African Beach Club. Їх там кілька, можна собі вибрати. Справді найкращі, вода чистесенька, людей помірно. В Ксамілі пісок. Ну як пісок, штучно перетертий до стану піску камінь. Мені не дуже, але я взагалі пісок не люблю. Борш галька. Дхермі, Хімара здається теж. але не буду стверджувати бо просто проїжджали повз, не роздивилася.
     
    Останнє редагування: 7 Серпень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Regi

    Regi New Member

    Розкажіть, будь ласка, де Ви були і якщо можна то координати помешкання. Дякую!
     
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    а можна нескромне питання?)) скільки Вас винесла вся відпустка з дорогою, проживанням і харчуванням?
     
  16. Online

    Online Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  17. Vika

    Vika Well-Known Member

    Планували їхати в Албанію на початку вересня...
    але відпустку перенесли на 15,09
    тепер вагаюся, чи варто туди так пізно їхати? хочеться тепла
    може хтось був в такий час? буду вдячна за пораду
     
  18. iracaryk

    iracaryk Active Member

    Я дуже люблю відпочивати у вересні-людей мало,море -теплюще.Думаю і у вас буде тепло,ми були десь 5-10вересня-було дуже комфортно.
    В Греції були середина вересня-теж дуже комфортна температура,але дні короткі,на пляж виходили після 9-10,а о 18 вже починає темніти.
     
  19. Vika

    Vika Well-Known Member

    Плани трохи змінилися. Їдемо 2.09, так що погода має бути гарна))
    Може хтось підкаже куди в Ксамілі можна ходити їсти? щоб смачно і не дуже дорого
     
  20. Sheremeta

    Sheremeta Member

    Доброго дня) от задумались над поїздкою в Албанію в Ксаміл машиною влітку:) трохи вивчаю житло і дорогу і виникло питання стосовно пляжів: чи вони безкоштовні? Чи обов’язково брати лежак? Наскільки зручно там без лежака? Я маю на увазі там звичайний пісок, не твердий? Там є безкоштовні зони? І хто може знає, яка вартість лежака?