Аквааеробіка

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Iwka, 16 Квітень 2010.

  1. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Пропоную поділитись досвідом/враженнями від занять аквааеробікою у Львові.
    Зокрема тренери, самі заняття, стан басейну/води...:girl_claping:

    від модераторів: тут говоримо лише про аквааеробіку, плавання - інша тема
     
    Останнє редагування модератором: 16 Квітень 2010
  2. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Аквааеробіка

    Також хочу піти кудись на плавання, а не знаю куди краще...:)
     
  3. Pliuka

    Pliuka Active Member

    Відповідь: Аквааеробіка

    Я ходжу на аквааеробіку на сихові в дельфін. Оскільки не зовсім добре вмію плавати, деякі вправи мені важкувато робити, але загалом мені дуже подобається, водичка там тепленька :girl_tender:і приємний обслуговуючий персонал.
     
  4. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Аквааеробіка

    Я сьогодні також була на занятті з аквааеробіки на Сихові в Дельфіні.
    Загалом подобається, але вода доволі холодна була (але казали шо тілько нині), інструктор спілкується на російській...
    Заняття триває 45 хв, і постійно робимо вправи.
    (для порівняння бачила що в Аквапарку вправи чергувались з невеликими перервами на плавання)

    ото походжу ще кілька раз, тоді ще допишу враження.

     
  5. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Аквааеробіка

    В мене колись там коліжанка працювала,казала що багато людей туди ходить...
     
  6. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Аквааеробіка

    особливо ті ділові панянки на ресепшині, і та "завжди усміхнена" пані, яка продає кисневі коктейлі... якісь вони зовсім не приємні
     
  7. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Аквааеробіка

    Дівчата,які ціни в Дельфіні і чи є ранкові заняття ?
     
  8. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Аквааеробіка

    здається 160 чи 180грн на місяць по 2 заняття в тиждень!
    Ранкові є на 7 на 8 і на 9, принаймі рік тому так було
     
  9. Pliuka

    Pliuka Active Member

    Відповідь: Аквааеробіка




    Наразі нічого не змінилося, 180 грн на місяць
     
  10. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: Аквааеробіка

    Я ходжу на аквааеробіку у "Формулу краси", що на вул. Стрийській. Вода прохолодна, але це навіть дбре, оскільки під час тренування стає гаряче..., персонал хороший тренер також. Вартість абонементу на місяць 190грн.(8 занять). Заняття кожного дня 6,7,8 вечером і 10,11 в суботу зранку. Мені дуже подобається!!! І після тренувань мязи не болять, а це добре, оскільки я годуюча мамочка(синочку 5 місяців). Я задоволена, приєднуйтесь!!! Якщо надумаєте, то купальник варто прихопити суцільний, в ньому зручніше.
     
  11. tulia

    tulia New Member

    Відповідь: Аквааеробіка

    Ходила на аквааеробіку в Дельфін на Сихові три місяці. Вода дійсно холодна, зайти важко у воду, але коли починаєш рухатися, то нормально. Спочатку, перших два тижні було цікаво, щось нове. А потім стало нудно: вправи одні й ті самі; новачки, які ще їх не вміють виконувати; купа народу, що під час вправ один одного штурхають, іноді навіть до синяків. Заняття тривало 45 хвилин, ще 15 хв. дають, щоб поплавати - так як серед народу плаваючих було мало, то плавання після заняття для мене було позитивним фактором. Потім кинула і пішла на степ-аеробіку. Попробувати походити на аквааеробіку можна, але для постійних занять краще вибрати щось інше.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Аквааеробіка

     
  13. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Аквааеробіка

    Я була неа ранковому занятті - то якшо не помиляюсь - Наталя.
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Аквааеробіка

     
  15. wise

    wise New Member

    Відповідь: Аквааеробіка

    відвідувала аквааеробіку у "Формулі краси", що на К.Левицького 1,5 роки. Результат відчула не відразу, через місяців 3. З тренерів найбільше подобаються Лариса та Іра (завжди слідкують, якщо щось неправильно робиш, коректують), ще непоганий тренер Надя.
     
  16. pusik

    pusik Well-Known Member

    Відповідь: Аквааеробіка

    Вагітною ходила в Софію на плавання. Там також була аква (я на неї інколи попадала в обідні години). Активної участі в занняті не приймала, але собі збоку в басейні вибірково деякі вправи робила. Це було 2 роки тому. Там тренування проводили 2 тренери (в різні дні), нажаль імен не пам"ятаю. Одна простий варіант вправ, друга - цікавіший і з суттєвішим навантаженням (до неї і приходило більше відвідувачів). Заняття тривало годину. Після заняття можна було ще і поплавати і целюліт об штучну хвилю порозбивати і т.д. :) :) Умови там дуже хороші, вода чиста, місця більш ніж достатньо і з температурою теж норма. В дні коли дітки мали заняття гріли сильніше. Декілька раз вода була прохолодніша, але то воду міняли. Мінус один - окремо абоненту на акву немає, є лише загальні ( на всі послуги фітнес-центру), найдешевший був 500 грн в місяць. Але той мінус може і є плюс, для тих хто активно займається спотром, бо ходити можна було весь місяць хоч кожен день.
     
  17. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Аквааеробіка

    О і я вагітною Марком ходила в Софію, але ходила на Акву, а по тому ше 1,5 км плавала. А з Михасиком я вже в аквапарк ходила. В дитячі дні (вівторок і четвер) там гріють воду до +30, але акви в ті дні нема, уявіть як можна барахтатися з всієї сили в ванні... Є Аква в Аквапарку, там є з різним навантаженням - в спортивному басейні і в сімейному (там вода тепліша). Для вагітних проводять в сімейному 2 рази на тиждень. За останніми даними в Софії дуже підняли ціни на абонементи, в Аквапарку дешевше рази в 4.
     
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Аквааеробіка

    Я ходила в "Формулу Краси". Умови там середні. Тренери різні - є ліпші, є гірші, але загалом нормальні. Не подобалося, що тре в черзі в душ стояти, деколи стільки людей, що в басейні не розвернешся, ввечері вода зимна - 26 градусів, фени погані. А ще там деколи такі жіночки ходять, що я бридилася в душ зайти...
    Але загалом - супер! І форму тримає і задоволення, і шкірка гарна!
     
  19. wise

    wise New Member

    Відповідь: Аквааеробіка

    щодо води - то вона не холодніша за воду в Дельфіні чи в аквапарку в 50-метровому, а от займатись при кількості 13-14 людей в такого розміру басейні справді некомфортно, в мене не виходило відпрацювати заняття на повну силу. А щодо нечистоплотних тітоньок і дівчат, то такі зустрічаються усюди (бачила на власні очі і в інших басейнах). Просто у "формулі" площа значно менша, от і кидається відразу в очі.
     
  20. emelia

    emelia New Member

    Відповідь: Аквааеробіка