Африканські косички!!!

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Аліса, 16 Серпень 2009.

  1. Аліса

    Аліса Well-Known Member

    Може хтось порадить майстра, я хочу малій заплести перед відпочинком, щоб не робити зачіски постійно.
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Африканські косички!!!

    А де відпочивати будете? Бо на Чорному на довге волосся десь за 80-90 грн пропонували мені...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Аліса

    Аліса Well-Known Member

    Відповідь: Африканські косички!!!

    В Туреччині, не заню скільки там це задоволення, пригадую, що була така послуга в готелі, коли ми раніше відпочивали, але не знаю скільки коштує, та і часу трохи займає, вже б з готовими кісками мала поїхала
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Африканські косички!!!

    а воно вам треба????
     
  5. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Африканські косички!!!

    моїй малій заплітала вихователька, але я вже сама вмію! це дуже зручно на морі, в моєї малої 2 тижні трималось і мені навіть було шкода їх розплітати! В Туреччині минулого року це коштувало 20 доларів.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Аліса

    Аліса Well-Known Member

    Я сьогодні просто в перукарні поруч питалася, сказали, це коштує 7 грн - 1 косичка. Але коли питаєш чи ви плели, то вони якось так невпевнено відповідають: "Ну та...плела..." Я теж розраховую, щоб вони трималися хоча б 10 днів, а як воно розплететься за 2 дні.

    Я точно плести не буду, у мене так міцно не вдається, у мене і звичайні косички в малої довго не тримаються :girl_sad:

    Заплели ми ці косички! Справжні африканські косички ( правильно вони по-моєму брейдами називаються) плетуться зі спеціальним волокном. Ну я з дитячим волоссям так не експериментувала і заплели ми 26 тоненьких гарних косичок зі свого волосся. Я вже сьогодні втішилася, коли малу не треба було заплітати зранку.

    Знайома перукар зробила нам таку зачіску за 70 гр, це зайняло прблиз 2 год. Може сфоткаю, то викладу
     
    Останнє редагування модератором: 20 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  7. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Африканські косички!!!

    В нас було 27 косичок ось таких:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. GaykaDesign

    GaykaDesign New Member

    Дівчата ,хочу похвалитися які коси я своїм феям заплела.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    це я сама робила:girl_wink:
     
    Останнє редагування модератором: 14 Липень 2010
  9. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Африканські косички!!!

    Ну то у вас звичайні косички, а плетіння афрокосичок триває до 8 годин та коштувало років два тому 1000-1200 грн. Знаю, бо тоді це була моя мрія. На щастя, зустріла знайомого майстра-перукаря, то вона мені відкрила очі на ті косички, що відразу охота назавжди (а може, ні) пропала.
     
  10. GaykaDesign

    GaykaDesign New Member

    Відповідь: Африканські косички!!!

    :girl_yes: точно. Я перепрошую,гугл підказав що я заплела "французькі " косички.
    а африканські в мене були колись ,років 8 тому. Гарно,но муторно.
     
  11. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Африканські косички!!!

    Я своїй час від часу заплітаю такі як на моєму попередньому дописі і тримаються 3 тиждні, от якраз зараз перед морем знову буду заплітати, бо проблеми з зачісками відпадають, мені зручно і малій, але то в мене триває до 3-х годин часу!
     
  12. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Африканські косички!!!

    Для моря діткам косички - супер!
    Цього року в Алушті ціни були такі: дитинці на голові "кошик" зробити (не плести косички, а просто пасма резинками позатягувати, ніби кошик переплетений) коштували 100грн.
    Сестрі плели два колоски по всій голові, що потім у дві косички переходили - 60грн.
     
  13. GaykaDesign

    GaykaDesign New Member

    Відповідь: Африканські косички!!!

    Ого!!! Треба бізнес відкривати! Я своїм постійно плету всякі штучки цікаві. Одна дитина ,за один мульт.
    Дівчата,а давайте тему відкриємо де можна похвалитися зачісками? Може хтось для себе нову зачіску побачить? А то в мене іноді фантазії не вистачає.
     
  14. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Африканські косички!!!

    До речі, коли колоски плели, то так сильно волосся натягували, що деякі дівчатка плакали. Та й сестра казала, що вона ледве стримувалася - дуже сильно тягнули волосся.
     
  15. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Африканські косички!!!

    а що там таке перукар сказала? поділіться, будь ласка
     
  16. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Африканські косички!!!

    фото дітей з косичками, які тут дівчатка виставляли -це не африканські косички

    афр. косички це таке
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    волосся в нас кожний день випадає, вичісується, а в косичці цей поцес неможливий (тобто волосся, яке б мало випасти, тримається в косичці)
    тому при розплітані африк.косичрк складається враження, що багато волосся випало, що його стало менше
    звичайно, розплітати ці коси має тільки майстер