Аюрведа про харчування

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Rona, 3 Вересень 2012.

  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    Робила більше року тому назад. Проростає маш швидко, замочувала наніч, тому точно не можу сказати чи за 2-3 год.
     
  2. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Тобто в тебе за ніч проріс і пророщений варила?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Прошу порадити не гострий (якомога лагідніший) Чаванпраш. Ніколи не вживала, хочу спробувати.
     
  4. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Дівчата, чи хтось приймає Тріфалу?
    Я купила не таблетками, а порошком. Трошки попила, але мені на шлунок занадто кисле.
    Маю ще більше половини великої банки. Проте термін до січня.
    Можу віддати, якщо комусь потрібно. :girl_yes2:
     
  5. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Що це таке ?
     
  6. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Це аюрведичний засіб, який врівноважує доші (якщо Ви в темі), а також покращує травлення та зір, омолоджує організм.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Дівчата, тут в цю суботу буде семінар з Аюрведи в йога-студії Коралі. І якщо ще пару людей доєднаються, то зроблять і ще повторно в неділю. Нікому не цікаво?
    Семінар «Основи Аюрведи» (планували на два дня розбити, але буде в суботу все.)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    можеш докладніше з цього місця?
     
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Orman наприклад, для Вата-конституції (вітряної, дуже худенької) не їсти м'ясо дуже ризиковано
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Хто таке сказав?
     
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Аюрведист. Аюрведа взагалі-то не забороняє м'ясоїдство. Певні види м'яса показані при певних порушеннях здоров'я.
     
  12. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Я знаю, але щоб отак казати що "ризиковано" - вперше чую. Мені дуже дивно.
     
  13. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    дівчатка хтось замовляє з цього сайту eco-zone.com.ua , цікавить якість їхньої продукції,
     
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Не знаю чи в ту тему питаю...Неодноразово "чула дзвін, та не знаю де він" про те, що добре полокати "рот-зуби" зранку натще олійками. Якими і для чого? Як саме? Прошу поради в знаючих. Дяк.
     
  15. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Кажуть, що олія адсорбує токсини, які зі слинниз залоз потрапляють в ротову порожнину, потім випльовується. Нейтралізує бактерії, укріпляє десни. Я пробувала, витримувала підряд не більше тижня, мені здавалось, що на третій-четвертий день проривало якусь гадость з слинних залоз чи звідки не знаю. Добре, що нагадали може відновлю те діло.
    --- дописи об"єднано, 27 Лютий 2018 ---
     
    • Корисно Корисно x 1