Акції, розпродажі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем cherepashka, 27 Серпень 2009.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Дівчата, може хтось буде в Кінг Кросі, то маякніть чи почалися знижки?
     
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Почалися ще минулого тижня.
     
  3. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    :girl_impossible:, була у Форумі минулого тижня, то знижок ще не було (масових). В кількох магазинах і на певні товари були
     
  4. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я була в КК минулого тижня і трохи скупилася. Вже почався розпродаж в Zara, Bershka, Pull, Stradivarius, Crop, Hause і в магазині навпроти (забула назву) та й в решті магазинів теж.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, маю купони по 500 грн на знижку в магазин дитячих товарів Бебізона. Дійсні до 27 жовтня. Якщо кому треба - маякуйте. Нажаль, то тільки на неакційні товари. І тими купонами можна покрити 20-25% покупки. Якось так.
     
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчатка, черкніть в темці коли чорна п’ятниця в Кінг кросі буде. Дуже чекаю якихось знижок, бо пригледіла собі дещо.
     
  7. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, розкажіть мені про Чорну п'ятницю у Форумі. Чи може хтось з попереднього досвіду сказати, що знижки дійсно адекватні? Бо от наприклад мій чоловік моніторив недавно інтернет-магазини з технікою і "залізом" різним. То майже всі минулого тижня попіднімали ціни, а зараз "типу з нагоди ЧП" у них "знижки", які все одно лишають ціну більшою за попередню. Просто не знаю чи варто йти завтра туди. І загалом чи дійсно там такий ажіотаж? Чи реально щось купити, щоб не пхатись в тисняву?
     
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    минулого року було нереально! І все нормальне зранку вже розкупили
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Як на мене, то найкраще ловити цікаві пропозиції на іноземних сайтах - ось там знижки:girl_in_love:, а в нас - як писали, попіднімали ціни, а потім вуаля....чорна пятниця і знижки до 70%:girl_haha::girl_devil:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Людей в форумі куууупа, черги, є знижки-20-30 де не де -50, кума купляла пальто в манго -30
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Що цікавого в Кінг кросі нині?
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Forum Lviv

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    казала бух., що зранку в 10 годині було пекло - як в суботу після обіду. Народу повно. Зараз напевно взагалі не реально протиснутись нікуди.
     
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    я сьогодні теж поїхала, і ледве доїхала Планувала після роботи на ті знижки їхати, але поки добралася до Ашану, то вже й на роботу не було коли їхати) Черги кругом в магазинах шалені (для прикладу від каси до виходу з магазинів). І це було в 12 годині дня! Ну і в примірочні відповідно теж черги ого-го. Подивилася я на то все, і навіть не хотілося трати час на те, що шось приміряти:) От вже в 15.00 повернулася додому, а ще досі відійти не можу, і голова болить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я глянула, що робиться у Форумі і схаменулась. І добре))) -здоров'я зберегла.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Merry

    Merry Well-Known Member

    Я не дуже розумію зміст тої чорної п'ятниці якщо через місяць будуть різдв'яні знижки, а потім і розпродажі покрутіше. Хіба щоб купити річ яка дуже сподобалась і страшно що розкуплять інші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. Charm

    Charm Active Member

    в минулому році я також хотіла закупитись у "чорну" п`ятницю - пригледіла заздалегідь цікавенькі речі))). Вдень Х ціни на вподобані штани були вже не 700 грн. - зі "знижкою" вони б коштували мені на гривень 100 точно дорожче. Нічого не купила... почекала різдвяних свят і накупиллааааааа!!! собі купу лахів:girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Allo

    Allo Active Member

    Зайшли сьогодні в Marks&Spencer, бо на дн знижку обіцяли, ще продавці розповідають про знижки (в суть не дуже вникала). Хотіла купити чоловікові футболки під низ. Так от в жовтні вони всі були на 100 грн. дешевші. Те ж саме з пуховиками в CottonClub, тільки пуховиками в різницю 1000 грн. Так що поки краще в інтернеті знижки ловити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Charm

    Charm Active Member

    Тільки-но з Кінг-Кросу... В Резерведі знижки майже на все до 50% - реально магазин "винесли" майже на половину- черга в 2 ряди до самого входу. Трохи руху в Зарі, Страдіваріус і Пул - майже нікого.Більше ніде не була.