Акції, розпродажі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем cherepashka, 27 Серпень 2009.

  1. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    за посиланням
     
  2. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Очевидно, коли ви заходили, сайт був відключений через технічні проблеми. Але зараз посилання вже недійсне, до вечора замовлення можна зробити хіба через месенджер на ФБ-сторінці.
     
  3. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Я звісно ніяких претензій вам не ставлю, щоб ви часом не правильно мене зрозуміли. Але за посиланням я зайшла через пару хвилин як ви написали допис. Ну якось дивно, ділитесь інформацією яка неактуальна, не перевірена. А потім ще запитуєте чи справді туди заходили.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @casablanka я зайшла за посиланням. Все працювало, було що вибрати. Але нічого не обрала, бо таке не цікавить. Тому не варто нікого звинувачувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, а розкажіть, як працює Покупон? (Сайт, де знижки на все). Цікавить, зокрема, знижки на бази відпочинку. Як то все купити/оформити зі знижкою?
     
  7. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Користувалась декілька разів.
    Отже... Телефонуєте на базу, уточнюєте чи є місця на Ваші дати, різні деталі щодо проживання-харчування. Кажете, що хочете купити по акції Покупона. Вам бронюють на певний час (обумовлюєте який), проплачуєте - повідомляєте їм номер купону і хай готуються зустрічати:girl_bye:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Сьогодні в ССС (в Форумі точно) акція - 3 пара взуття безкоштовно або друга
    за пів ціни.
     
  9. Malany

    Malany New Member

    Дівчата, чи може хтось поділитися карточкою дисконтною з Адідас -20? Я віддячуся
     
  10. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    В інтернет-магазині "Книгарня Є" знижка -35% за промокодом - Знання.
    Без промокоду - знижка 20% + безкоштовна доставка
     

    Вкладення:

    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Пригадую, що минулого року десь в такий час в Монако була акція на рюкзаки. Цього року нічого ще не чути?
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Скоро чорна п’ятниця). Поділіться, будь ласка, досвідом: що дійсно дешево Вам вдалось купити в цей шалений) день? Бо я чомусь ще ніколи не тарилась саме цього дня, не люблю ажіотажу. Але зараз задумалась - може даремно? Може дійсно щось можна вигідно придбати)? Наразі з нагального - зимовий одяг дітям, крісло в кабінет, літній відпочинок. Ще страшенно хочу бездротовий пилосос, але то певно має бути знижка 90 :wacko:))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    якщо чесно я не вірю в чорну п)ятницю. особливо в україні) коли було більше часу- моніторила техніку якраз навколо тої чорної п)ятниці) так от - спочатку ціни піднімали -а в чорну п)ятницю ніби робили знижки ))
    ну але цікаво буде почути позитивніший ніж в мене досвід
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я теж таке вже 2 роки зауважила. 2 тижні до Чорної п'ятниці походила/подивилася на ціни, а в цей день ціна зі знижкою була навіть вища, ніж 2 тижні тому без знижки. Десь були реальні знижки, але це було 10-20%. Тому тепер не розраховую на якісь покупки в цей день.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    І я задумалась, що може недооцінюю ту п‘ятницю. Розкадіть хтось чи в Брокарді варто розраховувати на знижки?
     
  16. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Щодо одягу/взуття/іграшок з іноземних сайтів - найсмачніші ціни трапляються мені протягом року, часто в міжсезонний розпродаж на останні розміри. Крісло і пилосос, якщо купляти в Україні і моніторити ціни до...,то можна інколи знайти вигідні варіанти. Дехто робить реальні знижки.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Rodionochka колись на 6PM купила собі літнє взуття - 3 пари босоніжок по 6 дол))) Досі ще "живі", а то вже 8 років пройшло. На іноземних сайтах хіба можна непогано скупитись. Я того року хіба Якабу буду пильнувати, вже зберегла собі посилання і зробила скріншоти з ціною.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Замовила я собі на мейкапі того тижня крем корейський. Ціна була 219 грн. На сьогодні ціна його 269 грн. Але обіцяють знижку -25% ))))
    Наразі моніторю ціни на куртки Lenne для малого.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    На мейкапі ціни скачуть щодня, тому деколи можна не вгадати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Не знаю, як на рахунок чорної п'ятниці, але перед Миколаєм купувала з реальними знижками. Є конкретні позиції з догляду і декоративки, які беру регулярно, тому ціни на них знаю напам'ять. І на сайті теж, якщо вони йдуть по акції - реально знижена ціна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1